Skocz do zawartości
Driver_FR

Urwany uchwyt na napoje (podłokietnik tył)

Rekomendowane odpowiedzi

Od zakupu w moim passacie b6 urwany jest uchwyt na napoje w tylnym podłokietniku. Wie ktoś może jak rozebrać ten podłokietnik? Można dokupić sam uchwyt? Czy sklejenie coś da? Jeśli już był taki temat prosze o link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On się otwiera jeszcze z tego, co wiem... spróbuj go delikatnie jakoś "otworzyć", za plastiki się bierz, bo tapicera chyba nic nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega Mielke dal PDF przednich uchwytow na napoje. Driver_FR pisze o tylnym podlokietniku. Mam takze zlamany, pytalem rok temu w serwisie VW to chcieli za caly 600 pln. wiec zrezygnowalem z naprawy tego elementu. Moze teraz ceny sie pozmieniaja jak pojawil sie B7. Ewentualnie kupic na portalu aukcyjnym albo zlomowisku. Element jest rozbieralny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

You must buy new " podłokietnik " I try to open it in my freand passat but is hard to open it and If you open it it's hard to repair it. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będzie estetycznie jak wymienisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ma ktoś numer części samego "wnętrza" czyli tego wkładu z uchwytem na napoje z podłokietnika? ewentualnie jak to się nazywa żeby znaleźć na portalach aukcyjnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powitać. co do ceny podłokietnika w serwisie też pytałem i również mnie odstraszyła :) u mnie natomiast urwał się jeden bolec od rączki otwierającej podłokietnik i siła rzeczy ten element odpadł ;/ raziło po oczach chociaż nigdy z tyłu nie siedzę to schowałem podłokietnik i szukam na aukcjach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim poprzednim służbowym B6 też to się stało. Po zamknięciu podłokietnika w oparcie, ciężko było go otworzyć (sprawdź:-)).

W końcu wymontowałem pokrywkę podłokietnika i pobawiłem się lutownicą. Trochę to trwało ale się udało. Bolec przylutowany i wszystko złożyłem do kupy. Trzeba przyznać, że do tej operacji (lutowanie malutkiego bolca oraz jego mocowanie, które ciągle się odrywa) wymaga nie lada cierpliwości:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:) wiem wiem, że ciężko go teraz wyjąć jak znajomi jada z tyłu to mówię, że blokada jest :D ale jak trzeba to go wyjmuję. Szukałem na allegro całego podłokietnika i jeden Pan powiedział że ma takie z rozbiórki pasków za 100zeta teraz czekam bo ma coś sprowadzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam tylny podłokietnik bez uchwytów na kubki , czy jest możliwość montażu podłokietnik z uchwytem na kubki widziałem takie podłokietniki na portalu aukcyjnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności