Skocz do zawartości
wektor

Zestaw premium- obsługa głosowa

Rekomendowane odpowiedzi

podeślijcie mi też tą instrukcje albo umieśćcie gdzieś na serwerze.

[email protected]

 

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anuluję po części swój nieco pochopnie napisany post #15 :rumieniec

Rozgryzłem już na temat wybierania głosowego.

 

Po podłączeniu telefonu, pracujemy na FISie (ekranik między zegarami)

Po kolei:

1. Wybieramy Phone

2. Następnie Phone book (książka tel)

3. Z książki tel. wybieramy nazwisko abonenta [klawiszki góra-dół]

4. Wybieramy żądany nr telefonu (jeżeli ma kilka) i naciskamy [OK]

5. Wybieramy Voice tag [klawisze góra-dół] i naciskamy [OK]

6. System poinformuje o nagrywaniu nazwiska [Record]

7. Każe powtórzyć nazwisko - tu istotna uwaga: Brzęczyszczykiewicz wymawiamy jak nam się podoba, pod warunkiem,że później zaintonujemy je tak samo w celu wybierania abonenta...

8. Możemy poprosić o "odczytanie" nazwy [Replay]

To wszystko. Niestety całą procedure trzeba(?) powtórzyć dla wszystkich abonentów o ile starczy sił...

Ale jest to wygodniejsze niz dyktowanie numeru cyfra po cyfrze po angielsku.

To powoduje stworzenie "Listy nazwisk" wybierania głosowego, którą fonicznie możemy sobie potem odtwarzać, kasować wpisy itd.

Automat już wam to podpowie.

Acha, najważniejsze,że działa:-)

Edytowane przez wektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam passata b6 2009 rok.

Mam w nim rns 510 z softem 4120 , multi kiere z 12 przyciskami, ale nie mogę go obsługiwać głosem. W radiu nie mam żadnych ustawień do tej funkcji a guzik mikrofonu działa jak mute. Dodam że moduł pod fotelem ma numer 3C8 035 730 B, moduł ten wymieniłem kiedyś zamiast starego z końcówką 29. Co zrobić żeby to sterowanie zaczeło działać ?, kodowanie Vagiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie w ogóle guzik już nie działa ,nawet nie wiem kiedy ,można go w tej chwili przeprogramować na mute (więc jest sprawny) ale głosowa obsługa nie działa ,o co kaman? ,najgorsze ,że nie wiem kiedy przestał działać ,na początku działał beż problemu ,może soft radia ? nie wiem ,bo chyba nie bardzo ma to coś wspólnego ze soabą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
On 1/21/2016 at 11:34 AM, struna38 said:

Witam posiadam passata b6 2009 rok.

Mam w nim rns 510 z softem 4120 , multi kiere z 12 przyciskami, ale nie mogę go obsługiwać głosem. W radiu nie mam żadnych ustawień do tej funkcji a guzik mikrofonu działa jak mute. Dodam że moduł pod fotelem ma numer 3C8 035 730 B, moduł ten wymieniłem kiedyś zamiast starego z końcówką 29. Co zrobić żeby to sterowanie zaczeło działać ?, kodowanie Vagiem?

VCDS -> steering wheel / bajt1 / bit3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

w jaki sposób zmienić język komunikatów głosowych ? Na komputerze mam polski na nawigacji (RNS315) polski , po wciśnięciu przycisku mikrofonu pani mówi po niemiecku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie po wciśnięciu guzika mikrofonu na kierownicy pokazuję się tylko komunikat że komendy w języku polskim nie występują.  Niestety nie ma głosu pani tylko cisza. Przyciski na podsufitce działają w następujący sposób: gwiazdka po naciśnięciu nie robi nic , przycisk z " i "  wybiera numer  klucz rowniez . Co robię nie tak żeby to działało a jeśli trzeba to poproszę o info co sprawdzić bądź dokodowac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności