Skocz do zawartości
Luke

propozycje, sugestie, skargi, uwagi i wszystko co zle i dobre na temat zagranicznego

Rekomendowane odpowiedzi

witam szanownych "zagranicznych" i nie tylko ;)

 

Co byście powiedzieli na taki temat, w którym można by wpisywać swoje uwagi, sugestie, zastrzeżenia itd. w naszej grupie zagranicznej.

 

Chciałbym ożywić trochę grupę, może macie jakieś propozycje na nowe tematy? chcielibyście nowych/starych gadżetów?

z moich propozycji to może, chcielibyście przedstawić nam Wasze pociechy, które, przecież również bywają na spotach czy zlotach.

czekam również na wasze propozycje.

 

Również, pragnąłbym, aby w tym temacie pojawiały się uwagi na mój temat, jako opiekuna. jeżeli macie jakieś zastrzeżenia, uwagi, żale itp walcie prosto z mostu, żeby była jasna sytuacja.

 

 

pozdrawiam

Luke

:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke - jaki plan z Edition38? Masz jakieś plany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Luke - jaki plan z Edition38? Masz jakieś plany?
mnie na edition nie będzie, jeszcze z pl nie powrócę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie na edition nie będzie, jeszcze z pl nie powrócę

no właśnie, opiekun i go nie będzie.. To mi się nie podoba :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pierwsza i nie ostatnia, ale stwierdzilem ze czym mniej tym lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale stwierdzilem ze czym mniej tym lepiej

 

możesz rozwinąć myśl ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz ja mam takie spostrzeżenie po ostatniej Edycji z racji tego ze byłem tylko w sobotę a nie od początku i nie znam wszystkich uczestników i może tak głupio wyszło ze nie poznałem proponuje żeby opiekunowie naszej grupy założyli profil np. na Facebooku tylko dla nas pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
uwagi na mój temat, jako opiekuna.

A anonimowo można? :D

Masy nabierz i będzie git :ok::lol

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A anonimowo można?
pewnie.

napisz pw, i się nie podpisuj ;):lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.. yyy.. ja tu nowy też jestem.. yy... w tym temacie znaczy się.. yyyy... i pozdrawiam
:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra odpowiedz:

tak jak i wątek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak i wątek

 

Jak sie nie podoba to po co smuty sadzisz?

 

send from htc d s

Edytowane przez Luke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak sie nie podoba to po co smuty sadzisz?

Zamiast wymyślaniem średnio inteligentnych wątków w wolnym czasie to może zajmij się obowiązkami opiekuna tak jak przystało. Np poprawianiem błędów.... A jak nie wiesz o co kaman to poczytaj regulamin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamiast wymyślaniem średnio inteligentnych wątków w wolnym czasie to może zajmij się obowiązkami opiekuna tak jak przystało. Np poprawianiem błędów.... A jak nie wiesz o co kaman to poczytaj regulamin.

 

Adam, jestem Cie w stanie zrozumiec, bo kazdy moze miec zly dzien ;) ale gdzie ty wyczytales, ze:

zajmij się obowiązkami opiekuna tak jak przystało. Np poprawianiem błędów....

???

 

bo chyba nie w:

A jak nie wiesz o co kaman to poczytaj regulamin.

bo nic tam o tym nie ma :)

 

jak juz skonczysz, zasmiecac watek to daj znac, to usune posty nie na temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam, jestem Cie w stanie zrozumiec, bo kazdy moze miec zly dzien ;) ale gdzie ty wyczytales, ze:

 

???

 

bo chyba nie w:

 

bo nic tam o tym nie ma :)

 

jak juz skonczysz, zasmiecac watek to daj znac, to usune posty nie na temat ;)

 

język Polski jest obowiązującym językiem na forum a to co jest wypisywane w zagranicznym to prawie analfabetyzm. Mimo wszystko Ty na to nie reagujesz, raportowanie Postów ginie w eterze ale gdy ktoś skrytykuje Twój wątek to jest wielka afera. Coś tu chyba nie tak?

 

HTC Sensation XE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdego raportowanego posta poprawiam.

Chcesz krytykować twoja wola, ale nie wmawiaj mi jakie obowiązki ma opiekun - bardzo Cię proszę.

Równie dobrze możesz zgłosić wotum nieufności dla opiekuna, i wybierzecie wiekszaoscia głosów kolejnego, lepszego, który będzie poprawiał każdego źle napisanego posta.

 

send from htc d s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdego raportowanego posta poprawiam.

Chcesz krytykować twoja wola, ale nie wmawiaj mi jakie obowiązki ma opiekun - bardzo Cię proszę.

Równie dobrze możesz zgłosić wotum nieufności dla opiekuna, i wybierzecie wiekszaoscia głosów kolejnego, lepszego, który będzie poprawiał każdego źle napisanego posta.

 

send from htc d s

 

nic nie wmawiam, zwracam uwagę na to że krytyki przyjąć nie umiesz. A jeśli uważasz że obowiązki opiekuna Cię przerastają to zrezygnuj z funkcji. Ja nic nie mam zamiaru zgłaszać, wyraziłem swoją opinię na temat Twojej aktywności a resztę pozostawiam Tobie.

 

HTC Sensation XE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nic nie wmawiam, zwracam uwagę na to że krytyki przyjąć nie umiesz. A jeśli uważasz że obowiązki opiekuna Cię przerastają to zrezygnuj z funkcji. Ja nic nie mam zamiaru zgłaszać, wyraziłem swoją opinię na temat Twojej aktywności a resztę pozostawiam Tobie.

 

HTC Sensation XE

 

Adam, napisze jeszcze raz... Jezeli opiekun Ci sie nie podoba, to zamiesc watek, w ktorym forumowicze z zagranicznego wybiora ogolem nowego opiekuna. Ja osobiscie z funkcji nie zrezygnuje, przynajmniej narazie, przynajmniej nie dlatego, ze Tobie sie nie podoba (wszystkim sie nie dogodzi, a i ja nie bede probowal)

 

 

nic nie wmawiam, zwracam uwagę na to że krytyki przyjąć nie umiesz.

Umiem, tylko zauwaz, ze Sam nie wiesz czego chcesz, bo piszesz o jezyku w zagranicznym, pozniej o obowiazkach opiekuna grupy (gdzie takowe nie sa zapisane!), a teraz mi chcesz wmowic, ze krytyki przyjac nie umiem.

 

I zebysmy sie zrozumieli, i nie ciagneli tego w nieskonczonosc, jezeli chcesz klepac swoje posty, ktore nie przynosza nic wartosciowego, to klep je w off topicu, a nie w watkach ktore maja okresony temat.

 

tyle odemnie

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jezeli chcesz klepac swoje posty, ktore nie przynosza nic wartosciowego, to klep je w off topicu

Co się sadzisz? Temat do czterech liter, powiel może też tematy dot B1w UK, B2 wUk itd...

A w międzyczasie polecam używanie polskich znaków ;) To nie takie trudne chyba dla opiekuna, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez adam75pl

nic nie wmawiam, zwracam uwagę na to że krytyki przyjąć nie umiesz.

Umiem

 

Raportowanie działa, nie musisz sie obawiać.

 

Nie wiem co cię męczy, ale świata nie zmienisz, mnie również.

Teraz będziesz miał wymowke i kolejny powód, bo nie będę poprawiał postow bez pl znaków.

 

Trzymaj sie ciepło. Pozdrawiam

 

send from htc d s

 

oto dowód jak opiekun przyjmuje krytykę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności