Skocz do zawartości
Gość Kantorek

Urwana klamka od schowka pasażera w B5

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam do sprzedania schowek jakby ktos potrzebował:

http://forum.vw-passat.pl/threads/113336-Cz%C4%99%C5%9Bci-do-Passk%C3%B3w-B5-amp-B5FL/page28

http://allegro.pl/show_item.php?item=5005838457

CAM00219.jpg

CAM00217.jpg

CAM00223.jpg

CAM00221.jpg

CAM00214.jpg

CAM00216.jpg

Edytowane przez plamka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jakimś cudem schowek z Audi A4 podpasowałby do Passata B5? Pomysł może poroniony ale warto chociaż zapytać bo nie dość, że te schowki osiągają absurdalnie wysokie ceny to jeszcze nie ma gwarancji, że znowu się klamka nie u***** :wkurzony

 

EDIT:

 

Czy w B5 FL problem został przez VW jakoś rozwiązany czy dalej te schowki się psyuły>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do tych co już rozklejali swoje schowki. Powiedzcie mi o metodzie rozklejania.. Otóż nie chcę nic połamać tym bardziej schowka. Czy jakoś rwaliście na "chama" czy jakoś podważaliście kolejno śrubokrętami, czy zaczynaliście od dołu czy góry,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na urwaną klamkę jest patent jak zrobić. Sam robiłem i u rodziców klamka nadal się trzyma oryginalne zawiasy i kawałki tych bolców zastąpiłem jedną długą ośką i po sprawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie do tych co już rozklejali swoje schowki. Powiedzcie mi o metodzie rozklejania.. Otóż nie chcę nic połamać tym bardziej schowka. Czy jakoś rwaliście na "chama" czy jakoś podważaliście kolejno śrubokrętami, czy zaczynaliście od dołu czy góry,

 

Ja używałem starych kart bankomatowych, dużych kart po wyłamaniu karty SIM. Stopniowo po trochę, żadnych śrubokrętów bo zostaną ślady! Jeżeli już to po jednej i drugiej stronie śrubokręta wspomniana wyżej karta. Rozklejanie zaczynałem od rogu drzwiczek.

Jako ośkę zastosowałem szprychę motocyklową zakupioną w sklepie motoryzacyjnym. Klej Patex kupiony w Lidlu nakładałem po obu stronach rozklejonych drzwi schowka. Całość po sklejeniu zostawiłem na kilka godzin w ściskach budowlanych (oczywiście po obu stronach podłożony materiał, aby nie porysować).

Efekt idealny brak jakichkolwiek śladów ingerencji w schowek.

Edytowane przez rycho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki kolego rycho, na taką odpowiedz czekałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urwała mi się klamka na tych uchwytach metalowych z jednej strony zawias z bolcem wchodzi z drugiej już nie jest na to rada? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności