Skocz do zawartości
Buszmen

Warsztaty Mechaniczne w Małopolsce

Rekomendowane odpowiedzi

Polecacie jakiś dobry warsztat od klimy w Krakowie?

 

Monster Serwis ul. Strzelców 28, zagadaj do kolegi waski1 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjal Service - specjalizacja VAG, serwisuje tam auto od 5 lat i nigdy się nie zawiodłem, szczerze polecam, konkurencyjne ceny i bogata oferta usług.

 

Narama k/ Krakowa

 

http://www.facebook.com/specjalservice

 

http://www.specjalservice.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwoń do wąskiego z Monster Serwis 501 335 333

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie najserdeczniej polecam Wam korzystac z uslug jak i doswiadczenia naszego forumowego kolegi Wąskiego z Monster Serwis Krakow. Sytuacja taka. Piatek godz wieczorna dowiaduje sie ze na weekend mam wyjazd. W tym czasie w passacie przeprowadzam wymiane foteli z trendline na highline z elektryka. Wszystko by bylo ok gdyby nie fakt braku org wiazki do zasilania fotela kierowcy i praktycznie lezacego oparcia w tym fotelu. Co robic? Na necie brak schematow, instrukcji itd. Zamieszczam post na forum na ktory odpowiada wlasnie Kolega Waski. Po krotkiej chwili nawiazujemy kontakt telefoniczny i sytuacja idzie naprzod. Waski podsyla schemat, malo tego lopatologicznie tlumaczy co i jak. Naprawde rozmowa konkretna i rzeczowa. Malo jest takich ludzi ktorzy zechca sie swoim doswiadczeniem i wiedza podzielic z innymi i jeszcze o takiej porze w prawie juz weekend. Ja jaknajbardziej polecam, telefon zapisany i wiem ze kezeli ja lub ktos z moich znajomych bedzie potrzebowal pomocy przy modach, czy grubszych tematach napewno bede walil do kolegi.

Serdecznie pozdrawiam i dzieki Waski za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :kumple

 

Zaprzyjaźniony warsztat mechaniczny naszego kolegi waski1

 

"MONSTER SERWIS"

 

poszukuje mechanika do pracy :lol :marecek

 

 

Wszelkie zapytania lub CV proszę kierować na adres:

 

[email protected]

 

lub telefonicznie 609 312 021 (Malwina)

 

pozdraVWiam

Carter :passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich. Poszukuję osoby lub warsztatu w Krakowie lub okolicach gdzie zrobili by mi swap kierownicy ze zwykłej na mutifunkcyjną. Zwiedziłem dziś pół Krakowa ale niestety we wszystkich warsztatach w których byłem odmówili mi. Na tej stronie jest ładny opis jak to zrobić ale niestety nie miał styczności z elektryką jak i mechaniką w samochodzie i boję się podjąć tego ryzyka zrobienia tego samemu. Więc jakbyście znali taki warsztat albo jest tu ktoś lub zna kogoś kto mógłby mi taką przekładkę zrobić to bardzo proszę kontakt. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Adek0505 napisał:

Poszukuję osoby lub warsztatu w Krakowie lub okolicach gdzie zrobili by mi swap kierownicy ze zwykłej na mutifunkcyjną

Uderz do kolegi waski1 jak nie pomoże, to na pewno coś doradzi :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FIRMA MONSTER SERWIS ZMIENIŁA SWOJĄ LOKALIZACJĘ ;

BIBICE 32-087

ul.WARSZAWSKA 63

tel. 501-335-333

e-mail: [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności