Skocz do zawartości
george07

Płyn hamulcowy we wspomaganiu?? i dziwne sprzęgło

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj u " mechanika" wymieniać tyleje tylnej belki i gumy stabilizatora. Efekt taki że wpadło mi sprzęgło i jest połowa tego co była ( ciągnie od samego dołu i odbija tylko do połowy) oraz nie działa wspomaganie tak jak przed ( ciężej chodzi i podczas jazdy potrafi lekko blokować). Przy wymianie tulei wymieniali przewody hamulcowe bo przy ściąganiu belki pourywali je.

Pytanie takie: co może być ze sprzęgłem? i czy możliwe że zalano do zbiorniczka wspomagania przez pomyłkę płyn hamulcowy ( jakie byłyby objawy). Dodam że w zbioniczku wspomagania dziwnie bezbarwny płyn a był zielony. Możliwe że się pogryzły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest mozliwe ze pomylili cos .. jak pedał masz do połowy to sprzegło jest zapowietrzone ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele....gdzieś Ty dał auto do roboty?!;/ przewody hamulcowe urywają....leją płyny gdzie popadnie...ja bym niezły opierdziel dał jakby coś takiego mi zrobili....jak działało Ci coś przed a nie działa po i jak masz porąbane kolory w zbiorniczkach to leć i niech robią tak jak było za darmo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zleciał im płyn hamulcowy i pewnie sprzęgło wystarczy odpowietrzyć.

Do wymiany gum stabilizatora musieli opuścić sanki i mogli przy tym zgiąć rurkę metalową idącą do maglownicy, sprawdź je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy wszystkie opinie mogą byc trafne. ale to chyba nie jest brocha klienta takiego badziewnego warsztatu???? kolega oddaje auto i ma byc sprawne a nie daje do roboty a odbiera jeszcze gorsze......jedz do nich i zrob ********uche a auto im zostaw i odbierz je sprawne..... a tak na marginesie to napisz co to za pseudo warsztat zeby inni sie czasem nie nacieli na takich partaczy. POZDRO i domagaj sie swego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.auto-centrum.net.pl/auto/

to ten "warsztat". Nabrałem się na GRUPONIE. Miał być warsztat a był garaż " u zdzicha". Kanał, imadło, syf. Na zdjęciu był podnośnik, miała być prasa do tulei, wyspecjalizowany mechanik i inne bajki. A ceny kosmos. No ale cóż....mogłem sobie zrobić prasę i wymienić samemu ale to już następnym razem.

Edytowane przez george07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności