Skocz do zawartości
tysszek

Subwoofer pod zabudowe b5 kombi

Rekomendowane odpowiedzi

elo mam pytanko czy występują takie obudowy pod głośnik 12" bo mam lanzara i czeka na montaż ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi o cos takiego jak jest u mnie od niedawna?

 

tak dokładnie jakieś wymiary np zrobić fote i nanieś wymiarówkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
elo mam pytanko czy występują takie obudowy pod głośnik 12" bo mam lanzara i czeka na montaż ??

ten głośnik potrzebuje pojemności aby "jakoś" zagrał w boczku na 100 % go nie upchniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki tak myslałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej we wnece na kolo zapasowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie zabieram się za zabudowę bagażnika sedana.

Sub poleci w... lewy boczek - tam gdzie org. jest zmieniarka.

Problem mam jedynie ze wzmakiem - myślałem przykręcić go do oparcia kanapy (foteli i tak nie składam) tylko nie bardzo wiem jak - blachowkręty nie sa chyba najlepszym rozwiązaniem ? Pozatym wzmaka mam dość ciężkiego.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Właśnie zabieram się za zabudowę bagażnika sedana.

Sub poleci w... lewy boczek - tam gdzie org. jest zmieniarka.

Problem mam jedynie ze wzmakiem - myślałem przykręcić go do oparcia kanapy (foteli i tak nie składam) tylko nie bardzo wiem jak - blachowkręty nie sa chyba najlepszym rozwiązaniem ? Pozatym wzmaka mam dość ciężkiego.

Pozdrawiam

w sedanie to nie problem, wkręty te czarne w zupełności go utrzymią, u siebie bardzo często w sedanie montujemy piecyki na "suficie" :) kable ładnie pochowane, nic nie przeszkadza, fotele spokojnie można złożyć, a i wzmacniacza też na pierwszy rzut oka nie widać :D:]

 

pozdraVWiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o "suficie" ale wzmak jest naprawdę ciężki i chyba wolę nie ryzykować.

Co do oparcia to przykręcacie tak poprostu wkrętami na wylot ?

Pasażer nie czuje się jak fakir ?

Myślałem aby jakoś oddzielić obicie i wypełnienie fotela aby dostać się do blachy z drugiej strony i skręcić śrubami z nakrętkami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Posiadam passata kombi b5 z własnoręcznie robioną zabudową, jeśli kogoś interesuje mogę zrobić zdjęcia i wstawić parę fotek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli kogoś interesuje mogę zrobić zdjęcia i wstawić parę fotek

 

Interesuje interesuje - wrzucaj fotki i opisówkę a potrzebujący będą wdzięczni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc wklejam

_6079565k.jpg_6079565k.jpg

 

Tym magnatem się nie sugerujcie, sprzęt zacząłem składać przed narodzinami syna. W tej chwili mała przerwa (ważniejsze wydatki)

Upgrade systemu będzie ale jeszcze nie wiem kiedy :D

Całość jest z płyty mdf 1cm. Skrzynka jest do poprawy bo też robiłem z tej płyty ( "puchnie")

Do klejenia filcu użyłem kleju w spray firmy tessa. Orginalną osłonę trzeba było zdjąć aby to pomieścić.

_6079563k.jpg

_6079567k.jpg

Edytowane przez sebus504

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Ja zrobiłem coś takiego http://forum.vw-passat.pl/attachment.php?attachmentid=79526&d=1332604029

http://forum.vw-passat.pl/attachment.php?attachmentid=79527&d=1332604032

głośnik 12" BLAUPUNKT.Trzeba jeszcze szczególy dopracowac ale czasu mało było:-)

Edytowane przez emil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mogłby takiego suba w bagażniku zamontowac i wzm podpiąc pod orginalne radio vw gamma V ? Bo ja chciałbym suba ale zeby radia nie zmieniac.

 

http://allegro.pl/skrzynia-mdf-vw-passat-sklep-radom-i2746980476.html i czy taka zabudowa dawała by rade z jakims dobrym głośnikiem ? Byłby ładny basik ?

Edytowane przez marcin3293

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze mam dobry glosnik i skrzynia dobrze "daje rade"

img0901x.th.jpg

Edytowane przez oskar1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w którym miejscu jest wzmacniacz zamontowany? bo fajnie jest jak go nie widać, że jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to jest głośnik wielkościowo?? 10"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wzmacniacz tam gdzie kolo

tak to 10"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doloze sie do tematu gdyz moze komus to info sie przyda, mianowicie wlasnie zamontowalem 12" lanzara w skrzyni zamknietej zasila go znany wszystkim carpower HPB-1502 w moim kombiaku zadowala mnie w pelni. Szukalem wlasnie taniego zestawu ktory zaspokoi potrzebe na maly lomot od czasu do czasu i lanzarek daje rade. Odrzucilem montowanie go w boczek zaraz po odsluchu kumpla z mondeo st220 rowniez kombi, 10" w boczku niby cos tam lupie ale polowe slabiej niz jakby byl w swojej wiekszej skrzynce. Takze jesli ktos ma miejsce zdecydowanie odradzam montaz w boczek, jesli tego miejsca brak jest to jedyna i najlepsza alternatywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Niestety lubudubu to nie sq a to co ma tam kumpel to chyba nie optymum możliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności