Skocz do zawartości
Lcf

Nie ma pradu w gniezdzie haka ??

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od ponad roku mam Passata B6 z fabrycznym hakiem. Ostatnio byla potrzeba, aby podpiac przyczepke, ale nistety zadna nie dzialala z moim autem. Hak jest fabryczny, wiec nie wiem dlaczego to nie dziala. Wtyk przy haku na 7pinow. Macie jakies pomysly, da sie cos zdiagnozowac VAGiem ?? Od czego zaczac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od sprawdzenia bezpieczników i wtyczki w instalacji lamp tylnych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebym to ja wiedzial, ktore to bezpieczniki sa odpowiedzialny za instalacje haka to byloby extra, a tej wtyczki to gdzie dokladniej szukac,lewa czy prawa lampa, w kombiaku jest to jakos rozbieralne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od sprawdzenia bezpieczników i wtyczki w instalacji lamp tylnych

 

Skrzynka bezpieczników po lewej stronie auta, ta na lewym boku deski jak otworzysz drzwi. A bezpiecznik to 6, 29, 30, 31

Rafał o jaką wtyczkę Ci chodzi, bo w B6 nie jest nic z haka podłączone pod kable lamp. Wszystko biega po CANie. Z gniazda haka idzie wiązka do modułu a z modułu idzie do bezpieczników i dwa przewody pod CANa. Wiec przy lampach nawet nie ma co szukać.

 

ebym to ja wiedzial, ktore to bezpieczniki sa odpowiedzialny za instalacje haka to byloby extra, a tej wtyczki to gdzie dokladniej szukac,lewa czy prawa lampa, w kombiaku jest to jakos rozbieralne

 

Podepnij kompa i zobacz jak odpowiada moduł haka, a jak chcesz go szukać to w kombi jest schowany na lewym nadkolu pod lewym boczkiem bagażnika. Trzeba ten boczek zdjąć aby dojść do modułu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał o jaką wtyczkę Ci chodzi, bo w B6 nie jest nic z haka podłączone pod kable lamp. Wszystko biega po CANie. Z gniazda haka idzie wiązka do modułu a z modułu idzie do bezpieczników i dwa przewody pod CANa. Wiec przy lampach nawet nie ma co szukać.

tak też pomyślałem jak posta wysłałem ale wyjaśniłem to koledze na GG :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jak fabryczny hak ma 7 pinów...

Według mnie powinien mieć 13, bo 7 to dopiero w Polsce jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zastanawia mnie jak fabryczny hak ma 7 pinów...

Według mnie powinien mieć 13, bo 7 to dopiero w Polsce jest.

 

Gniazdo przyczepy ma 13 pinów ale tylko 10 jest wykorzystanych (1,2,3,4,5,6,7,8,9,13)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z modułu do gniazda idzie tylko 7 przewodów...

A w drugą stronę jeszcze ani jeden :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A w drugą stronę jeszcze ani jeden

 

Nie martw się wymyślimy coś na to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadzieja matką wynalazców...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podepnij kompa i zobacz jak odpowiada moduł haka, a jak chcesz go szukać to w kombi jest schowany na lewym nadkolu pod lewym boczkiem bagażnika. Trzeba ten boczek zdjąć aby dojść do modułu

 

A gdzie w VAG szukac modulu haka, chodzi o 69 Przyczepa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A gdzie w VAG szukac modulu haka, chodzi o 69 Przyczepa ?

 

Dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności