Skocz do zawartości
kulka80

Podświetlenie wył. otwierania drzwi.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy

A więc tak nie świeci mi knefel otwierania/zamykania drzwi w drzwiach pasażera z przodu. Moje pytanie czy ktoś to może rozbierał ? da sie tam wymienić żarówkę, abo coś na ten temat ktoś wie ??

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wita. Czy masz na myśli te czerwone lampki u dołu w drzwiach ? U mnie one nie świecą, ale widziałem na forum jak były zrobione w technice led i wyglądały fajnie, jak masz jakąś informacje to daj znać, bo też bym je aktywował. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Nie nie o te mi chodzi :) Chodzi mi o przełącznik zamknij otwórz drzwi aby nie dało się z zewnątrz otworzyć drzwi. Ten na górze drzwi pod szybą. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko chciałbym sam domowym, sposobem zrobic podswietlenie otwartych drzwi z przodu chidzi mi o te lampki ostrzegawcze auto passat cc inaczej b6 jak to zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał o to Ci chodzi?

http://modyfikacje-vw.blogspot.com/2016/09/swiatla-ostrzegawcze-drzwi-cc.html?m=1

Jeśli chodzi Ci o lampki pod nogi to temat jest na forum w dziale warsztat praw w tym linku, który Ci podsyłam. VW CC ma taki sam schemat jak pozostałe VW.

http://modyfikacje-vw.blogspot.com/2001/08/oswietlenie-przestrzeni-nog-z-przodu.html?m=1

Edytowane przez 77Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie pytanko chciałbym sam domowym, sposobem zrobic podswietlenie otwartych drzwi z przodu chidzi mi o te lampki ostrzegawcze auto passat cc inaczej b6 jak to zrobic

Podłączenie jest chyba takie same jak w B6/B7,poszukaj w dziale warsztat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności