Skocz do zawartości
kownas19

swiatla do jazdy dziennej

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam ten model w swoim pasku:

http://allegro.pl/drl-swiatla-dzienne-max-led-506-skosne-vw-passat-i2836014315.html

i jestem bardzo zadowolony. musiałem na podłączenie jechać do specjalisty i zapłacić 35zł ale jest profesjonalnie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś czytałem o tym opinie na jakimś forum i wypowiadali się o tym ludzie, że to nie jest dozwolone bo w przepisach jest mowa o światłach mijania a nie długich. A w polsce wiele rzeczy można naginać i udaje się jeździć dość długo ( np ja od roku jeżdżę na obrysówkach USA)

 

Ale kto wie jak z tym jest naprawdę to nie wiem.

 

Ja w obu passatach posiadam lampy CNSS model 507 i świecą bardzo jasno i jak na razie bezawaryjne, nie zakłócają CB radia ani zwykłego radia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie potrzebuje porady w sprawie lamp do jazdy dziennej które polecacie do zakupu do passata które nie sieją zakłóceń na radio obecnie mam EINPARTS ŚWIATŁA DO JAZDY DZIENNEJ DRL 506 SKOŚNE i sieją zakłócenia albo jakis sposób na te zakłócenia ktoś ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam widze ze mamy te same swiatła do jazdy dziennej pytanie czy nie sieja zakłócen na radio?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany wystarczyło kupic wzmacniacz anteny tzw, separator za parę złoty i radyjko gra jak tralala :) Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ostatnio w moim pasku spaliły się diody w światłach do jazdy dziennej, czy kupując nowe światła z automatycznym włącznikiem tak ja ma to miejsce w obecnych(spalonych) mogę ją podpiąć pod te obecne kable?? po prostu bym zdemontował same lampy i przeciął kable a na to miejsce wlutował nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tak, ale trudno wyrokować nie widzą tego co masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Odgrzebuje dość stary temat by nie zakładać nowego.

W passacie b5 fl mam bi-xenony i chcialbym założyć jakieś  dzienne aby troche dać im odpocząć.

Jakie polecacie zamontować światła do jazdy dziennej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności