Skocz do zawartości
rainman777

[Archiwum] -> Summer Cars Party Katowice Muchowiec 24-09-2011

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

 

Jak co roku bawimy się na kolejnej imprezie z cyklu SummerCarsParty

 

lotnisko Katowice Muchowiec

Sobota 24/09/2011

 

Oficjalna strona imprezy:

http://www.summercarsparty.pl/

 

Tak było w tamtym roku:

 

 

 

 

 

 

 

W tym roku organizatorzy jak zwykle przygotowali sporo atrakcji:

  • Drag Challenge
    wyścigi na 1/4 mili, konkurencje sprawnościowe oraz popisy samochodowe i motocyklowe
  • Wojna Północ-Południe
    największy cykl imprez tuningowych w Polsce
  • (za)Trzęsiemy Planetą
    oficjalne pobijanie rekordu Guinesaa w najsilniejszym trzęsieniu ziemi wywołanym przez samochodowy sprzęt audio (mierzona będzie wibracja podłoża)
  • Targi motoryzacyjne
    oferty specjalne, nowości branżowe, konkursy i atrakcje wystawców
  • EASCA Poland
    zawody Car Audio (SQL, dBL)
  • Pokazy motoryzacyjne
    drift, motorbike stunts i akademia bezpiecznej jazdy
  • Zloty motoryzacyjne
    samochody sportowe, modyfi kowane, amerykańskie, rajdowe i motocykle
  • Koncerty oraz pokazy muzyczne
    koncerty znanych gwiazd polskich oraz pokazy taneczne, mnóstwo zabawy i konkursów
  • Finał konkursu „Auto nie z tej planety”
    konkurs organizowany przez radio Planeta.

 

Impreza startuję o godzinie 11:00 bramki otwierają o 8mej

Z doświadczenia wiemy , że impreza cieszy się dużym zainteresowaniem i robią się mega korki

MY spotykamy się o 9:00 (wyjazd 9:30)

Jak zawsze pod GoSport (#stawy) .

 

Zarezerwowałem dla nas miejsce na 40 furaków czekam teraz na telefon od organizatora w celu dokończenia rezerwacji

 

Lista uczestników:

 

1. rainman777 (1)

2. mareckiSY

3. Strus251(2)

4.Strusia (2)

5. KruK (3)

6. Macieks-c (4)

7.Wodzu (5)

8.Marlena (5)

9.Darko1(6)

10.Darkowa (6)

11.Młody88 (7)

12. skippi (hulajnogą albo na rolkach ewentualnie Nordic Walking)

13. robuś (8)

14. Gajdus

15. mr_blant (9)

16. Zwirz (10)

17.Kate Zwirz (10)

18. MaTi2741(11)

19.Patyk_ (12)

20. 4ry Sklejki (13)

24.VWroza (14)

25.VWroza (14)

26.MALON GT + familiada (15)

27.WARIX (16)

28.Kuczlaw (17)

29.Piotrek84 (18)

30.rafus13 (19)

31. Markomar (20)

32. Monia (20)

33-34 brolu (21)

35-40.dzonybrawo (22-023-24)

41.jacenty64 (25)

42.babel89 (26)

43.komandos (27)

44-45.ROLO (28)

46. Mareiuszz85 (29)

47. mała30 (29)

48. komandos (30)

49. oloko25 (31)

50. Gold Boy (32)

51-52. Gucio10+1 (32)

53-57 bobel89(33)

58 Remo92

59-60 Romeo9999 (34)

61-64. Majcin (35)

65-66. Kyniu i Kasia (36)

67.Emate (37)

67-68. Kuziek z Martą (38)

69-70 Varcan (39)

 

 

EDYTA:

 

z "potwierdzeniem rejestracji klubu " obowiązuje nas cennik przedsprzedaży.

 

Uprzedzam , że osoby zapisane do 25 sierpnia mają zagwarantowaną miejscówkę w naszym sektorze [oczywiście nie mogę wziąć odpowiedzialności za to na swoje barki , gdyż jest to impreza zewnętrzna , ale w tamtym roku spisali się wzorcowo mieliśmy oznaczone swoje miejsce (oczywiście mowa tu o samochodach)], po tym terminie nic pewnego , z tego co się dowiedziałem w tym roku bardzo się na to nastawiają by fajnie to wyglądało (może chodzić o media) tak więc zapisywać się nie czekać na ostatnią chwilę z roku na rok w tej imprezie frekwencja jest bardzo wzrostowa , więc nie ma się co dziwić (jest co ogarnąć)

 

 

Sektory

http://wyslijplik.pl/download.php?sid=YqxHkEyA

Rozkład konkursów:

http://wyslijplik.pl/download.php?sid=5sxV6UGI

Regulamin próby sportowej

http://wyslijplik.pl/download.php?sid=fPteTQEe

dafota.3.w8z1316621606t.jpg.smmapa-1.jpg&th=8512

 

 

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dzisiaj poklachałem z Sylwią :telefon tak jest z "potwierdzeniem rejestracji klubu " obowiązuje nas cennik przedsprzedaży.

 

 

 

W sumie jest trochę czasu Kruczek TY :kumple nic nie robisz ogólnie obijasz się całymi dniami :rotfl: i pewno dla zabicia nudy masz ochotę zająć się zbiórka sianka i wykupić wjazdówki w przedsprzedaży

ale to na razie wstrzymajmy się z decyzjami potrzebuję jeszcze potwierdzenia czy będą specjalne bramki dla takowych zlotowiczów SCP.

 

Uprzedzam , że osoby zapisane do 25 sierpnia mają zagwarantowaną miejscówkę w naszym sektorze [oczywiście nie mogę wziąć odpowiedzialności za to na swoje barki , gdyż jest to impreza zewnętrzna , ale w tamtym roku spisali się wzorcowo mieliśmy oznaczone swoje miejsce (oczywiście mowa tu o samochodach)], po tym terminie nic pewnego , z tego co się dowiedziałem w tym roku bardzo się na to nastawiają by fajnie to wyglądało (może chodzić o media) tak więc zapisywać się nie czekać na ostatnią chwilę z roku na rok w tej imprezie frekwencja jest bardzo wzrostowa , więc nie ma się co dziwić (jest co ogarnąć)

Co do wlepek to śledzić temat na FB podobno będzie jeszcze kilka akcji ;)

 

Pozdrawiam Serdecznmie Miłosz :provw:

 

 

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbieramy się tam gdzie zawsze Okolice wejścia do GoSportu ( Dolina 3 Stawy) 9:00 Wyjazd 9:30

W załączniku: mapa imprezy, mapa sektorów klubowych oraz harmonogram organizowanych konkursów.

 

 

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach, czekają fajne nagrody i pucharki. Jednocześnie prosimy o w miarę szybkie zapisy w dniu imprezy, zodnie z informajami zamieszczonymi w harmonogramie.

 

Punkt informacyjny mieścić się będzie przy małej scenie, jak zaznaczono na mapie, w miejscu tym uzyskacie wszelkie informacje oraz zasady prowadzenia konkursów klubowych.

 

Chętnych do wzięcia udziału w Drag Challenge prosimy o zapoznanie się z regulaminem próby sportowej, który został załączony do tej wiadomości. Zgłoszenie udziału traktowane jest jako akceptacja tego regulaminu. Przypominamy, że do wzięcia udziału niezbędne są: ważny przegląd techniczny, ubezpieczenie OC i NW, gaśnica, dobry stan bieżnika opon. Jeżeli właścicielem auta jest inna osoba niż kierujący, niezbędna jest pisemna zgoda właściciela wraz z numerem dowodu osobistego. Kryterium końcowym dopuszczenia do próby jest zgoda sędziego Automobilklubu Śląskiego. Informujemy, że dopełniliśmy wszelkich starań, aby nawierzchnia była jak najlepiej przygotowana, jednakże przy próbie należy zachować szczególną ostrożność z uwagi na występuące nierówności. Jak co roku do wzięcia udziału w tej próbie jak i w innych konkursach upoważnia bilet wstępu na imprezę, nie będą doliczane żadne dodatkowe opłaty.

 

Wszystkie kluby posiadające zarezerowany sektor proszone są o umieszczenie białej kartki A4 z nazwą klubu za przednią szybą.

Sektory

http://wyslijplik.pl/download.php?sid=YqxHkEyA

Rozkład konkursów:

http://wyslijplik.pl/download.php?sid=5sxV6UGI

Regulamin próby sportowej

http://wyslijplik.pl/download.php?sid=fPteTQEe

dafota.3.w8z1316621606t.jpg.smmapa-1.jpg&th=8512

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Melduję dotarcie do domu :hyhy już przy zimnym piwku :564:

Dzięki Wszystkim za spotkanie i za moim zdaniem udane SCP ;)

Pozdrówka i do zobaczenia.

 

 

 

Coś mi to Jacku nie hula :hyhy

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja w domciu :) Impreza z roku na rok coraz lepsza :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja juz tez w domu z młodym no i oczywiscie przy normalnym piwku z procentami bo od tego leszka juz mnie głowa bolała

 

Jak zawsze wszystko sie udaje było super po prostu zajefajnie

 

ups kawał roboty

Edytowane przez rainman777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i my też w doma łeb mnie boli a piwo z domu smakuje wyśmienicie zwłaszcza z butelki nie to co te szczochy z SCP za 5 zł

 

https://picasaweb.google.com/112819521684987500491/24Wrzesnia2011 teraz OK

Edytowane przez mr_blant

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje wszystkim za imprezę, a w szczególności naszemu opiekunowi Miłoszowi za transport:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My dopiero przed chwila do domu weszlismy xP impreza MEGA xD dziekujemy wszystkim za wspólną zabawę.

 

Poźniej wrzucę kilka fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My rowniez dziękujemy za wspolny udany wypad, chociaz prawdziwa zabawa zaczeła sie kiedy wszyscy pojechalui i zostały nas cztery pary haha wypad pod ikee super zabawa, dawac foty z koszykow :D Wodzu swietna ta fana hahah :D no i nie obeszło sie bez zabawy z recznym na wilgotnej trawie haha niestety zwierzu za mało za paska zapłacił i recznego mu nie dali :D :D :D:) jeszcze raz dzięki (Kruku czemu pojechałeś) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie wyglądałeś na takowego :hyhy

za to teraz z nosa leje mi się jak z kokotka...

 

obiecane foto - KLIK :>

 

dziękuję Wam bardzo za tak udaną imprezę

:D

102_8161.JPG

 

filmy dodam jutro... sorry

Edytowane przez KruK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zwierzu za mało za paska zapłacił i recznego mu nie dali

guzik prawda, mój ojciec tez ma b6 z elektronicznie sterowanym hamulcem, idzie jeździć na ręcznym hamulcu, fakt że nie jest tak wygodnie jak w modelach b5 i starszych, ale da się, sam sprawdzałem, trzeba palcem mieć non stop wciśnięty przycisk ręcznego i można auto stawiać do boków o ile przód napędowe auta chodzą bokiem (respekt dla tył napędowców ;) ) impreza fajna, fakt późno przybyłem, ale Szefa spotkał ja i Kruczka również [pozdrowionka]

Dzięki za koszulki, dobrze się noszą ;)

 

a przy okazji zaliczyłem już dawno planowany cel (zapomniałem opiekuna zapytać wcześniej czy jest ta atrakcja)

 

scaled.php?server=33&filename=20110924130.jpg&res=medium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to i ja podziękuje wszystkim za pikną imprezę a w szczególności rainmanowiza organizację :)

 

Pogoda dopisała - ludziska jak zawsze :ok Na SCP byłem pierwszy raz ale widzę że trzeba to wpisać na stałe w kalendarz :)

 

PS: Ale mi łeb spaliło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to my z Gosiulką też dziękujemy.Imprezka jak zawsze przednia.Sorki że tak krótko ale urodziny taty rzecz święta.Gajdek brzydalu mało Cię widziałem ale jakże mi miło że udało nam się spotkać.Dzięki reszcie chłopaków za to że wpadli.Kuczi ty mendo się ze mną nie pożegnałeś.Zajepać Ciiiiii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to my z Gosiulką też dziękujemy.Imprezka jak zawsze przednia.Sorki że tak krótko ale urodziny taty rzecz święta.Gajdek brzydalu mało Cię widziałem ale jakże mi miło że udało nam się spotkać.Dzięki reszcie chłopaków za to że wpadli.Kuczi ty mendo się ze mną nie pożegnałeś.Zajepać Ciiiiii

 

Cóż ja na to-ja też dziękuje Ci za ekspresowe i krótkie,aczkolwiek miłe spotkanie ;)

Pozdrowienia :564:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cóż ja na to-ja też dziękuje Ci za ekspresowe i krótkie,aczkolwiek miłe spotkanie ;)

Pozdrowienia :564:

Jak zawsze miło.Do następnego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My również dziękujemy za spotkanie i gościnę na rejonie. Wyjechaliśmy jako ostanie auta (po nas na naszym parkplacu został tylko Gucio10 zielonym szerszeniem.

Nie pożegnałem się z wami bo jak wróciłem po występie C-bool`a to już nikogo nie było :(.

W przyszłym roku również będę chciał zagościć u was.

Macieks-c dzięki za podprowadzenie z Czeladzi.

Kyniu, dzięki że pomyślałeś o mnie pakując samochód i przewidziałeś dla mnie miejsce na popołudniową sjestę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności