Skocz do zawartości
waldeksz26

Wyłączenie doświetlania zakrętów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

orientuje sie ktoś czy można wyłączyć w komputerze opcje doświetlania zakrętów???

Szwagrowi padło doświetlanie zakrętów w jednej lampie i wywala błąd, i kolejne pytanko: jeśli można; to czy w seacie leonie z 2007 r, bedzie to tak samo jak w pasku???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno można wyłączyć, bo wcześniej tego nie miałem.

Przy włączaniu trzeba było vcdsem zahaczyć kwadracik...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
doświetlanie zakrętów w jednej lampie

 

Na pewno można wyłączyć, bo wcześniej tego nie miałem.

Przy włączaniu trzeba było vcdsem zahaczyć kwadracik...

 

 

To zmieniłeś lampy pikopiko na takie z doświetleniem? :lol coś tu się komuś pomieszało chyba :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zależy o jakiej lampie mowa... czy chodzi o reflektor główny czy światło przeciwmgłowe...?!?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o lampy główne, te w których soczewka wędruje lewo-prawo, góra dół, czy w tych lampkach można wyłączyć tą opcję (bo spalił sie sterownik w lampie, cały czas wywala błąd, a nowy sterownik-cena kosmos)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile doświetlanie dynamiczne czyli skrętną soczewkę może się wyłączy, o tyle ruch góra - dół odpowiada za samopoziomowanie problem w tym, że jest to obowiązkowe i może być problem przy podbijaniu dowodu.

Edytowane przez bimbol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz pokombinować w centralnej elektryce - zaznaczyć bit 4 w 3 bajcie, no i odznaczyć bit 1 w bajcie 0 . powinno być dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Musisz pokombinować w centralnej elektryce - zaznaczyć bit 4 w 3 bajcie, no i odznaczyć bit 1 w bajcie 0 . powinno być dobrze

 

OKI

dzięki wielkie

a w seacie leonie będzie chyba tak samo???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest to normalne że od strony pasażera światło które się włącza przy skręcaniu świeci niżej(krócej) niż to od strony kierowcy? Mam xenony które się same ustawiają przy włączeniu ,nie wiem czy podczas jazdy się też kręcą by doświetlać....ale wiem że te na pewno doświetlają :P tylko że od kierowcy świecą dalej...da się to jakoś ustawić ? czy całą lampę muszę ustawić?

rok.2007 wersja Higline Passata i lampy z bixenonami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do lampy. W tiguanie doświetlanie statyczne jest realizowane przez taki sam odbłyśnik jak w pasku i tam się to trzyma na jednej śrubie, można bez problemu poluzować i ustawić odbłyśnik pod innym kątem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj do lampy. W tiguanie doświetlanie statyczne jest realizowane przez taki sam odbłyśnik jak w pasku i tam się to trzyma na jednej śrubie, można bez problemu poluzować i ustawić odbłyśnik pod innym kątem.

 

Koledze nie chodzi o doświetlanie statyczne tylko dynamiczne realizowane przez xenon.Mysle jednak, że takie coś nie będzie możliwe, bo musiałbyś wyłączy całkiem silniczek, który poziomuje xenon.Poziomowanie przy xenonach jest obowiązkowe więc nie można tego wyłączac.A teraz poziomowanie działa w lampie z padniętym sterownikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak chodziło mi o doświetlanie statyczne. czyli dodatkowe co włącza się przy niskich prędkościach. Sam nie wiedziałem co to świeci i trochę namieszałem w poście. Nie znam się na na autach i myślałem że to "to" jest doświetlanie zakrętów a jak widzę to xenony doświetlają w trasie a te dodatkowe np. przy parkowaniu... Dzięki Panowie sprawdzę w środku .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chodzi o lampy główne, te w których soczewka wędruje lewo-prawo, góra dół, czy w tych lampkach można wyłączyć tą opcję (bo spalił sie sterownik w lampie, cały czas wywala błąd, a nowy sterownik-cena kosmos)

nie da sie tego wyłączyć, zmianami w module konfortu mozna tylko wyłaczyć doświetlanie halogenami które jest i tak wyłaczone przy ksenonach. Sterownik do wymiany. Cena nie taki znowu kosmos bo uzywany monz kupic za 300zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie da sie tego wyłączyć, zmianami w module konfortu mozna tylko wyłaczyć doświetlanie halogenami które jest i tak wyłaczone przy ksenonach. Sterownik do wymiany. Cena nie taki znowu kosmos bo uzywany monz kupic za 300zł

 

Wie ktos moze ktory bit odpowiada za wlaczanie/wylaczanie doswietlania halogenami w 23bitowym module? Moj vcds 10.6 nie wyswietla podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
musi byc 30 bitowy

 

czyli na marzeniach ta akcja sie konczy... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam pytanko czy w Pasku B7 idzie wyłączyć doświetlanie zakrętów w zintegrowanej lampie razem z halogenami przeciwmgielnymi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2011 o 20:23, pikopiko napisał:

Za zależy o jakiej lampie mowa... czy chodzi o reflektor główny czy światło przeciwmgłowe...?!?

witam ja mam problem w CC ale wlasnie z tymi swiatlami w halogenach w glownych lampach wszystko dobrze dziala soczewki sie skrecaja ale wywala mi bład z tych dolnych chcial bym zeby to dzialalo a nie wiem co moglo sie popsuc jak zapalam normalnie przeciwmgielne dzialaja ale przy skrecaniu nie i wywala blad a  komunikat cornering light cos tam ze niesprawne ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności