Skocz do zawartości
kazio

KAC L i d z b a r k

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chciał bym coś zjeść w pokoju czy nawet polać vodkę do kieliszków to pozostawała albo podłoga albo parapet!

Nie mam zamiaru się z nikim kłócić czy coś.Staliśmy,rozmawialiśmy,więc dlaczego nie powiedziałeś że nie masz w pokoju stolika?Bym poszedł do właściciela,postarał się załatwić.

Rozumiem że było wiele tych"ale",niestety nie byliśmy w stanie przewidzieć że brodziki będą przeciekały,czy dach w nowo oddanym budynku,a klucze będą pasowały do wszystkich drzwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wszystkim za mega impreze.

Temu kto napisal ze organizacje byla do bani za rok stawiam krate.

Sie pytam kto pozwolil temu pajacowi w kogutem na pustym lbie puszczac muze ????

15 sek i zmiana kawalka, 15 sek i zmiana, a jeszcze jak sie dowiedzialem ze frajerzyna pogonil zatrudnionego DJa to ja sie pytam kto mu na to pozwolil ???

Nie wspominajac o tym ze barani cyc przez godzine nie mogl uruchomic muzy. W reszcie ktos przyszedl i zlaczyl mu jakies 2 kabelki i zaczelo grac.

Pogoda do dupy, organizacja nienajlepsza (to eufemizm), rozumiem ze to miejsce na wspolne ognisko przy wjezdzie to zart, bo nie wiem jak tam mieli sie zmiescic wszyscy zlotowicze.

Gneralnie jedyna rzecz jaka nie zawiodla to atmosfera, ale to juz nie zasluga organizatorow.

 

Dzieki wszystkim za za....y melaz.

 

Zaluje tylko ze nie udalo mi sie w koncu wydebic autografu od Krzyska Ibisza :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preziu, :brawo:brawo:brawo, podpisuję się pod tym, no może bez drugiego akapitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak się nie chciało szukać to trzeba było czekać

Ja pojechałem do Kejbar'u bo właściciele kwatery, gdzie nocowałem (byłem na ul. Akacjowej bo za późno się zgłosiłem na zlot i nie było miejsc) najbardziej polecili mi tą knajpę, gdybym wiedział że tak marnie serwują to pojechałbym do Jędrusia, mapę i namiary miałem no ale cóż. Przynajmniej jest co wspominać :D .

 

Haha no z ta muzyką to tragedia, hity z 1 połowy lat 90 :lol . I jak się przy tym bawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy tam w piątek na obiedzie (w 5 osób) i złego słowa nie mogę powiedzieć na jadło/obsługę/czas oczekiwania na zamówienie.

 

W piatek może i tak, ale w sobote wpadło nas tam z 25 osób i trochę musielismy czekać na jedzenie. Nie mowie tego jednak z zalem, rozumiem to. 2 piwka sie na przystawke zrobilo :) Na jadlo tez nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na jadlo tez nie narzekam.

Ale szarlotka się skończyła. Ja więcej z Gajdkiem do żadnej knajpy nie idę :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale szarlotka się skończyła.

 

W niedziele znowu juz byla :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preziu podsumował i koniec komentowania było minęło ważne że ludzie nie zawiedli i było zajebi..scie

 

Jak tu ktoś jeszcze napisze że namawialiśmy go do picia wódki to niech w przyszłym roku nie przyjeżdża tylko na kolanach niech do Torunia zap...erdala. Chwała Kaziowi za "silny charakter" dzięki koxowi za transport.

W każdym momencie na zlocie było z kim pogadać i z kim sie napić a to najważniejsze, ogólnie zlot był za krótki nie pogadałem z wszystkimi z którymi chciałem ale może w przyszłym roku. W końcu Danka poznałem a Jarod zaszokował wszystkich na ognisku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z żonką byłem w Jedrusiu i na jedzenie też nie mogłem narzekać czekaliśmy pół godziny.A co najważniejsze to była tablica ,,Ja tu jadłem-Krzysiek Ibisz" szkoda że nie udało mi się wziąść od niego autografu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1)Karol Asia-Impreza,organizacja była Mega:dobrze (a jak komuś się nie podobało to widocznie nie potrafi się bawić:debil)

 

Edytowane przez f@zi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja dziękuję wszystkim za super Zlot.Jak zawsze było super.Dziękuję bardzo Łysemu za Paprykarz Szczeciński.Obiecał i przywiózł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szkoda że doszło do paru chamskich incydentów

 

Dokladnie ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero dzisiaj się melduję :) odnaleźć się w tej ciszy :taksobie

 

PS. 20 min. po wyjeździe Miłosza wyszło słońce - wiedziałem

:gwizdze

To była moja szyszka
Po ponad 400km trasie trafiasz do docelowej miejscowości i się błąkasz bo nie ma żadnego ronda

:rotfl:

Dzieki wszystkim za za....y melaz.

 

W przyszłym roku też sprawdzę Preziowe kochones za pomocą megafonu :lol3

 

Co do samej organizacji uważam , że nie było tak źle dali radę popatrzcie na to z innej strony patrząc na warunki w Spale organizatorzy mieli bardzo wysoko ustawioną poprzeczkę znaleźć w sezonie na wyłączność ośrodek na 200 chłopa z dużym parkingiem o wysokim standardzie to raczej nie łatwy kawałek chleba. Do tego pogoda sporo pokrzyżowała :(. Gdyby nie Oni nie wiadomo czy udało by Nam się spotkać :dolamam

Tak więc podziękował za spędzony czas nad organizacją :kumple

 

Jak co roku podziękował wszystkim zlotowiczą :kumple :vw: za mega imprezkę miło było spotkać stałych bywalców :serducho.

Szczególne podziękowania dla Kynia i Prezia , że przygarnęli mnie na kubek ciepłej herbaty w drodze na zlot bo pogoda nie rozpieszczała :kumple.

Dziękówka grupie śląskiej za fajowy powrót do domu jak co roku nie obyło się bez przygód w Radomskim Trójkącie Bermudzkim ale jak zawsze z uśmiechem opanowaliśmy temat :)

Dziękówka dla Sebka , który w Łodzi przypomniał sobie , że nie chce do Łodzi tylko do Rawy :zliscia ogólny bilans 1340 km :

 

Chopaki zezzzzwooliiłłłłł :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogólny bilans 1340 km

 

U nas 2024 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat: Napisał rainman777

ogólny bilans 1340 km

 

U nas 2024

 

U mnie 3 piwa w drodze na zlot i 5 w drodze powrotnej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się teraz skanować legitymacji dj*a, to byś zobaczył, że znam się na rzeczy

A to wydają takie? :zeco

Ja mam paszport polsatu, ale za konsoletę się nie pcham :debil

Dobrze że resi (bo chyba resi zaczął grać :hmm) uratował sytuację jak poszedłeś sobie zza konsolety fpizu, a muzyka przestała grać...

Tyle w temacie Twojego grania.

 

Ja też chciałbym podziękować Asi i Karolowi za organizację. Jedyne z czym dali d*py to pogoda, budżetu na pogodę nie starczyło czy jak? :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie, ja tu sie musze z kims policzyc za tego Ibisza... jak sie te bany zakladalo...? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wlasnie, ja tu sie musze z kims policzyc za tego Ibisza... jak sie te bany zakladalo...? :)

Oj tam Oj tam.AUtografu dać nie chciałeś bo taka gwiazda z Ciebie się teraz zrobiła.Ale wpis w Jedrusiu dałeś radę napisać :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek nie badz taki ....

i imie sobie popraw w profilu bo ktos Ci zmienil na Kuba - powinno byc Krzysztof Jakub :lol3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś tę fotę tablicy? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności