Skocz do zawartości
Mr. X

Montaż kierownicy multifunkcyjnej passat 3BG - fotoporada

Rekomendowane odpowiedzi

Co czego nieszcze nie było. Wpełni sprawna kierownica dotykowa w passat B5 98r. Sterownie radiem, tempomat z kierownicy, sterownie fis z kierownicy plus grzanie kierownicy.

 

 

Edytowane przez Matiz4
  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wartość wozu znacząco wzrasta ;-)

Twoja robota?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak, moduł moja robota, wraz z modułem do grzania na osobnej płytce więc tylko wystarczy by zwijak był pod grzanie a takich na aledrogo jest dużo. Na wartości wozu aż tak mi nie zależało, ważne że Żonie ciepło w ręce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo Panie, ładnie dowaliłeś do pieca.  Kierownica full bajer + grzanie w Passacie B5. Gratulacje! 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@StreamHD Dzięki, włożyłem w ten mod dużo pracy, ale  było warto ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjacielu kawał dobrej roboty 👍 uchylisz nieco rąbka tajemnicy co wchodzi w skład  podzespołów zestawu? Brawo 👏

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy w całości posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dioda83 Pierwsze to zwijak 1J0959654Q. Audi, u mnie nie potrzebne jest ESP to tylko chodziło o ilość pinów w zwijaku i 2 piny od grzania. Drugie to grzana kierownica kompletna z poducha, a trzecie to moduł własnej roboty. Kabelków jest trochę bo 3 przewody  zasilanie i LIN, 2 przewody od grzania, 5 przewodów do tempomatu , 4 przewody do Fis, jeden przewód do radia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie pacjent superb1 z 2007 roku instalacja zrobiona pod przekaźnik 451 vcds łączy się z kierownicą zero błędów ale na kierownicy zero reakcji brak podświetlenia klaksonu i przyciski nie działają. Czy ktoś wie może co może być tego przyczyną? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.02.2023 o 11:57, Matiz4 napisał:

@dioda83 Pierwsze to zwijak 1J0959654Q. Audi, u mnie nie potrzebne jest ESP to tylko chodziło o ilość pinów w zwijaku i 2 piny od grzania. Drugie to grzana kierownica kompletna z poducha, a trzecie to moduł własnej roboty. Kabelków jest trochę bo 3 przewody  zasilanie i LIN, 2 przewody od grzania, 5 przewodów do tempomatu , 4 przewody do Fis, jeden przewód do radia 

Matiz4, szukam wszedzie kierownicy dokladnie takiej ale ciezko po wygladzie znalezc bo kontrolki sa zgaszone :) podasz numer tej kiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności