Skocz do zawartości
Blop

Mmissiek Opiekun Regionalny-skargi,sprawy

Rekomendowane odpowiedzi

Flaszka albo browarek to ja rozumiem ale kawa?

Na forum musi być oficjalnie, a jaką formę przyjmie ta "kawa" to już inwencja twórcza sponsora :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to oficjalnie:

 

Pytanie zasadnicze - Lover chętny więc od razu belka, czy ankieta,wybory,inni kandydaci? jak to widzicie?

Jako Dolnoślązak oczywiście popieram Lovera ale jako Moderator poproszę o transparentny wybór (oficjalna ankieta) - po co znowu później krzywe gadki...

 

Poczekajmy też na mmisska, jak się zapatruje na ,,pomocną dłoń'' w regionie.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

ta "kawa" to już inwencja twórcza sponsora

 

nooo jak? czarny smirnoff albo sru z nowego niebieskiego na zbity ryj :lol :lol :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie bede nikomu zagradzał drogi kariery na forum i jak ktos ma ochotę to może zostac nowym opiekunem samodzielnie albo z moją pomocą. Co do ankiety to uważam ze jest zbędna bo kto miał dostać bana to juz dostał i zgrzytów nie będzie. Ja nie raz zapraszałem na spotkania (otwarcie sezonu czy inny grill) raz odwołałem bo nikt nie przyjechał a za drugim razem byliśmy we dwóch. Co do spotów weekendowych to od nas z regionu też nie jechało za dużo osób. To tyle co mam do napisania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kariery? A emerytura też później wyższa :lol ? Krzysiek, my chcemy po prostu mieć swoją grupkę (owszem, jest to możliwe bez opiekuna) ale tak będzie łatwiej chociażby wysyłać masowe priv czy maile o spotach. Dlatego byłbym za ankietą mimo wszystko, żeby nie było pretensji później, a jeśli zostanę wybrany, to od razu chciałbym prosić o pomoc Ciebie jako doświadczonego już Opiekuna, oraz m.in Blopa, bo on to we wszystkim jest doświadczony :D

 

Mamy teraz we Wro ówczesnych Opiekunów innych regionów : Pitera, adamsa - którzy na pewno chętnie pomogą :P

Edytowane przez Lover

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jarek na emeryturę tutaj nie ma co liczyć. Jeżeli wyrażasz chęć bycia opiekunem to ja nie mam nic przeciwko temu. Region jest duży i we dwóch będzie go łatwiej okiełznać. Co do ankiety to uważam ze to bez sensu skoro wszyscy chcą byś byl opiekunem. Ja zawsze służę pomocą bo sam jej tez potrzebowałem na początku. Od razu szukaj miejsca na zlot weekendowy jako opiekun bo od tego sie nie wymigasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jeśli zostanę wybrany, to od razu

naoglądał się wieców wyborczych :lol

 

 

Od razu szukaj miejsca na zlot weekendowy

a mi się wydaje, że to byłoby znowu podejście od d*py strony. najpierw spot mniejszy/większy jednodniowy zobaczyć ile tu osób zostało.

ale to już niech Lover się tym zajmuje :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez Lover

a jeśli zostanę wybrany, to od razu

naoglądał się wieców wyborczych

" i będzie żyło się lepiej " :lol

 

 

Zamieszczone przez mmissiek

Od razu szukaj miejsca na zlot weekendowy

a mi się wydaje, że to byłoby znowu podejście od d*py strony. najpierw spot mniejszy/większy jednodniowy zobaczyć ile tu osób zostało.

Też jestem tego zdania. Bo teraz znowu niewiele się osób zgłosi, bo w dalszym ciągu Ci co chcą się zakumplować, przyjadą prędzej na mniejszy i mniej oficjalny spot, niż od razu duży ( bo co w przypadku gdy towarzystwo im nie będzie odpowiadało? ). Dlatego pomału - ale od tego osobny temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też jestem tego zdania. Bo teraz znowu niewiele się osób zgłosi, bo w dalszym ciągu Ci co chcą się zakumplować, przyjadą prędzej na mniejszy i mniej oficjalny spot, niż od razu duży ( bo co w przypadku gdy towarzystwo im nie będzie odpowiadało? ). Dlatego pomału - ale od tego osobny temat.

 

Ja nie mówię że masz w listopadzie zrobić zlot tylko byś szukał miejsca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie raz zapraszałem na spotkania (otwarcie sezonu czy inny grill) raz odwołałem bo nikt nie przyjechał a za drugim razem byliśmy we dwóch. Co do spotów weekendowych to od nas z regionu też nie jechało za dużo osób. To tyle co mam do napisania.

 

Prawda

 

Co do ankiety to uważam ze jest zbędna bo kto miał dostać bana to juz dostał i zgrzytów nie będzie.

 

Rozpisz ankietę Krzychu - musi być oficjalnie - 5-8 osób to nie kilkudziesięciu Dolnoślązaków,nawet jeśli się nie udzielają,mają prawo głosu.

Pomocny,techniczny,moderator - tych mianuje administracja forum - opiekuna Cały Region. Z reguły,jeśli były problemy w innych regionach,ankietę rozpisywał artmin - u nas spokojnie wybieramy drugiego - zróbmy to sami,oficjalnie jak należy.

Ankieta do piątku,niech każdy zdąży się zapoznać - przejdzie Lover,w weekend belka i po sprawie.

 

 

p.s

Spojrzałem w logi - ostatnia doba 27osób przeglądało ten temat - nicków z wiadomych przyczyn nie podaję.Wypowiedziało się w temacie 6 userów.

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie możesz podać, ale ja się nie wypowiadam bo nie moja piaskownica :). A jedyne co bym mógł napisać to żebyście se wzięli romeo na opiekuna :D :D :D

A tak serio, to jeśli ludzie nie będą chcieli się spotykać to i 10 opiekunów nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze ankietę mogę rozpisać ale nie mam pojęcia kogo w niej umieścić (szkoda że ja nie widzę kto przeglądał temat) albo nie wiem gdzie to sprawdzić a poza tym w tym tygodniu ma zmiany od 10 do 20 nie ma mnie w domu. Ogarnę ankietę jak wrócę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ankietę możesz rozpisać 0-1:

- czy Twoim zdaniem potrzebny jest drugi opiekun, a pod spodem w poście aby napisać kandydata

- drugi opiekun nie jest potrzebny

 

i po zawodach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Bartek. Zrobie to jak wrócę z pracy. Myślę że koło 21 ankieta bedzie juz w temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezmę chętnie udział w ankiecie.

Chociaż ta ankieta to sztuka dla sztuki.

Ci którzy sie maja wypiwiedziec to juz sie wypowiedzieli.

Aby nie była sztuka dla sztuki to trzeba by było ustalić ze na tak musi byc 51% uprawnionych do głosowania dolnoslazakow.

Oczywiscie jest to niewykonalne wiec nawet jak ankietę wypełni tylko nasza szóstka to i tak uzyskamy to co wszyscy chcemy.

Aby było dobrze trzeba by było rozpisać ankietę na temat ankiety jaki udział procentowy powinien gwarantować jej "wykonalność"

Oczywiscie robię sobie jaja. Ale tylko po to aby pokazać ze to sztuka dla sztuki.

Dawać loverowi opiekuna i po krzyku.

Mozna uargumentować u generalicji ze dostał na próbę i bedzie bacznie obserwowany.

Boje sie ze ankieta uzbiera trochę wiecej uczestników niż nasze spoty:)

Wiec dlatego uważam ze to bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak i nie. bo zawsze opiekun czy mod może zobaczyć kto brał udział w ankiecie - czy brać wyniki na poważnie czy trzeba je "przefiltrować"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej za :ok

a żeby nikt się nie bał i zgłaszanie kandydatów było tajne, to może na priv do Opiekuna ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje to zrobić w niedziele o 20:00.

Lover nikt w historii forum nie był wybierany w taki dzien:)

Ja juz w telefonie ustawiłem głośny dzwonek dla połączeń przychodzących od Ciebie.

Teraz będę odbierał od Ciebie zawsze mój kumplu najlepszy.

W ogole jakiś taki przystojny sie Jarek zrobiłeś:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W ogole jakiś taki przystojny sie Jarek zrobiłeś

 

:bezzebow

Jaroslaw_Kaczynski_wie_1728812.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności