Skocz do zawartości
kazio

KAC L i d z b a r k

Rekomendowane odpowiedzi

no ja miałem 0,63 lub 0,68 to może na podium jestem :D

 

Zająłeś trzecie miejsce :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
popelina oczywiście administracja ślepa niewidoma na*****a nie widziała kolejny raz akcji.

 

Ogarnij się trochę a co ma administracja do tego ?? Pojechała na zlot jak każdy inny forumowicz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopóki chamy będą dalej wpuszczani na zloty,normalni ludzie nie będą jeździć na taki imprezy.

Jakiś cymbał podobno szukał mnie a sapał do wilka czy do całego lubelskiego żenada,popelina oczywiście administracja ślepa niewidoma na*****a nie widziała kolejny raz akcji.

 

chamy

cymbał

sapał

żenada

popelina

ślepa

niewidoma

na*****a

 

 

Dopóki chamy będą dalej wpuszczani na zloty,normalni ludzie nie będą jeździć na taki imprezy

 

:wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sie palcem nie pokazuje

 

A mówiłem że zamiast ,,sztucznej pindy'' :D --trzeba brać śliniaczek i grzebyczek do głaskania po główce :lol :haha

 

 

p.s

ten temat kac lidzbark to jakiś dziwny się zrobił--tak było czadersko na Zlocie Ogólnopolskim--a tu teraz jakieś same sapanie się zaczyna :(:P

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Adam (adampolice) w sobotę mi opowiadał jak jakieś #$^%$##^&^%$ weszli mu do pokoju i sprawdzali legalizację w gaśnicach. ... po chwili dowiedział się że to ja z Preziem i kilkoma innymi mądrusiami .... mina Adama

 

Kuźwa zdziwienie to była 3.00 rano. Ale fajnie było Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiś cymbał podobno szukał mnie a sapał do wilka

 

Jak wiesz kto to pisz po nicku wyjaśni się od razu a nie wszyscy podejrzani będą z J@ckiem na czele :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat:

Napisał Ziewal

no ja miałem 0,63 lub 0,68 to może na podium jestem

Zająłeś trzecie miejsce

 

Zara zara - ja miałem 0,74, więc to ja na najniższe pudło się załapałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuźwa zdziwienie to była 3.00 rano. Ale fajnie było Pozdrawiam
ciesz się że nie mieszkałeś w 27 :D Karol27 o 4 rano zaprowadził tam wszystkich niedobitqów na impreze... bo Prezio rzekł "ej nie róbmy hałasu na korytarzu bo wszystkich pobudzimy, zapraszam wszystkich doi pokoju nr 27" w pokoju oczywiście spali ludzi i bynajmniej nie był to Prezia pokój :haha dobrze że sofa była na korytarzu, bo musiał bym usiąść z Maciusiem na tej zaszklonej(przez Jaroda) podłodze tak się zwijaliśmy ze śmiechu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopóki chamy będą dalej wpuszczani na zloty,normalni ludzie nie będą jeździć na taki imprezy.

Jakiś cymbał podobno szukał mnie a sapał do wilka czy do całego lubelskiego żenada,popelina oczywiście administracja ślepa niewidoma na*****a nie widziała kolejny raz akcji.

 

zapisz się do http://www.zal.pl i jak nie wiesz to się nie wypowiadaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa - zapomniał bym

DSC_1615.JPG

 

Jarod - dzięki :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zara zara - ja miałem 0,74, więc to ja na najniższe pudło się załapałem :D

 

to kto był drugi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale J@cuś zezwolił Jemu też smakowała
W/g mnie można to ująć tak głodnego nakarm a spragnionego napój i tak też było Zdun mnie nakarmił a niemen, cinul i rainman napoił i to do tego stopnia że nie pamiętam prawie nic. :pCo do zlotu jak łysy napisał było w pytkę. Było gdzie odespać wszystkie swoje grzechy (żona się do mnie nie odzywa, wątroba też). Nie wiem czy przyjadę w przyszłym roku a jak przyjadę to proszę spragnionego nie poić. Mam olbrzymiego kaca moralnego. Po fotkach jeszcze coś kojarzę ale nie jestem w stanie odtworzyć chronologii zdarzeń. Za to w pracy wszyscy już wiedzą co się ze mną działo (jakieś przecieki) :P Mam nadzieję że dożyję przyszłego roku. Dzięki za to że mogłem was spotkać a komu? Karolowi i Asi. Co do warunków nie będę się wypowiadał bo moje psy były zadowolone (prawda Nutti ?). Cieszę się że mogłem was zobaczyć w niedzielny poranek odwiedziłem co poniektóre pokoje i byłem zaskoczony ich stanem (myślę że to nie wina właściciela ośrodka). Tak przeglądam fotki i nie wiem co napisać są że tak powiem takie sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dopóki chamy będą dalej wpuszczani na zloty
np przecież Cię nie wpuścili...
Jakiś cymbał podobno szukał mnie a sapał do wilka czy do całego lubelskiego
aaa to już rozumiem... Ty se nagrabiłeś na forum, bałeś się przyjechać, a przez to Twój region miał przypał bo ktoś pomyślał, że tam same takie chamy i cymbały jak Ty
oczywiście administracja ślepa niewidoma na*****a nie widziała kolejny raz akcji.
Tu muszę Ci przyznać rację... znowu piszesz na forum i nikt Cię nie banuje! administracjo otrzeźwiej, a Ty marewal czytaj regulamin! Jest wyraźni zakaz rejestrowania się na forum dla ludzi z klasycznym syndromem niedopchnięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie masz się co martwić, bo Sebek zdetronizował J@cka

 

:winner_first_h4h:Sebek

:winner_second_h4h:J@ceq

:winner_third_h4h:Ja :D

 

---------- Post added at 20:36 ---------- Previous post was at 20:33 ----------

 

jak przyjadę to proszę spragnionego nie poić

 

Jak z Kudłatym pogubiliście te flaszki to biegłeś kłusem jak powiedziałem że znalazłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przez okienko od forumowicza odpowiedz: "wypi**dalaj..."
Lysy to Ty nie widziales co sie dzialo pomiedzy lubelskim a wielkopolska

masakra

pierwszy raz widzialem taki smrod ...

Nie chce mi się wierzyć, a co to są kibole innych drużyn?
Wilczakowi ktos pojechal w stylu "te wiesniaki z lubelskiego"

od slowa do slowa, jedni obsikali auto kaczy, drudzy nawrzucali butelek pod auto wilka

potem przez 2 godziny sobie tlumaczyli na korytarzu (z sedziami)

my z Pjotrem i Gajdkiem siedzielismy na schodach i ogladalismy ten teatr

Żenada
rozwalil mnie Twoj syn ktory chodzil po osrodku i pytal:

-Ej nie widziliscie mojego Taty ??

Dbał o moje zdrowie :P
J@ceq podziwiam Cię że o 5-6 rano pieska wyprowadzałeś z oczami jak brzoskwinie
Piesek też chciał się pobawić :P
Jak wiesz kto to pisz po nicku wyjaśni się od razu a nie wszyscy podejrzani będą z J@ckiem na czele
A co komuś coś powiedziałem :eek: Ja naprawdę nie pamiętam. Jakby co to przepraszam :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co komu do tego było zajefajnie:dobrze:zdrowko: i jak troszu było głośno to co spać tam ktoś przyjechał wiadomo integracja po literku na sagan i w plener.

Edytowane przez splawik2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
popelina oczywiście administracja ślepa niewidoma na*****a nie widziała kolejny raz akcji.

A przepraszam, co ja mam dorosłych ludzi pilnować i dobrego zachowania nauczać? Prawo jazdy wydają dorosłym, a ci sami za siebie odpowiadać potrafią. W jaki sposób, to już inna kwestia, ale świadectwo wystawiają na szczęście sobie. Większy skutek odniesie krytyka, która pojawi się od strony współtowarzyszy kielicha, niż napiętnowanie ze strony "grupy trzymającej władze" - gdyż jako taka zazwyczaj traktowana jest jednoznacznie. Wpływ poprzedniej epoki, rzekłbym.

 

To nie są kolonie bym chodził i ludziom zwracał uwagę. Porządek to ja tu ogarniam, w realnym świecie ani mi się śni nikogo upominać. Jakbyś sobie to wyobrażał? Kiwanie złowrogo palcem czy może też sposoby w wydaniu zomo? Może idąc dalej będę krytykował sposób jazdy oklejonych passków na drodze, które spotkam? Ja dopiero na forum dowiaduje się o jazdach, jakie się tam odbywały. Wnioski? Większość jakoś potrafi się bawić na wesoło i w przyjaznej atmosferze.

Tym bardziej, że ja byłem na tym zlocie takim samym gościem, jak każdym innym.

 

Aha, i jeszcze jedno, skoro tak ładnie formułujesz wnioski - to, w jakim ja byłem stanie to wiem ja i mogą się domyślać osoby, z którymi przebywałem. Tobie wara od tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kyniu zapodaj no mi przepis na ten trunek z niedzielnego poranku :D dobre to było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności