Skocz do zawartości
Michal-LKR

Kurier - jaki natańszy do wysłania silnika?

Rekomendowane odpowiedzi

mariorally, ok. Wielkie dzięki za pomoc! :)

 

A wiesz może coś o tych brokerach tańszych? Można nimi słać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego wejdź na stronę http://www.allekurier.pl i oblicz sobie, korzystałem wielokrotnie i żadnych problemów nie miałem, oczywiście zawsze korzystam z DPD bo DHL ma troche chore ceny. Mi to wychodzi ok 165PLN, ale przelicz sobie po swojemu ;), bo cena też zależy od pobrania.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dtambor, dzięki wielkie :)

 

Właśnie będę musiał skorzystać z jakiegoś brokera to jest taniej. Potrzebuję kogoś polecanego, jak mówisz że korzystałeś i wszystko dobrze że może tym wyśle.

 

Gdzie bym nie patrzył to przeważnie DPD ma najtaniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuję kogoś polecanego, jak mówisz że korzystałeś i wszystko dobrze że może tym wyśle.

 

firma bierze się za sprawę jak już ma wpłaconą kasę (co jest zupełnie normalne), jak wpłacisz kase przez dotpay to załatwisz to w tym samym dniu, reszta należy do firmy kurierskiej więc tu juz nie ma znaczenia u którego brokera weźmiesz, ale u nich sa naprawde fajne ceny. Na kase czeka się kilka dni (powyżej 300PLN chyba do 10 dni roboczych). Palete też wysylałem, nie mam żadnych zastrzeżeń do nich, kurier DPD ma siedzibe w moim mieście więc po przesyłke zawsze jest tego samego dnia, nie wiem jak to działa na "zadupiach" ;)

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki. Czyli chyba będę z nimi współpracował. Ja nie wysyłam towaru za pobraniem, więc na pieniądze nie będę musiał czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurier zamówiony. Wagę wpisałem do 140 kg, ma być wysyłka DPD, ale zamawiałem przez stronę poleconą przez dtambor. Wielkie dzięki kolego! :)

 

Wycenili na niecałe 160 zł. Jutro ma przyjechać kurier po paletkę.

 

Z tego co patrzyłem to dużo taniej wychodzi przez jakiegoś brokera niż nadawać bezpośrednio u znanego kuriera. I co najważniejsze, nie trzeba się rejestrować itd. Wchodzi się na stronę i wszystko jasne. Ja jeszcze zadzwoniłem i Pani bardzo ładnie mi wytłumaczyła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I co najważniejsze, nie trzeba się rejestrować itd.

 

zarejestrujesz się za darmo w kilka minut i masz swoje konto - dzięki temu zdefiniowany swój adres odbioru więc pozostaje Ci wklepać tylko dane odbiorcy. Jeżeli wysyłasz częściej to możesz sobie wpłacić większą kwotę "z góry" i tylko zgłaszać odbiór paczek ograniczając w ten sposób formalności do minimum. Założenie własnego konta to same plusy moim zdaniem ;) Niektóre przesyłki wychodzą dużo taniej jak na poczcie, a mimo wszystko kurierem jest pewniej.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wycenili na niecałe 160 zł. Jutro ma przyjechać kurier po paletkę.

 

Mnie DHL chciał skroic więcej..

 

Jak widzę temat nieaktualny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie DHL chciał skroic więcej..

Dzięki i tak za zainteresowanie i chęć pomocy :)

 

Jak widzę temat nieaktualny

Jak paletka dojdzie do adresata to napiszę czy cała i zamkniemy :)

 

Aha i jeszcze jedno: ja zrobiłem mini paletką (65x90cm podstawa), a i tak liczą za euro paletę (120x80) i biorą tylko wysokość do wyliczeń i wagę (czy 90 kg czy 140 to taka sama cena) więc niepotrzebnie docinałem pod wymiar, żeby była jak najmniejsza.

Na przyszłość już będę wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i tak liczą za euro paletę (120x80) i biorą tylko wysokość do wyliczeń i wagę

 

no tak, o tym Ci nie powiedziałem, ale cena i tak korzystna. Co do wysokości to nie drukuje się ona na dokumentach ;), tylko waga jest drukowana na liście przewozowym. Paletka do wysokości 30cm i wadze chyba do 50kg kosztuje ok 50 PLN.

 

pzdr

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcem wysłać caly silnik z osprzetem do Holandi? ktoś mi może podpowiedzieć jak to najtaniej zrobić ?

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie zna ktoś jakieś firmy kurierskie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest też clicktrans.pl.

Wrzucasz co chcesz wysłać i dokąd, podajesz budżet. Później ludzie przesyłają Tobie oferty. Wybierasz najtańszych czy najlepszych przewoźników, to już zależy od Ciebie.

Edytowane przez Krzych_MetFuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zamawiałem przez stronę korporacjakurierska.pl Z tym iż nie silnik... ale jak porównywałem ceny topaletówkę też mają w relatywnie niskiej cenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kex na sender24.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sendit jest słaby bo nie ma wcale dobrych cen. Po drugie założyłeś tu specjalnie konto aby napisać o tej "świetnej" firmie w temacie z przed lat....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jak będziecie chcieli wysłać coś większego - w sensie ciężkiego i na palecie, to dajcie znać na priv ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2018 o 13:07, motomouse napisał:

 

Jak będziecie chcieli wysłać coś większego - w sensie ciężkiego i na palecie, to dajcie znać na priv ;-)

Hej jaki koszt wysyłki silnika , golego słupka 2.0 tdi 140km b7 pasek ? Do poznania z Wawy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności