Skocz do zawartości
romeo9999

Dla posiadaczy rocznikowego passka 2006/7/8 "Zmiana licznika na biały"

Rekomendowane odpowiedzi

witam dla wszystkich co chcą zmieniac licznik na biały a wiec podaje nr dla disla 3C0920871 T a dla benzyny 3C0920871 R nie szykajcie wyzszych modeli bo nie bedą chodzic komforty szukajcie tego numeru bo to max tylko pamietajcie o wysokich koncówkach bo np 3C0920872 A benzyna i disel B nie chodzi komfort w liczniku

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć sąsiad!!! Widzę, że bawiłeś się m.in. w wymianę licznika(nawiasem mówiąc gratuluję wytrwałości w modyfikacjach i fajnej furki). W związku z tym mam pytanko. Zaczyna mi szwankować wyświetlacz(czerwony) i wymyśliłem sobie wymianę licznika na biały. Co oprócz licznika muszę jeszcze zdobyć i wymienić żeby wszystko działało jak należy? I jeszcze jedno, czy "nowy" licznik jest wolny od bolączki starych wyświetlaczy? Chodzi mi konkretnie o fakt feralnej taśmy, która na słońcu i przy wysokich temperaturach odkleja się i wyświetlacz wariuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy możesz dokładniej opisać proces wymiany jak. np. wymiana wtyczki i zamiana pinów w nowej wtyczce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bbbb jak by co to pomome w wymianie

potrzebujesz licznika 3c0 920 871T orz gateway z literką L oraz ramke bo jest inna i wtyczke licznika reszta to juz moja głowa

jesli chesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy można zamontować licznik od passata cc o numerze 3c8 a reszta numeru taka sama jak dla passata b6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest inny chip i moze nie podejsc to zalezy jaki sie ma moduł komfortu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romeo9999, wielkie dzięki za informacje i chęć pomocy, ale... No właśnie podsumowałem koszty i chyba daruję sobie(przynajmniej na chwilę obecną) zmianę licznika. Szukam kogoś w naszej okolicy kto wymieni mi wyświetlacz FIS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki

ale zawsze wiesz gdzie masz dzwonic

postaram sie pomóc

Edytowane przez romeo9999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romeo9999, o ile licznik o nr 3c0 920 871T znalazłem, to za chińskiego boga nie mogę znaleźć gateway o nr 3CO907530L. Znalazłem natomiast sterownik z nr 1K0 907 530L. Czy to o ten chodzi? Bo z tego co znalazłem na aukcjach pasuje on do wszystkiego oprócz Passata b6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bbbb odp

 

fakt ten to L to rarytas po prostu rodzynek tobie nawet podejdzie E bo to minimum ale zapomnij o usb 2.0 róznica jest taka ze pasor ma imo w komforcie a golf w liczniku a wiec musisz miec tylko i wyłacznie od passata zaden inny nie podejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi po wymianie zegarów na białe przestało działać sterowanie z kierownicy radiem. Na liczniku nie wyświetla info z radia (jaka stacja lub nazwa utworu). Gdy zmieniam opcje na kierownicy to jest tylko mdf i ustawienia komforu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak radio stare typu (rcd300, rns300, rcd500, rns500) to nie będzie działać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak radio stare typu (rcd300, rns300, rcd500, rns500) to nie będzie działać

 

Mam rcd300 czyli wsio jasne. Jutro będę wsadzal navi na androidzie i ma dualcan to zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności