Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jak moge to sprawdzic? kostka o golfa2 podejdzie bo kolega mowi ze moze mi dac taka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiem, że nie wiem... Ale kto nie próbuje ten nie wie więc bierz tą kostkę przekładaj piny jak podejdą i patrzymy czy zapali:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak moge to sprawdzic? kostka o golfa2 podejdzie bo kolega mowi ze moze mi dac taka

najtańsza kostka około 12 -14 zł w sklepie dedykowana do passata.. taka będzie dobra na sprawdzenie.. a tak w ogóle to dochodzi plus na bezpiecznik i przekaźnik??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha powiem tak nie sprawdzlalem ale np silniczek wycieraczek dziala dosc ciezko i caly czas wysadzalo mi bezpiecznik to raczej jest tam prad. po przekreceniu kluczyka licznik dziala (kontrolki swieca) ale wskazki paliwa nie i np powinno slychac krokowca a nie slychac ! kostka podlaczona (dodam ze po podlaczeniu pod prostownik krokowiec dziala) na przeplywce tez zero reakcji i na rozruszniku oraz na pompce paliwa! Jak bede mial czas to sprawdze czy napiecie jest na listwie wtyskowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem kolego tak, miałem taki sam przypadek a raczej wypadek podczas podłączania radia no name do kostki iso. Podłączyłem radio włączam a tam mi dymek poszedł obok włącznika awaryjnych...;/ później po tym kontrolki się zapalały rozrusznik kręcił a na pompce paliwa brak zasilania (to wiem bo pompki nie było słychać) wymieniłem kostkę bo było czuć smrodek dymu z niej i po tym samochód ożył:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kostka o golfa2 podejdzie bo kolega mowi ze moze mi dac taka

z golfa po 90 roku i z numerem 6N0 905 865 podejdzie. Ze starszego nie wiem bo numery w ETCE się różnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha czyli moze bylo tak samo jak u kolegi kobuzzza:) kostke kupilem przed praca i po sprawie:) w sobote mam wole to bede robil:|)

 

kostka stacyjki wymieniona ale dalej pomka nie działa:( mysle ze gdzies przerwa jest na kablach!

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to miernik w łapkę schemat też i mierzymy napięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym podpiąć się pod temat.

Mam kolego taki sam problem jak ty i nie potrafię go rozwiązać. Po wymianie pompki nie mam zasilania na nią. Sprawdzałem przekaźniki oraz bezpieczniki i wszystkie są w porządku. Zasilanie na czujnik od poziomu paliwa idzie ale już na pompkę nie ma. Kable sprawdzałem i są całe. Może dodam jeszcze, że wymieniłem akumulator ponieważ wcześniejszy nie dawał radę. Teraz rozrusznik kręci krokowy się załącza a zasilania na pompkę brak. Mój silnik to 1,8 PF.

Może ktoś ma jakiś prosty sposób na to bądź bardziej skomplikowany, proszę o pomoc. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzałem przekaźniki

w jaki sposób?? wyciągnąłeś przekaźnik od pompki, podpiąłeś go na ostro do aku i sprawdzałeś czy pstryka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przekręceniu kluczyka pyka. Wcześniej przed wymianą pompy i akumulatora prąd był na kostce do pompki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz sprawdź bezpiecznik 18 (najlepiej podmień na inny). Później przekaźnik do sprawdzenia. najlepiej podmienić na inny. Jedno z dwóch...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oka jutro sprawdzę co i jak i dam znać jak mi poszły poczynania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po analizie, okazało się jednak że bezpiecznik był spalony. po wymianie bezpiecznika wszytko oka, ale okazało się, że brak prądu na cewce. Wymieniłem cewkę na nową i nic nadal prądu brak. Wina leżała po stronie przekaźnika takie moje małe spostrzeżenie. Dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności