Skocz do zawartości
Gość coyot

Silniki i kody wyposażenia

Rekomendowane odpowiedzi

W B4 największe jakie były to 15'' innych nie widziałem.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg wlepy w moim aucie wynika że wyjechało na 16-kach z oponami off road a nadwozie posiada two doors; także widać że jakieś omyłki się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazlem naklejki więc pytanie gdzie mogę odszukać te kody, czy komputer ma to gdzieś zapisane, czy w servisie VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W serwisie po VIN'ie powinni podać kody i wyposażenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Jetta_GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może być taka możliwość, że na nalepce z vin na nadkolu jest oznaczenie silnika AZM (2l benz) a silnik jest 1.9 diesel AVF. Chce kupic to auto i mam dylemat. W serwisie mi potwierdzili ze fabrycznie jest 2l benzyna. Nic wiecej nie chcieli powiedziec. Auto z niemiec. Widac tylko, że był uderzony z tyłu w lewy narożnik. Tak pozatym wszystko jest ok i nie jest walone. Da sie to wyłumaczyc rozsądnie? Mogli sie pomylić z oznaczeniem na naklejce? czytajac ten post widze, że błędów jest dużo w tych oznaczeniach.

 

Pozdrawiam i czekam na szybką odp bo autko czeka

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogli się pomylić :) auto miało przeszczepiony silnik albo składane z dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś by się bawił w przekładkę silnika z benz na diesla. Przecież to wszystko oprocz budy trzeba przełożyć, silnik, skrzynia, wiązki, część srodka itp. Warto tak? nie widać przeszczepu i skłądania z dwóch. Szyby wszystkie takie same org z tego samego rocznika. Po vinie rocznik jest taki sam jak w papierach. Dziwna sprawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz co jest na naklejce w bagażniku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A VIN z wlepki i VIN z komory silnika jest taki sam :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A VIN z wlepki i VIN z komory silnika jest taki sam

 

Taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jak tej naklejki już tam nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam poważny problem chodzi o silnik w moim passacie 1.9TDI. na pokrywie rozrządu pisze że to jest silnik AVB i na plakietce w bagażniku też niby 74 KW zmierzyłem się z takim samym passatem tylko że on miał silnik 130KM ten sam rocznik 2003 ta sama waga i szły łeb w łeb. Może mi ktoś powiedzieć jak można sprawdzić czy był chipowany albo gdzie są numery silnika ? aha i w tych silnikach nie wychodziły automaty tylko manual 5-cio biegowy. z góry bardzo dziękuję za wszelkie informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie mam poważny problem chodzi o silnik w moim passacie 1.9TDI.

Nazwał bym to raczej zagadką niż problemem.

Może mi ktoś powiedzieć jak można sprawdzić czy był chipowany

Jedź na hamownię to się dowiesz jaką ma moc.

gdzie są numery silnika ?

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=372886&postcount=3

aha i w tych silnikach nie wychodziły automaty tylko manual 5-cio biegowy.

A to jest pytanie czy stwierdzenie??

Bo jeśli pytanie to wychodziły z 5-cio biegowymi manualami i 4-ro biegowymi automatami.

A jeśli stwierdzenie, to się mylisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nazwał bym to raczej zagadką niż problemem.

 

Jedź na hamownię to się dowiesz jaką ma moc.

 

http://forum.vw-passat.pl/showpost.php?p=372886&postcount=3

 

A to jest pytanie czy stwierdzenie??

Bo jeśli pytanie to wychodziły z 5-cio biegowymi manualami i 4-ro biegowymi automatami.

A jeśli stwierdzenie, to się mylisz.

te silniki AVB wychodziły tylko z manualem na 100 % ponieważ rozmawiałem z chłopakami z serwisu VW. a ja mam automat i nie wiem czy był przekładany prędzej silnik czy jest chipowany. dlatego chciał bym że by ktoś mi powiedział gdzie jest numer silnika na bloku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te silniki AVB wychodziły tylko z manualem na 100 % ponieważ rozmawiałem z chłopakami z serwisu VW

No to źle Tobie powiedzieli, bo silniki 1.9TDi o mocy 74kW wychodziły tak, jak napisał GURAL, czyli z manualną 5-biegową lub 4-Biegową automatyczną (nie tiptronic) skrzynia biegów. I tą informację możesz sobie wbić do głowy, a nie słuchać "chłopaków-specjalistów z VW".

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te silniki AVB wychodziły tylko z manualem na 100 % ponieważ rozmawiałem z chłopakami z serwisu VW.

Komentarz do tego jest w poście powyżej. A niby w serwisie powinni wiedzieć co to jest VW :rotfl:

a ja mam automat i nie wiem czy był przekładany prędzej silnik czy jest chipowany.

Podaj mi VIN to Ci powiem jaka masz skrzynie założoną przez fabrykę, i możesz wtedy spytać "fachowców" z ASO dlaczego wprowadzili cie w błąd. ;)

dlatego chciał bym że by ktoś mi powiedział gdzie jest numer silnika na bloku.

Podałem Ci przecież linka do postu z info gdzie możesz znaleźć numer silnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności