Skocz do zawartości
two_pac

Palący się kierunkowskaz lewy przy włączaniu alarmu... ???

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest następujący - przy włączaniu i wyłączniu alarmu po zapaleniu się kierunkowskazów lewy pozostaje dosyć często i się pali. Po ponownym uruchomieniu alarmu znów mignięcie kierunkami i wszystko wraca do normy. Nieraz muszę tak z 12 razy przy wychodzeniu lub wchodzeniu do auta pikać alarmem aż tak się ustawi by nie świecił się kierunek. Podczas jazdy nigdy mi się nie zawiesił lewy kierunek więc to musi być wina centralki alarmu tylko dziwne jest to że nie zawieszają się oba kierunki tylko jeden, bo z tego co pamiętam alarm był podpinany pod przewód od świateł awaryjnych. 2 lata wszystko było O.K. Usterka pojawiła się niedawno i strasznie mnie denerwuje. Ostatnio jechała moja siostra a nic nie wiedziała o awarii i trochę się zdenerwowała ponieważ jechała z cały czas palącym się kierunkiem lewym i inni kierowcy na nią mrugali i trąbili. Jak to naprawić może ktoś wie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli to nie jest oryginalny alarm (bo takiego centralki nie widziałem) to powinien miec oddzielne przekaźniki na lewy i prawy kierunek, i pewnie ten od lewgo ci sie przypalił i się przycina po prostu, jeśli masz schemat od centralki to popatrz czy na wyjsciu masz lewy i prawy albo po prostu rozbierz centralke i polukaj co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak faktycznie zacina się przekaźnik bo nic innego nie powodowało by takich objawów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogrzewam kotleta ale nie zakładam nowego tematu bo nie widzę sensu,mój problem polega na tym że podczas gdy wciskam pedał hamulca lewy kierunek świeci się cały czas,i nie bardzo wiem co to może być,proszę o jakaś podpowiedź:kumple

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogrzewam kotleta ale nie zakładam nowego tematu bo nie widzę sensu,mój problem polega na tym że podczas gdy wciskam pedał hamulca lewy kierunek świeci się cały czas,i nie bardzo wiem co to może być,proszę o jakaś podpowiedź:kumple

brak masy lub zwarcie w przewodach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mogę to sprawdzić???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz słabą masę w tylnych lampach i tu nie ma co sprawdzać, ja pociągnąłem dodatkową i problem nie powraca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to muszę zrobić jak mówisz:blebledzięki:fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności