Skocz do zawartości
djmelm

Pełne koło stopu w lampach tylnych 3BG Variant

Rekomendowane odpowiedzi

Piotrek na forum były już opisywane żarówki led-to badziewie które nie zdaje egzaminu i nie ma co sobie tym głowy zawracać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu mi się udało to zmodzic :ok pełne kolo stopu

IMG_0812a.jpg

IMG_0813.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziś wykonałem to u siebie, 20min. pracy a efekt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy ja również zauroczony okrągłymi światełkami postanowiłem zrobić to u siebie efekt-z tyłu brak świateł jakichkolwiek, po naciśnięciu pedału hamulca zapaliły się wszystkie żarówki z tyłu,nawet po zerwaniu tej prowizorki efekt pozostał taki sam.Co może być przyczyną dodam że lutowałem to lutownicą ze wzeszłego stulecia :dupablada która wygląda jak dłuto pewnie wiecie jaka no i przy lutowaniu co nie było łatwe takim kolosem poroztapiałem trochę tych plastików pomiędzy ścieżkami i czy to może być powodem takiej sytuacji? Proszę o pomoc bo mnie cholera weźmie -a kobieta dobrze mówiła nie dotykaj się do elektroniki :hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastik do przewodników nie należy. ;) Muszą się po prostu zwierać gdzieś ścieżki. Dla ułatwienia mogłeś wrzucić foto swoich wypocin. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zrób tak jak Skwaru zrobił, najprościej. Ja właśnie tak zrobiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plastik do przewodników nie należy. Muszą się po prostu zwierać gdzieś ścieżki. Dla ułatwienia mogłeś wrzucić foto swoich wypocin.

No coś ty już to poodrywałem bo myślałem że się poprawi ale nic,a śceżki oglądałem i nigdzie nie widać żeby były połączone ewentualnie trochę cyny wpadło mi pomiędzy te plastiki ale to nie ma chyba nic do znaczenia bo na dole jest plastik a nie metal.

Krzysiek dopiero teraz dokładniej przyjrzałem się robocie Skwara -a mogło być tak prosto :dobrze ale to nic spróbuję jeszcze raz może autka nie spalę :wstyd ale najpierw sprawdzę bezpieczniki bo teraz z tyłu to nic nie działa.

Teraz sprawdziłem dokładnie ścieżki nie są nigdzie połączone więc to nie to-a ile kosztują nowe wkłady? U mnie kolejno są takie numery: 3B9 945 257 B a pod spodem 392.669 L a drugi wkład 3B9 945 258 B i pod spodem 392 670 R.Dzięki za każdą pomoc

Edytowane przez Maniek77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a spróbuj przeczyścić dobrze kostki przy lampie najlepiej jakimś preparatem do styków elektrycznych i kilkakrotnie poruszaj kostką. Ja też miałem choinkę po ściągnięciu kostki od lampy, ale to pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra koledzy widzę że od tego moda coś mi się spier....ło w elektryce :dupablada dzisiaj byłem i co się dzieje: nawet jak lampy z tyłu nie są podłączone to kierunki migają jak szalone jak się je włączy,świeci mi się ESP i komputer pokazuje głupoty-pół baku paliwa a komputer pokazuje dystans 90km:zeco. Sprawdziłem bezpieczniki wydają się być ok nawet odłączyłem kleme na 5 minut myślałem że może przejdzie- nie przeszło co jeszcze mogę zrobić? Pomóżcie bo kobieta chce jechać do Częstochowy za dwa tygodnie a tu **** blada :help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez jestem po wprowadzeniu moda ...świeci super:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy odłączonych lampach kierunki będą szybko migać bo brakuje im w obwodzie jednej żarówki. Najlepiej byłoby podłączyć pod Vaga zobaczyć czy nie ma jakichś błędów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dziś zrobiłem tego moda, według mnie w 1 poście na 1 zdjęciu jest pokazana nie ta żarówka którą należy lutować, patrząc od tyłu na lampę ma to być druga od góry żarówka.

 

Dodatkowo należy wziąć pod uwagę to iż lampy kombi różnią się od sedana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maniek77 spróbuj podmienić wkłady tylnych lamp z drugiego auta może w Twoich jest nadal jakiś problem . Jeśli to nic nie poprawi to musisz szukać pomocy u elektryka .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacny modzik już zrobiłem taka mała rzecz a tak się micha cieszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sugerowałem się zdjęciem nr 3, na zdjęciu nr 1 pokazana jest żarówka od dolnego koła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak na marginesie , jak już robicie takie różne mody to proponuje połączyć zasilacz lub prostownik samochodowy , a bynajmniej coś co daje ok 12V i sprawdzić wszystko w domu . Jeśli wszystko jest OK to dopiero montujemy do auta .

Tak właśnie zrobiłem , wszystko śmiga jak ta lala:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Maniek77 spróbuj podmienić wkłady tylnych lamp z drugiego auta może w Twoich jest nadal jakiś problem . Jeśli to nic nie poprawi to musisz szukać pomocy u elektryka .

Tak Zbyszek tak będę musiał zrobić tylko w mojej okolicy jak na lekarstwo osób które chciałyby pomóc-najwyraźniej będę musiał zakupić nowe wkłady w serwisie tylko ile może to kosztować wie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak Zbyszek tak będę musiał zrobić tylko w mojej okolicy jak na lekarstwo osób które chciałyby pomóc-najwyraźniej będę musiał zakupić nowe wkłady w serwisie tylko ile może to kosztować wie ktoś?

 

Skrót miasta niewiele mi mówi :hyhy

 

Kielce,Katowice...Napisz całą nazwę to pewnie się ktoś znajdzie,lub popytaj poprostu w regionie u siebie.

najwyraźniej będę musiał zakupić nowe wkłady w serwisie tylko ile może to kosztować wie ktoś?

 

Używki chodzą po 20-35 zeta,oryginały oczywiście :hyhy

ale tam niema się co popsuć-chyba że na siłę ktoś się uprze ;)

Edytowane przez Patryk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najwyraźniej będę musiał zakupić nowe wkłady w serwisie tylko ile może to kosztować wie ktoś?

 

Ale tam się nie ma co popsuć, jeśli nie ma zwarcia to jest ok, a jeśli było (zwarcie) to sprawdź wyłącznik świateł.

Edytowane przez mebelman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności