Skocz do zawartości
Gość Grinch

Vw Mania 29-31/07/2011r

Rekomendowane odpowiedzi

Grinch jak ty na wku.rwie zaczynasz pisać posty to glupoty piszesz więc nie dziw się że reaguję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch
Grinch jak ty na wku.rwie zaczynasz pisać posty to glupoty piszesz więc nie dziw się że reaguję.

 

... Ale jak Wy tracicie kontrole nad sobą to ja was nie nap.....m a wy mnie ciągle i zaczynam mnie to męczyć.

Tak jak to powiedziałeś kiedyś na którymś spocie " albo mnie akceptujesz albo wypier.....j "

 

... Buziaki :kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znów Grinch odważny przez neta.. :haha

 

Michał ja cie bardzo akceptuję, ale to bardzo bardzo! Tylko jak coś napiszesz a nie pomyślisz to mnie na reakcje jakieś wzbiera. Ale jak ci przeszkadza to nie będę komentować....

Dobranoc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy i kolezanki mozecie sie okreslic kto wogole bedzie jechal z naszego forum na VW-MANIE??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grinch
I znów Grinch odważny przez neta..

 

Michał ja cie bardzo akceptuję, ale to bardzo bardzo! Tylko jak coś napiszesz a nie pomyślisz to mnie na reakcje jakieś wzbiera. Ale jak ci przeszkadza to nie będę komentować....

Dobranoc

 

... tak jest tatusiu :haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michalina lepiej już „kończ waść wstydu oszczędź":bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
... Ale jak Wy tracicie kontrole nad sobą to ja was nie nap.....m a wy mnie ciągle i zaczynam mnie to męczyć.

Michalina kiedyś ja ci to napisałem Piotr napisał i ktoś tam ktoś tam jeszcze.

Strzel sobie browara pomyśl i zastanów się 10 razy co chcesz przekazać.

Ale sorki tu się spinasz koniec tematu itp bo ktoś z regionu cię wyciulał.

Ale w duszy ja już tu też spamu nie chce wiecej rozsyłać więć...

Michalina lepiej już „kończ waść wstydu oszczędź"

i postaw browara......

...... jak już będę mógł sączyć coś na spocie:P hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może teraz konkretniej zróbmy jakąśliste chętnych bo na razie widzę wpisaną jedną osobę. Dostałem info że kawaleria rusza z Torunia z pętli 27 około 4 rano w sobotę. Ja na 90% będę jechał, mój brat także i namawiam jeszcze PIOTRASSA no ale dzis mi to potwierdzi na pismie ze jedzie jak bedzie nieprzytomny pod stolem lezal :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakąśliste chętnych bo na razie widzę wpisaną jedną osobę
oj to chyba wzrok słaby :hyhy

 

Niestety mój wyjazd na razie pod dużym znakiem zapytania, rozkłada mnie grypa :dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oj to chyba wzrok słaby

 

sugerowałem się tym:

 

Lista

 

1. Grinch

 

:P

 

Prognoza pogody jednak nie jest ciekawa na sobote no a obecny widok za oknem to potwierdza :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jutro drodzy koledzy i kolezanki o 4.30 na petli 27 (wylotowka z torunia na unisław) Czekamy najdluzej do 4.45 i wyruszamy na VW-MANIE:)

 

Pozdravwiam i czekamy na przybylych:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to proszę opowieści od tych co byli, jak było na vw-mani.:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to nic ciekawego:/ niestety Mania schodzi na coraz nizszy poziom:( i watpie ze za rok wogole na nia pojade:/ JEdynie to plusy byly takie ze bylo troche ludzi z forum i mozna bylo sobie pogadac:) a tak to nie ma czego zalowac:) Gdybym nie byl po kilku piwkach to w sobote wieczorem bym wracal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szczerze to nic ciekawego:/ niestety Mania schodzi na coraz nizszy poziom i watpie ze za rok wogole na nia pojade:/ JEdynie to plusy byly takie ze bylo troche ludzi z forum i mozna bylo sobie pogadac a tak to nie ma czego zalowac Gdybym nie byl po kilku piwkach to w sobote wieczorem bym wracal

 

 

dokładnie tak jak mówisz Mati ;) miło było poznać i pogadać, mania dla mnie jest skreślona po prostu wieś tańczy i śpiewa... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak mówisz Mati miło było poznać i pogadać, mania dla mnie jest skreślona po prostu wieś tańczy i śpiewa...

 

Pewnie połowa aut w rudej a druga połowa z kistami na dachach :/

 

Jakieś foty macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki jakies sa bo moja kobieta jakies robila:p bede u niej najszybciej w piatek to postaram sie cos wkleic ciekawego:) DOkladnie Dawid jak mowisz milo bylo rowniez poznac i Mania to dno do potegi N-tej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie połowa aut w rudej a druga połowa z kistami na dachach :/

 

nie chodzi o auta, aczkolwiek nie ukrywam moja rdza i gleba i tak by nikomu za bardzo tam nie przeszkadzała, ale o zachowanie ludzi, zapierdzielanie i wieczne odcinki bo ja mam taki silnik a nie inny, jeden wielki plac racingowy oraz możliwość katowania naszej wspólnej pasji VW...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności