Skocz do zawartości
Blop

Mmissiek Opiekun Regionalny-skargi,sprawy

Rekomendowane odpowiedzi

Daj mu się nacieszyć zanim zderzy się z szarą rzeczywistością sprzątacz....ekhm Opiekuna :lol2 :lol3

 

mam nadzieję że sobie poardzę skoro i ty dajesz radę :lol

 

hahaha.

 

Krzysztoff wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia. Graty koleszko.

 

Dziękuję Tomaszu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogarnijcie tu jakiegoś opiekuna to może coś zacznie się dziać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma chętnych z tego co wiem.. a "słoiki" podobno nie mogą być.

 

Niby dlaczego?

 

Lovel - dał byś radę na tym stanowisku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) gówniarz,

2) słoik.

 

No kurde - prawdę mówią i obrażać się Jaro :lol :lol :kumple

 

ogarnijcie tu jakiegoś opiekuna to może coś zacznie się dziać

 

Z tego co widzę,Krzychu ogarnia moderację tematów i porządki jakieś w starych tematach robi - co za problem dodać drugiego (nawet Słoika :D ) i wio do przodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak widać i słychać wszyscy są za :D

 

 

Jarek na opiekuna!

 

Kiedy pierwszy spot%? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogarnijcie tu jakiegoś opiekuna to może coś zacznie się dziać

 

Sorki że dopiero dzisiaj odpisuję ale czasu mało a pracy za dużo. pPozwolę sobie tylko coś wkleić gdyż rozmowa o opiekunach nie powinna zaśmiecać tego tematu bo są inne bardziej odpowiednie.

 

Wklejony poniżej post znajduje się w temacie: http://forum.vw-passat.pl/threads/104793-Mmissiek-Opiekun-Regionalny-skargi-sprawy

 

 

2.Mini spoty w----MINI REGIONACH

 

Mniejsze miasta mają pretensje,że Wrocław posiada pełnię władzy wykonawczej--wszystko organizują pod siebie itp.

Czemu nie organizujecie się sami na mini spoty--wybierzcie w swojej grupie zaufaną,

odpowiedzialna osobe i ruszcie du.py.

Jak się wszystko fajnie poukłada-to dwa mini można złączyć w jeden większy

do wyboru np:

ŚWIDNICA

Kłodzko i okolice

Lubinie

Sobótka

Dzierżoniów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak tak bardzo przywiązałeś się do swojego stołka to siedź sobie na nim dalej... A my wybierzmy kogoś kto weźmie na bary rozruszanie ekipy z Wrocławia i okolic. Dwóch opiekunów może też być, skoro jeden "ma za dużo pracy" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziękuję, za krótko tu jestem i nie wiem ile jeszcze pobędę - nie ma sensu ;) Doceniam Twoją dotychczasową prace i wkład w rozwój grupy, ale skoro wszystko przymarło to może pora oddać stery w inne ręce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem wcześniej jest odpowiedni temat na takie rozmowy i do niego zapraszam Ciebie i wszystkich chętnych a poniższe wpisy też tam przenoszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopy to nie w opiekunach jest problem tylko w nas.

Spoty to nie opiekunowie a członkowie.

Co z tego ze opiekun ogłosi spot - bo tylko tyle może ze swojej strony zrobić.

Opiekun ogłosi a członkowie .....

Wiem sam po sobie ze nie chce mi sie jeździć przez całe miasto po to aby sie spotkać z ludźmi z którymi mam codzienny kontakt bo inni ostatnio sie nie zjawiają.

Tak wiec nie wolno obarczać opiekuna wina za brak frekwencji na spotach.

 

Inna sprawa Lover na prezydenta- juz dawno byłem za.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lover na prezydenta

 

za! :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopy to nie w opiekunach jest problem tylko w nas.

Spoty to nie opiekunowie a członkowie.

Co z tego ze opiekun ogłosi spot - bo tylko tyle może ze swojej strony zrobić.

Opiekun ogłosi a członkowie .....

Wiem sam po sobie ze nie chce mi sie jeździć przez całe miasto po to aby sie spotkać z ludźmi z którymi mam codzienny kontakt bo inni ostatnio sie nie zjawiają.

Tak wiec nie wolno obarczać opiekuna wina za brak frekwencji na spotach.

 

Pier*olisz głupoty po części. Opiekun ma odpowiednie uprawnienia dzięki którym znacznie łatwiej mu ruszyć tą ciemną masę. Grono starych użytkowników będzie się powoli wykruszać, zwłaszcza jeśli spotkania będą odbywały się bardzo rzadko. Trzeba więc otworzyć się na nowych wartościowych ludzi i stworzyć zgraną paczkę.

 

Trzeba tylko trochę chęci panowie... i panie ;)

Edytowane przez adams

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2.Mini spoty w----MINI REGIONACH

 

Mniejsze miasta mają pretensje,że Wrocław posiada pełnię władzy wykonawczej--wszystko organizują pod siebie itp.

Czemu nie organizujecie się sami na mini spoty--wybierzcie w swojej grupie zaufaną,

odpowiedzialna osobe i ruszcie du.py.

Jak się wszystko fajnie poukłada-to dwa mini można złączyć w jeden większy

do wyboru np:

ŚWIDNICA

Kłodzko i okolice

Lubinie

Sobótka

Dzierżoniów

 

I zdanie podtrzymuję,nie tylko Wrockiem Dolnośląskie żyje,choć patrząc z dystansu bez Wrocka (naturalne zaludnienie) Dolnośląskie kuleje.

Połączyć ,,stare z nowym'' i zobaczymy co wyjdzie,może będzie lepiej.

 

 

To jak tak bardzo przywiązałeś się do swojego stołka

 

A skąd Ty wiesz, co mmissiek robi na forum? Ja dobrze widzę które tematy sprząta (tak opiekun to też ,,sprzątaczka regionalna'') które,skleja,przenosi,edytuje w razie potrzeby itd. itp. Złego słowa powiedzieć nie mogę,sprawdza się dobrze.

 

 

Inna sprawa Lover na prezydenta- juz dawno byłem za.

 

Ma mój głos,mieliśmy dwóch opiekunów i nie było problemu - Lover - rozgarnięty,pomocny,sympatyczny kolo i ma to co nam dziadkom chyba umyka - świeżą krew,a jak jeszcze będzie płacił za kawę.... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pier*olisz głupoty po części.

Czego innego mogłem sie spodziewać po Tobie???

 

Jakie to uprawnienia ma opiekun do tego aby wyciągnąć mnie z domu od rodziny i nakazać pojechac na spot. Naganę mi wpisze do dzienniczka....

 

Chłopie zmień dealera albo zmniejsz dawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem sam po sobie ze nie chce mi sie jeździć przez całe miasto po to aby sie spotkać z ludźmi

 

Tyle chyba wystarczy, nikt nikogo na siłę wyciągał na spoty nie będzie.

 

Opiekun regionalny ma uprawnienia do wysyłania masowych pw, może zakładać tematy i jeśli mu się chce (co daje spore pozytywne rezultaty) może informować aktywnych użytkowników na pw z Wrocławia i okolic o planowanym wydarzeniu. Byłem przez pewien czas opiekunem w Lubelskim i piszę to z własnego doświadczenia, grupa Lubelska przez ten okres znacznie się rozrosła, wymagało to trochę czasu i pracy - efekty były dobre!

 

Wiadomo że niektóre rzeczy można zrobić też z poziomu normalnego użytkownika, ale znacznie lepiej to wygląda i działa jak robi to osoba odpowiedzialna, rozpoznawalna i z ta belką pod nickiem ;)

 

Wychodzi na to że większość wypowiadających się jest za powołaniem nowego opiekuna, więc nie rozumiem po co te zgrzyty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, nie spodziewałem się takiego poparcia z waszej strony. Ja swojej kandydatury nie zgłaszałem z w.w powodów, które przedstawiono mi jakieś 2 lata temu i nadal są aktualne. Też ciągle ubolewam nad tym, że we Wro nie ma osoby która chwyciła by to za gardło i pociągnęła do stworzenia zgranej paczki. Użytkowników jest sporo, co można zauważyć po krótkim "spacerze" po forum, oraz od ilości wyświetleń tematów w regionie Dolnośląskim. Jak ktoś chce, to wygospodarowanie godziny w skali tygodnia/dwóch na rozluźniające spotkanie z kumplami - nie będzie raczej problemem.

 

p.s ja jeszcze nie zobaczyłem postawionej kawy od Pitera jako słoika, następna adamsa, a potem dopiero będzie kolej opiekuna :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flaszka albo browarek to ja rozumiem ale kawa? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności