Skocz do zawartości
Karolu!

Sticker bomb

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kupiłem na metry i jakość jest fatalna. Fajnie wygląda z 2-3m wiec praktycznie nie nadaje się do użytku.Jeśli ma to bys zrobione na poziomie trzeba mieć oddzielne naklejki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi kolego czy kupowałeś na metry czy miałeś pojedynczo vlepki ? Ponieważ zastanawiam się nad obklejeniem plastików pod maską folią na metry tylko nie wiem jak to docinać itd....

 

Ja kupowałem tą na metry:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąśnie jestem ciekawy,bo poszukuję takiej na metry ale od pożądnego producenta,bo są różne wynalazki na rynku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem już parę elemtntów oklejonych gotową folią i jednak nie jest to to samo co oddzielne naklejki. A przy tym jest to tez ciekawe zajecie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na metry, pod maską mam plastik od chłodnicy, mam kapsle na alufelgach ats, i znaczki. Powiem tak, są różne rodzaje foli, dzieli się na 3 rodzaje, już nie pamiętam jakie bo dawno temu kupowałem tą folie . Ale koleś na allegro http://moto.allegro.pl/stickerbomb-na-metry-cult-rat-rost-jdm-wv-i1820265370.html dokładnie od tej aukcji ma najlepszą folie, jest mega plastyczna, super przylega i jest wytrzymała czyli spełnia 3 najważniejsze aspekty .Może jest droga ale lepiej dać więcej i być zadowolonym z efektów .Ja kupowałem od niego wzór a4 i jestem mega zadowolony. Do tej foli potrzebna jest opalarka, po prostu pod temperaturą folia staje się plastyczna i klej zachwyca na elemencie. Mam nadzieję że pomogłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem i ja jedna plansze. i tak sie zastanawiam co by fajnie wyglądało oklejone w Passacie b3. sam nie mam pomysłów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie wyglądają stickersy na felach ;)

[ATTACH=CONFIG]68427[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]69084[/ATTACH]

 

jakby to się prezentowało na czarnym passacie ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze zależy na jakim pasku :) po drugie te naklejki to bardziej JDM style, ja bym je raczej bardziej dopasował do VAGa.

 

Ale pewnie będzie dobrze się prezentować :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie do zwykłego :maska i przedni zderzak po renowacji do tego nowe lampy :) pewnie by ładnie wyglądało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki trend na rynku, przerabiane lamp na black eyes, a co myślicie o tym żeby zamiast czerniej farby wykorzystać stickery? Pytanie tylko czy wytrzyma temperaturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekawie wyglądają stickersy na felach ;)

[ATTACH=CONFIG]68427[/ATTACH]

 

Miałem okazje widzieć na zlotach w te wakacje. Wszystko zależy od wykonania i od felgi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze zrobione, to jasne! Ale i tak do japońców to najbardziej pasuje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jakiś czas temu wpadłem na temat stickerbomb. Stwierdziłem że chcę zrobić swój własny wzór no i wyszło. Tak się to przedstawia:

557505_280310848749157_1008781858_n.jpg

 

Felga to zwykła 16'' z VW jak widać... no i właśnie, ciekawy jestem czy Wam się to podoba.

 

P.S.

Jeżeli macie jakieś pytania dot. folii, oklejania, druku itd. możecie śmiało pytać, kilka ładnych lat oklejam auta. Mam trochę doświadczenia w temacie.

 

Dodane:

 

Tak wygląda felga po oklejeniu. Samo auto wymaga sporo pracy, ale felgi są :)

253129_282942418486000_1559804069_n.jpg253462_282942431819332_2094040467_n.jpg422719_282942558485986_22531002_n.jpg

 

Jeżeli chcecie zobaczyć więcej fotek - zapraszam na fejsa. Szukaj aliengreen :)

557505_280310848749157_1008781858_n.jpg

Edytowane przez aliengreen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności