Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś próbował rozgryźć następujący temat?

Mapki mają nazwy ulic zbudowane nawet z 3 członów: "ulica Adama Mickiewicza"

Domyślnie słowo"ulica" jest wszędzie.

Po przełączeniu navi "między zegary" wyświetla się aktualna ulica, w brzmieniu np. "ulica Adam" reszta się już nie mieści.Słowo "Mickiewicza " niesie o wiele więcej informacji...

Czy jest możliwe w prosty sposób z map wywalić słowo"ulica"?

Edytowane przez wektor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
BO SIE NIE DA

A właśnie, że się da.

 

Wystarczy wyedytować pliki eu.il oraz eu.rd z folderu db i zmienić wpisy z np. "ULICA ADAM MICKIEWICZA" na "MICKIEWICZA ADAMA ULICA". Nie można zapomnieć, o tym, że są to stringi NULL terminated. Oczywiście odrębny problem by był, gdybyśmy stringi chcieli wydłużyć bo do tego potrzebna byłaby znajomość formatu bazy danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zwykle jeden z tych pseudo ortografistów którzy swój brak wiedzy

Post ewidentnie do usunięcia- nie dotyczy wątku,nic nie wnosi do sprawy i kompromituje piszącego.

 

Do rzeczy- Zajrzałem, musi to być bardzo żmudna robota, dotyczy też Chorwacji:-) - można by ew.ograniczyć poprawki do ulic o długich nazwach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minie pół roku zanim przerobisz ulice, nagrasz naście płyt DVD , Blaupunkt wypusci nową mapę i na nowo bedziesz przerabiał kolejne niedróbki. Jestes z tych co to klapki na oczy mają o wierzą w to co widzą na navi? Nie razie CIę ze Pl menu na zegarach nie masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Minie pół roku zanim przerobisz ulice

To zależy, jeśli jest programistą, to programik który zrobi to automatycznie da się wydziergać w pół dnia. Jeśli nie jest, to faktycznie i pół roku będzie za mało.

 

Mi nie przeszkadza więc się w to nie bawię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie razie CIę ze Pl menu na zegarach nie masz?

Zdecydowanie nie.Angielski w menu zupełnie mi nie przeszkadza.

A nawigacje wszelakie eksploatuję od wielu lat i cholernie mnie drażnią niedoróbki i nieistotne informacje wciskane na siłę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności