Skocz do zawartości
jaaano

Zaciski S2,tarcza 280,passat B4

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem założyć zaciski S2 do passata B4 na ori tarcze 280 mm pod felge 15,wszystko ładnie pasuje luz pomiędzy felgą a zaciskiem jakieś 2mm ale niestety przewód hamulcowy trze o wewnętrzną krawędż-rant felgi,szukam jakiegoś łącznika czy nypla 90 stopni za pomocą którego połącze zacisk z przewodem tak aby przewód hamulcowy wychodził z zacisku prostopadle do koła,może widzieliście gdzieś takie coś albo przewody hamulcowe z końcówką zgientą pod kątem 90 st.Wolałbym taki nypel czy końcówke bo wtedy nie musiałbym rezygnować z przewodów w oplocie które troche kosztowały-pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Takiego kolanka nie widziałem w sprzedaży. Najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby obcięcie ori końcówek i zakucie końcówki oczkowej, oczywiście jeżeli długość przewodu będzie odpowiednia po obcięciu.

Pozdrawiam Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diabeł chodzi o to że teoretycznie nie trzeba się bawić w zakuwanie itd ale wystarczy kupić odpowiedniej długości przewód z końcówką pasującą pod przewód sztywny z jednej strony i z końcówką oczkową z drugiej tak jak piszesz. ale pod końcówke oczkową musi być przystosowany sam zacisk,chodzi o wyrównanie powierzchni wokół otworu na przewód tam gdzie w takiej oczkowej wersji przychodzi podkładka miedziana pod oczkiem.No niestety ale zacisk s2 nie jest do tego przystosowany nie ma tej powierzchni i w tym jest problem.Znalazłem jedynie takie coś ale nie jestem pewien czy to wytrzyma,czy będzie bezpieczne,czy po którymś tam skręcie koła sie nie wykręci

IMG_0188_419495797.JPG

Edytowane przez jaaano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności