Skocz do zawartości
eldorado

Zgłoszenia na opiekuna

Rekomendowane odpowiedzi

Jako że ankieta dotycząca zmiany opiekuna uzyskała taki a nie inny wynik należy teraz zebrać propozycje - zgłoszenia chętnych na następną kadencję.

Zgłaszać się może każdy z regionu, podkreślam każdy.

 

Przyjmijmy czas zgłoszeń jako 2 tygodnie po których nastąpi głosowanie. Czyli czas na zgłoszenia jest do 21 sierpnia 2011 do godziny 23:59:59.

 

#EDIT 14.08.2011 21.52

 

W związku z propozycją ze strony artmin'a:

Chyba wiele się nie zmieni więc może skrócimy to do niedzieli? Od poniedziałku sonda. Ma ktoś jakieś obiekcje?

 

Skrócony został czas zgłoszeń do dnia jutrzejszego tj. 15 sierpnia 2011 do godziny 12:00:00

Po tym terminie zbieram wszystkie kandydatury i propozycje i ustawiam ankietę :) na 2 tygodnie.

 

#EDIT 14.08.2011 23.27

 

Jako że temat został ponownie otwarty to poprawiam swoją pomyłkę (omyłkowe wpisanie na listę karola zamiast cinula) za co przepraszam. Dodatkowo na listę trafia również aktualny opiekun - niemniem z racji tego że sam się wpisał na ankietę którą sam stworzył - z czego można wysunąć wniosek iż również się zgłasza.

 

Do tej pory zgłoszone zostały następujące osoby (kolejność wg. wieku):

 

  • Sahen
  • cinul
  • niemniem
  • eldorado

#EDIT 15.08.2011 12.00

Lista kandydatów została zamknięta, otwieram ankietę na 2 tygodnie czyli do 29 sierpnia 2011 do godziny 12:00:00

Dodatkowe info dla osób nieśledzących tematu:

Zgodnie z propozycją Sahen'a oraz udzieleniem zielonego światła w tej kwestii wybieramy 2 opiekunów - opiekuna oraz zastępcę.

 

#EDIT 15.08.2011 12.20

 

Proszę o udzielanie się w ankiecie osób których wątek dotyczy - GRUPA PODLASKA

Edytowane przez eldorado

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale będą jaja jak Niemek się zgłosi i wygra wybory :dance5

A co w przypadku jak nie będzie chętnych ??

Edytowane przez cinul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będziemy się martwić jak nie będzie chętnych

 

kto by nie wygrał to będzie wola ogółu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym jednakowoż proponował żeby to unserzy zgłaszali nie swoje kandydatury tylko czyjeś, a ten ktoś niech pisze czy się zgadza czy nie... bo w innym wypadku najlepsi kandydaci mogą się nie zgłosić z powodu skromności ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja proponuje ..............- gajdusa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję kampanię wyborczą ze spotami wyborczymi !!! A tak serio to może wybierzmy nie wiem 5 kandydatów i tych co się zgodzą wystawiamy pod głosowanie. Czyli niech każdy z nas zaproponuje 5 osób i gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja proponuje ..............- gajdusa :)
qwa Kuczi nie mieszaj! :D gajdus sie nie zgadza.

 

ps. kupuj vra!!

 

---------- Post added at 23:44 ---------- Previous post was at 23:43 ----------

 

Czyli niech każdy z nas zaproponuje 5 osób i gitara.
5? po*****o... możemy wybierać 5 ale niech każdy da po 1-2 to już będzie dobrze :D 5os to ja chyba z podlaskiego nie znam :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz pod uwagę ile z tej 5 się zgodzi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
qwa Kuczi nie mieszaj!

 

Żartowałem, no chyba każdy wie ( oprócz młodych ) Tak serio to niech każdy wpisuje swoje głosy, Zrobi się na sam koniec głosowanie i tyle :)

 

---------- Post added at 23:48 ---------- Previous post was at 23:47 ----------

 

Każdy nick powinien znaleźć się w tym temacie a potem .... sru na głosowanie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm

Miałem kiedyś taki przypadek w związkach zawodowych, odwołano poprzez głosowanie przewodniczącego, a na wyborach zgłoszono jego kandydaturę i wygrał. Przez taki obrót sytuacji spora część członków po prostu odeszła i w tej chwili związek liczy zaledwie 9-ciu "członków" :P

Tak więc aby nie powtórzyła się tamta sytuacja.

 

 

Moje kandydatury:

eldorado

cinul

karol27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem uważany za sprawcę zamieszania,nie biorę udziału w wyborach(nie zgłaszajcie mojej osoby).

Ja mam dwa typy:

-cinul

-eldorado.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi przyszło teraz do głowy, tylko nie wiem co na to administracja, a mianowicie chodzi o to aby wybrać dwóch.

Zapytacie dlaczego? po co dwóch?

Już tłumaczę.

Darek narzekał że nie ma dostępu do internetu i nie miał zastępcy, który by go w takim wypadku zastępował .

Dlatego właśnie żeby nam się nie powtórzyła taka sytuacja, że opiekun nie uchwytny nie dostępny, proponuję wybrać opiekuna i zastępcę.

 

Tu pytanko do Adminów czy możemy tak zrobić ??? :confused::alko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co na to administracja

 

Przedyskutujemy to we własnym gronie i odpowiemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są(a przynajmniej niedawno były) takie regiony gdzie jest dwóch opiekunów, ale tam jest naprawdę dużo spotowiczów i często coś się dzieje, jeden nie byłby w stanie tego ogarnąć. U nas puki nie dzieje się za dużo myślę, że wystarczy jeden.

Opiekun nie musi być organizatorem każdego spota czy też każdej imprezy. Każdy zwykły unser może coś takiego zrobić i na pewno nie będzie z tego powodu bury, opiekun może mu pomóc rozreklamować taką imprezę itd. Osobiście uważam że przy 10-u czy tam 15-u aktywnych unserach wystarczy nam jeden opiekun :)

-cinul

-eldorado

:ok: dorzucił bym do tego jeszcze Sahen'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie zielone światło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm

Miałem kiedyś taki przypadek w związkach zawodowych, odwołano poprzez głosowanie przewodniczącego, a na wyborach zgłoszono jego kandydaturę i wygrał. Przez taki obrót sytuacji spora część członków po prostu odeszła i w tej chwili związek liczy zaledwie 9-ciu "członków"

Tak więc aby nie powtórzyła się tamta sytuacja.

 

Więc trzeba wykluczyć kandydaturę dotychczasowego opiekuna.

 

Moim zdaniem najbardziej nadający się osobnicy to:

1. ELDORADO:P

2.CINUL:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek narzekał że nie ma dostępu do internetu i nie miał zastępcy, który by go w takim wypadku zastępował .

 

Proponowałem pomoc dla byłego opiekuna - jeszcze w knajpie po VAG-u mówiłem, że jeżeli istnieje taka możliwość to chętnie mu pomogę w prowadzeniu i organizacji (Nikos i Adamo świadkami) ale jak widać rozeszło się po kościach ...

 

Opiekun nie musi być organizatorem każdego spota czy też każdej imprezy. Każdy zwykły unser może coś takiego zrobić i na pewno nie będzie z tego powodu bury, opiekun może mu pomóc rozreklamować taką imprezę itd

 

Tak też i ja swego czasu pisałem

 

Jeżeli chodzi o moją kandydaturę to jak najbardziej tak - ale kilka lat wcześniej, nie teraz. Niektórzy może się domyślają co i jak ... chwilowo nie mogę potwierdzić :)

 

Dlatego moje typy to:

 

1. eldorado

2. karol27

3. Sahen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Więc trzeba wykluczyć kandydaturę dotychczasowego opiekuna.

Wybory mają być demokratyczne więc nie można wykluczyć.

Ale nikt nie broni agitować, prowadzić kampanie wyborczą. ;)

 

są(a przynajmniej niedawno były) takie regiony gdzie jest dwóch opiekunów, ale tam jest naprawdę dużo spotowiczów i często coś się dzieje, jeden nie byłby w stanie tego ogarnąć. U nas puki nie dzieje się za dużo myślę, że wystarczy jeden.

Opiekun nie musi być organizatorem każdego spota czy też każdej imprezy. Każdy zwykły unser może coś takiego zrobić i na pewno nie będzie z tego powodu bury, opiekun może mu pomóc rozreklamować taką imprezę itd. Osobiście uważam że przy 10-u czy tam 15-u aktywnych unserach wystarczy nam jeden opiekun

 

Co do organizacji spotów masz rację w 100%

co do opiekunów Administracja zrozumiała o co mi chodziło

 

Macie zielone światło

 

Przy takim wyborze zgodzę się kandydować.

 

cinul po rozmowie ze mną w założeniu, że będzie wybór 2 opiekunów też wyraził zgodę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gajdek :P

 

Proponuję zrobić sondaż wyborczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki, że wtrącę, ale z doświadczenia wiem, że zastępca się przydaje ;)

Z braku czasu, sam chciałem zrezygnować z funkcji opiekuna i administracja zaproponowała zastępcę i jest OK.

Pozdrowienia z Pomorza

Edytowane przez makeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności