Skocz do zawartości
Bimbasz

[Instrukcja] - Podłączenie spryskiwaczy reflektorów

Rekomendowane odpowiedzi

kodujesz chyba tylko czas działania i opóźnienie... nie wiem czy jest możliwość zmiany częstotliwości załączania (to chyba zależy od wersji Bordnetz)

 

dzięki za odp. no właśnie tak może być :D, bo od jakiegoś czasu szukam i szukam i nic konkretnego znaleźć nie mogę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi się włączają co piąty raz ale mam też możliwość ustawienia jak długo mają pryskać od 0-10 sek. rozumiem że jeżeli ustawie na 0 to pompka sie nie załączy bo chodzi o to że chciałbym je wyłączyć żeby nie pryskały i czy bede tego jakieś skutki uboczne?

 

próbowałem dzisiaj ustawić na 0 niestety nie przyjmuje więc chyba jedyny sposób aby je wyłączyć to wyjąć bezpiecznik

Edytowane przez bubas16

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3h aktualizacji zdjęć instrukcja powraca do żywych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yo

 

Czy przekaźnik 645 od pompki spryskiwaczy jest zamienny z jakimś innym? I czy standardowo występuje w tym samym miejscu co na zdjęciach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy któryś z forumowiczów udzieli mi porady,gdzie się wpiąć do BORDNETZ  3AA937087J i jak zakodować.Auto z USA .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Czy spryski da się regulować, po wymianie zderzaka strasznie mi chlapia na cały samochód? Strasznie duże ciśnienie mam tak się przynajmniej wydaje.

Możecie podpowiedzieć co zrobić jak sprawdzic ? Passat b7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz ustawić tylko gdzie mają pryskać ale nie jak mocno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok jak to zrobić??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy punkt podłączenia masy na podłużnicy zasilający pompki spryskiwaczy, zasila również klakson?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności