Skocz do zawartości
bolsfanwk

wymiana sprężarki klimatyzacji

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukaj sprężarki firmy DENSO (jeśli ori)

Występowały jeszcze ZEXEL więc dużego wyboru nie ma

 

taka http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3115302031330-DCP02006-O15416-kompresor-klimatyzacji.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w serwisie podali mi że potrzebuje spręzarke o nr: 8DO260805R, znalazłem tylko jedna o takim nr i to jeszcze sporo jest droższa od inny, większosć ma nr 8DO260808 czym one sie różnią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w link który co podałem i masz zakładkę NUMERY OE, jak ją otworzysz to zobaczysz że te nr które podałeś są swoimi zamiennikami. Wszystkie będą pasowały, nie różnią się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wymiana łożyska wewnątrz sprężarki zakończy swierszcza pod maską? Bo miałem kłopoty z przetarty wężem ale został wymieniony wraz z osuszaczem. Szczelność sprawdzona klima nabita ale sprężarka niechętnie się obraca fachmen od klimy powiedział ze łożysko się skończyło. Ale kilka dni smarowania wd40 i jest cisza. Sprężarka chodzi bez swierszcza. Czy da się zrobić z2 sprężarek 1 sprawna w razie co? Bo mam druga która nie daje ciśnienia. A moja to nawet nie wiem jakie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy zexel 8D0 260 805 bez znaczka na koncu M albo D będzie pasować do passka AFN 98' ?

 

edit.

Edytowane przez Psik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby coś to tak :) pasuje, udało mi się kupić używaną i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy ktoś mi podpowie czy do silnika 1.8T AWT będzie pasować sprężarka Nissens 890027?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bo identyczną montowałem do mnie do dizla, a z tego co wiem to benzyna i dizle mają trochę inne. Ale niech mnie ktoś poprawi jak się mylę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oko wygląda tak samo, mocowanie też jest tak samo. W katalogu intercars występuje właśnie w pozycji do 1.8T B5 3BG i występuje wymiennie z takimi sprężarkami jak Valeo 699876, NRF 32104, TEAMEC TM8629512 czy DENSO DCP02006

Nissens ma z tego co widzę tylko dwa modele 890027 i 890029 ale ta 029 ma całkiem inne mocowanie.

Edytowane przez zenek_8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności