Skocz do zawartości
kownas19

swiatla do jazdy dziennej

Rekomendowane odpowiedzi

witam powiedzcie mi szanowni forumowicze jakie macie wstawione u siebie swiatla do jazdy dziennej i czy wam sie nie psuja , ja mialem model 501 vertexa i po miesiacu jedna lamka padla , wyslane na gwarancje naprawione odeslane i dalej jedna nie sprawna , chce zakupic inne swiatla stad moje pytanie do was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam model 507 pół roku jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz choćby TUTAJ pełno wątków masz już na forum ;)

To pewnie znajdzie się w koszu,o ile nie odbije się większym echem :hyhy

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mamy żadnej gwarancji, że kupione ledy nam długo pożyją, tym bardziej te z nieco niższej półki, ale wszystko zależy na jaką partię trafimy itp.

Zawsze można sięgnąć po zestawy z tzw wyższej półki ale koszty nam znaczenie rosną i kto to wie ile pociągną.

dla przykładu jest taki zestawik Philips Można też qpić Hellę z tym, że jeszcze droższe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam juz 1.5 roku, chinskie podróbki philipsa na power ledach i jak narazie wszystkie swiecą, choc raz jak dowaliłem karczerem na myjni to jedna lampa dostała wody tak ze ledy zaczęły wariować. Po osuszeniu i zaklejeniu silikonem nadal wszystkie swiecą....

czy padnie czy nie to chyba loteria i akurat jakosci parti diód jakie dostały małe chinskie rączki...

Ale potwierdzam ze czesto widze drl'y z przepalonymi diodami, szczególnie te wykonane na zwykłych ledach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posidam drl philipsa na 4 -ech diodach. dośc drogie bo 230 zł ale nie załuje . wole dołożyc i miec solidna i sprawdzona firme. fajne mocne biale światło idealnie pasuje do b5 fl bez zadnych przeróbek czy dociec jak te 501 jedynki. jak cos moge wyslac fotki jak sie prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja posidam drl philipsa na 4 -ech diodach. dośc drogie bo 230 zł ale nie załuje . wole dołożyc i miec solidna i sprawdzona firme. fajne mocne biale światło idealnie pasuje do b5 fl bez zadnych przeróbek czy dociec jak te 501 jedynki. jak cos moge wyslac fotki jak sie prezentuje.

 

Czyli jednak się skusiłeś, co do ceny to wydaje mi się bardzo atrakcyjna w porównaniu do vertexów, a jakość chyba nieporównywalna. Ja w każdym bądź razie nie żałuję i śmiało mogę polecić ten model.

 

img8379h.th.jpgimg8425.th.jpgp1040362.th.jpg

 

Ps.

Ten temat powinien chyba wylądować w koszu,

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tak skusiłem sie ładnie sie na nich pasek prezentuje, a wyglad sie u mnie liczy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak skusiłem sie ładnie sie na nich pasek prezentuje, a wyglad sie u mnie liczy

 

w którym miejscu montowałeś, tak jak u mnie czy wyżej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam jak jest u Ciebie ale centralnie na środku. Dwie kratki wolne drl-y i dwie wolne a nie jak inni wyżej niz halogeny nie podobo mi sie to jakos lubie wszystko miec w lini i symetrycznie

 

---------- Post added at 17:12 ---------- Previous post was at 17:11 ----------

 

o teraz zobaczylem foty dokladnie jak u ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości podpytam. Czy piszecie o TYCH lampkach??

 

Choć nie sugerujcie się do końca fotką, bo widzę, że sprzedawca na focie ma 5 ledowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawości podpytam. Czy piszecie o TYCH lampkach??

 

Choć nie sugerujcie się do końca fotką, bo widzę, że sprzedawca na focie ma 5 ledowe

 

podejrzewam że sprzedawca ma błąd w nazwie, bo mniej więcej tyle kosztują philipsy 5-ledowe, których to niby repliką są vertexy 501.

 

Dokładnie to piszemy o takich:

http://allegro.pl/led-daylight-swiatla-dzienne-philips-drl-2-x-4-led-i1667966210.html

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś ma Vertexy501, które mu nadal działają? :fajny Bo ja też swoje odesłałem po 3 tygodniach użytkowania. I zastanawiam sie, czy 507 za to nie wziąć :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam że sprzedawca ma błąd w nazwie, bo mniej więcej tyle kosztują philipsy 5-ledowe, których to niby repliką są vertexy 501.

 

Dokładnie to piszemy o takich:

http://allegro.pl/led-daylight-swiat...667966210.html

 

Być może, ale wyglądają na "to samo" pomijają ilość diod i cenę oczywiście.

 

Uważam, że są całkiem godne polecenia, nawet za to co mają w zestawie, a mianowicie moduł sterujący, co bardzo ułatwia wpięcie się w instalację i nawet taka pierdołka jak konektorek do podpięcia się w przewód od postojowych.

Muszę sprawdzić czy będą dostępne u mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zacząłem od chińczykow na power led osram.dotrwały do pierwszej ulewy.dodatkowo sterownik rl umiesciłem pewnie zbyt blisko silnika i się zagotowal,przestal działac poprawnie po 1 dniu.:dolamam

teraz jest zainstalowany philips led daylight 8 (500 pln) i wszystko działa jak nalezy.sterownik umiesciłem przy akumulatorze,więc żadne skrajności mu nie grożą i jest ok:dobrze

 

---------- Post added at 20:23 ---------- Previous post was at 20:09 ----------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takowe, tylko ze poprzedni model (nie znalazłem starszej wersji) http://allegro.pl/swiatla-do-jazdy-dziennej-drl-samsung-power-led-i1666975846.html

ponad 1.5 roku, jedne zalane na myjni i... swiecą nadal! duzo jezdze więc ładnych kilkaset godzin juz świecą...

ale byc moze to tylko szczescie ze jeszcze ani jedna dioda nie padła...

teraz brałbym te philipsy za te ponad 2 stowki..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam posiadam autko z danii tam po przekreceniu kluczyka odrazu pala mi sie swiatelka chciualem to zlikwidowac poniewaz kupilem ledy philipsa, i podlaczylem jak w instrukcji, plus do plusa w aku minus do minusa a kabelek wychodzacy z przekaznika odpowiadajacego za gasniecie ledos do postojowek podpialem, lecz niestety ledy gasna zaraz pod odpaleniu auta prawdopodobnie zpowodowane jest to tym iz zapalaja sie natychmiast swiatla mijania bo to wersja skandynawska, moje pytanie jak to mam zlikwidowac ? w kostce za przelacznikiem swiatel z tylu byl kabelk wpiety w pin TFL odpialem go po odpaleniu silnika swiatla sie niepalil mijania lecz tylko postojowe , natomiast ledy rowniez zaraz po odpaleniu auta zapalaly sie i gasly po kilku sek, zuwazylem ze jeden kabelek kolor zielony w rogu tej kostki juz niepamietam ktory dokladnie jest jak by zmostkowany z innym tzn ten inny jest przylutowany do tego zielonego, czy mam to rozlaczyc ? prosze o pomoc jak pozpbyc sie tego automatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej znalezc bezpiecznik od tego automatu i go wypiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Posiadam VW PASSATA B5FL 1.9TDI 130 KM AWX mam poważy problem z kierunkowskazami a mianowicie pali się przełącznik od awaryjnych podczas włączenia kierunkowskazu wymieniam na nowy i nadal jest to samo, wymieniłem już kilkanaście przełączników sprawdzałem całą instalację i nikt nie rozumie dlaczego nie pali bezpiecznika a z włącznika idzie dym nieraz robie 1000 km i jest ok nieraz pali po tygodniu nieraz niby dobrze i problem znowu wraca. Czy ktoś kiedykolwiek miał podobny problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności