Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

przyjechał dziś do mnie zderzak przedni z dokładką od r line wygląda to super

 

już pojechało do lakieru niebawe montaż. już nie moge sie doczekać efektu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
przyjechał dziś do mnie zderzak przedni z dokładką od r line wygląda to super

 

już pojechało do lakieru niebawe montaż. już nie moge sie doczekać efektu

 

Pochwal sie jakimis fotkami.

Ja tez pare dni temu zamowilem ta dokladke i czekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba lepiej samemu skompletowac z allegro

 

Dziękuję za poradę i właśnie tak zacząłem. 3 tygodnie temu wychaczyłem czarną dokładkę przedniego zderzaka r-line. Na razie sporo innych wydatków, więc reszty będę szukał po woli. mam nadzieję, że z samą dokładką z przodu mój passat też będzie wyglądał spoko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pochwal sie jakimis fotkami.

 

jak tylko założe to wstawie fotki szlak mnie trafia bo lezy gotowa ale kurna nie mam kiedy podjechać na montaż.

 

---------- Post added at 21:09 ---------- Previous post was at 21:07 ----------

 

jak szukacie dokładki poporoście o dokładne zdjęcia gdyż moja przyjechała popękana i musiałem jeszcze na klejenie z tm jechać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak tylko założe to wstawie fotki szlak mnie trafia bo lezy gotowa ale kurna nie mam kiedy podjechać na montaż.

 

:zeco wymiana to jakieś 20min. bez kanału--odkręcasz starą od obudowy silnika i na rogach-potem pociągasz na siłę jeden i drugi narożnik aż wyjdzie-środek i tyle. Wsadzenie nowej-to na wcisk wchodzi bez problemu,dokręcasz śruby i..... wsio :D

Na bank dałbyś radę samemu-tylko nie dygaj :D pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super auto!. Gdzie kupowałeś czarne kierunki w zderzak i lusterka? Czy to in.pro ? z góry dzięki za podzielenie się namiarem.

 

---------- Post added at 17:32 ---------- Previous post was at 17:31 ----------

 

Blop - fajnie siedzi ta dokładka!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na bank dałbyś radę samemu-tylko nie dygaj pozdr.

 

Kolego napewno bym dał rade, ale jednak dam to zrobić koledze, jestem mega leniwy i staznie sie poce jak coś robie hihih.

 

---------- Post added at 21:57 ---------- Previous post was at 21:43 ----------

 

a tak na poważnie naprawde nie mam kiedy tego zrobić w ten wekend myśle że wam wstawie fotki mojego przodu bo zrobiłem mały mod poza dokładką w zderzaku.

Szukam jeszcze grila od r-line

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ile dałeś za malowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz że niewiem ;)

 

mój przyjaciel ma lakiernie i przy wódce sie rozliczamy zawsze ;) on robi mi samochody ja jemu reklamy i tak wiesz wspomagamy sie. Pewnie z 200 zł weźmie a nawet wiecej ponieważ musiał go jeszcze kleić ponieważ była pęknięta w 2 miejscach czego nie było widać na aukcji.

 

---------- Post added at 22:45 ---------- Previous post was at 22:43 ----------

 

oczywiście serwis jest profeska maja autoryzacje volvo, audi etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanko, jak się już znajdzie progi to czy da się polakierowac na czarno te listwy co są na drzwiach na dole, czy trzeba kupić nowe w wersji do lakierowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da sie polakierować trzeba tylko położyć tzw. filer czy jakoś tak, podkład pod lakier do elementów plastikowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, Tak myślałem, tylko zastanawiam się czy jak się je zdemontuje (taśma dwustronna + zatrzaski chyba to czy to się jeszcze bedzie nadawało do montażu, może lepiej kupić nowe same listwy pod lakier ? a jak jest z lakierowaniem elementu, który jest już pomalowane przykładowo na srebrno, albo granatowo a ja chce żeby było na czarna perłę, lakiernik czyści taki blotnik ze starego koloru i po polakierowaniu na nowy jest tiptop?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolgo wszysto sie da zrobić i nie trzeba wcale demontować elementów które są uciążliwe w demontażu mogą ci to polarkierować na aucie ;)

 

jeśli masz element już polakierowany zostaje on poprostu przemalowany na inny kolor.

 

zadzwoń najlepiej do jakiegoś monstergarage i ci wszystko jasno powiedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

moja dokładka będzie u mnie dopiero w piątek. Mam nadzieję, że kolor podejdzie i obędzie się bez lakierowania.

 

Teraz szukam dokładek progów. komplet "gładkich" zagrunotwanych listew bocznych na drzwi to koszt ok 500 zł netto za wszystkie 4, dokładka tylna w ASO kosztuje 330 netto, a najdroższy element to dokladki progów po 1050zł netto x 2. :( - więc to bym najchętniej złapał na aukcjach bo ostatnio widziałem za 1100 para, oryginały...

 

i tak i tak, cała konwersja ..wychodzi z lakierowaniem prawie 3k. No chyba, żeby nie lakierować, tylko po montażu okleić samochód Vinylem....ale to kolejne pare k, a już sie przestałem czarnym matem jarać;)..

 

listwy boczne i dokładkę tylną do malowania pewnie kupię w ASO bo tego się nie da znaleźć na aukcjach, tył za zwyczaj sprzedają w całości ze zderzakiem za 800-1100 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanko. Mam Passata B6 R-Line z 2009 roku z elektrycznym zawieszeniem. Wymieniłem tylne na zwykłe i pojawia się błąd bo nie ma gdzie wpiąć kostek. Czy można jakoś dezaktywować tą funkcje???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności