Skocz do zawartości
kowal2799

Nie otwierają się tylne drzwi

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. Ja rowniez czekam.

 

No mi sie udało, Więc wypiąć szybę trzeba z prowadnicy i nie trzeba wyciągać, ja ją uniosłem do góry i przykleiłem taśmą by nie spadała, bez problemu cały zamek wychodzi, od razu go nasmaruj bo nie wiem skąd tam tyle wody się bierze :). Ja spotkałem inny problem zanim zaczniesz zobacz czy dasz radę odkręcić te 2 śruby co trzymają zamek, u mnie okazało się że ktoś już podchodził do tego tematu i obrobił całe torx-y, i trochę się namęczyłem by je odkręcić. wiec lepiej mieś dostęp do wkrętarki lub czegoś pomocnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde szczesciarz jestes. Coraz wiecej info o wymianie. Musze sie za to wziac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O kurde szczesciarz jestes. Coraz wiecej info o wymianie. Musze sie za to wziac...

 

Śmiało działaj, to nic trudnego :). Przeglądałem katalog części dziś i odkryłem skąd ta woda tam się bierze. W przednim otowrze mocowania klamki powinna być uszczelka, której u mnie nie było, ktoś kto rozwalił śruby pewnie ją zagubił.

Podaje odrazu linka do fajenj stronyz z nr części:

u mnie brak bylo uszczelki nr 27. Spr czy masz jak bedziesz rozbierał. Ja muszę ja teraz dokupić by usterka nie wróciła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podaje odrazu linka do fajenj stronyz z nr części:

gdzie ten link?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie,

Nie zakładałem nowego tematu w związku ze zbliżonym problemem który dopadła mojego B6. Otóż problem dotyczy braku możliwości otwarcia drzwi tylnych prawych od zewnątrz po odblokowaniu ich pilotem(centralnym zamkiem)- a dokładniej gdy zamknę i otworzę drzwi z pilota - od strony zewnętrznej nie jestem w stanie otworzyć drzwi. Po otwarciu ich od wewnątrz jest możliwość otwierania ich od strony zewnętrznej do czasu aż znów nie zamknę drzwi pilotem. Sprawdzałem kody VAGiem i jedyne co mi pokazało to 040E - ochrona termiczna centalnego zamykania - nie jestem pewien czy jest to powiązane ze sobą ale bardzo proszę o sugestię co tu mogło się narobić.....

Edytowane przez Krzys87
Przeniesiony reg. pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otóż problem dotyczy braku możliwości otwarcia drzwi tylnych prawych od zewnątrz po zablokowaniu ich kluczykiem (centralnym zamkiem)

To chyba normalne , albo coś nie czaję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba normalne , albo coś nie czaję :)
- Post poprawiłem, mile widziana będzie wszelka pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo ale tylko wtedy kiedy na zamknietym samochodzie chwyce na klamkę , wtedy od zewnątrz nawet po otwarciu-odryglowaniu nie otworzę , ale jest sposób .Otwieram drzwi od środka siadam i na otwartych drzwiach kilkanaście-kilkadziesiąt razy ruszam klamkę otwarcia od środka - i jest ok.

 

Potwierdzam u mnie też zadziałało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomaga na chwilę. Lada moment czeka was wymiana cięgna na nowe. U mnie też pomagało przez jakiś krótki czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam podobny problem, od paru dni nie otwieraja sie drzwi od zewnatrz z tylu po stronie pasazera, przeczytalem caly temat i probowalem z zaryglowaniem przed wlaczeniem zaplaonu, jakos dziwnym trafem zadzialalo, gdy jechalismy z zona wczoraj do wloch, normalnie zamknalem auto na parkingu i po ponownym otworzeniu drzwi sie otwieraly jakby nigdy nic sie nie stalo, dzisiaj rano chcialem wypakowac nam bagaze i okazalo sie ze drzwi znow sie nie otwieraja, wiec chcialem sprobowac ponownie sposobu z zaryglowaniem ktory opisal ktos wczesniej, jednak nie pomaga, pomysl z otworzeniem dktwi od srodka i kilkakrotnym ruszaniem klamka nie dziala.. moje auto to passat b6 2.0 tfsi highline, nie musze otwierac go pilotem, wystarczy ze mam pilot przy sobie a auto otwieram pociagniecem klamki i tu dziwna uwaga, jesli otworze auto pilotem i chce otworzyc wlasnie te zamkniete drzwi slychac jak w nich cos klika przy kazdym pociagnieciu klamki migaja wszystkie lampy kierunkowskazow jak przy otwieraniu auta, lecz drzwi dalej sa zamkniete.. Prosze Was o rade, czy jest to jakies uszkodzenie mechaniczne i bedzie konieczna wymiana ? Dlaczego sposob z ryglowaniem drzei przed zaplonem wczesniej dzialal.. Dziwi mnie rowniez to dziwne klikanie podczas pociagniecia za klamke.. Macie jakies rady ? Jestem teraz na swieta u tesciowej i jakie kolwiek naprawy czy odkrecanie nie wchodzi w gre.. Prosilbym o jakies sensowne odpowiedzi, dziekuje i pozdrawiam :)

Edytowane przez ekostuff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak...mam passata ponad dwa lata i problem z klamkami to norma. Ale mam lekarstwo. Po kilku takich akcjach z drzwiami kiedy znów się powtórzyło trząsłem drzwiami mocno z nerwów i okazało się że zaczęły dzialac. Teraz jak mi się klamka blokuje to trzasnęły mocniej i już działa. Może to trochę dziwne ale u mnie działa i nie wnikam dlaczego.

1 minute ago, Trabant601s said:

trzasłem

 

Edytowane przez Trabant601s
Literówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.11.2013 o 00:04, kluzoo1 napisał:

Witam wszystkich,mam podiobny problem z tylnymi drzwiami od pasażera.drzwi normalnie działają,ale po zamknięciu I otwrzeniu ponownie centralnego zamka już nie tyylko od środka mogę je otworzyć .Potem jest już OK aż do następnego zamkniecia auta.

Zdjąłem tapicerke drzwi ale nic tam nie widziałem co może być przyczyną.

mam pytanie jak regulowac linkę otwirania drzwi I do czego służy pokrętło z boku drzwi pod gumową zaślepką takie same jak blokada rodzicielska(5cm od blokady rodzicielskiej ale z boku)

Może jużktoś to przerabiał niby błacha sprawa ale na dłuższą mete denerwująca.

Hej, czy udało Ci się może rozwiązać ten problem? Mam identyczny kłopot :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności