Skocz do zawartości
Artur2910

Jaki kupic chip do passata B5 AJM??

Rekomendowane odpowiedzi

witam jak w temcie chce wlozyc do swojego paska chipa silnik w nim to 115KM AJM z 99r przebieg licznikowy 280tys a silnik ma 180tys(zmiana silnika padnieta glowica):) moja prosba taka jakby ktos mi podal link do odpowiedniego chipa do mojego autka doradzil itp z gory wielkie dzieki:):dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej to jedź do tunera i na hamowni ci ustawi pod ciebie autko bo gotowce nie są dobrym rozwiązaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kupuj gotowca tylko do fachowca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale wlasnie z tym fachowcem sa problemy.... myslalem kupic gotowca typu z allegro??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale wlasnie z tym fachowcem sa problemy.... myslalem kupic gotowca typu z allegro??

 

a zrobiles diagnostyke auta, wiesz jak i czym wgrac tego gotowca do swojego sterownika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale wlasnie z tym fachowcem sa problemy.... myslalem kupic gotowca typu z allegro??

a co to za problemy z fachowcami ?? a pewnie za duzo to kosztuje u nich

to kup sobie z allegro i wypieprz silnik pozniej na zlom - a napewno wydasz 2 a moze i 3 razy wiecej niz dobry program u fachowca .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artur2910 imienniku posłuchaj jak koledzy mówią :ok Jedz do tunera,niech obada paska i zrobi co trzeba pod TWOJE autko :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności