Skocz do zawartości
Luq@sz

Polerowanie felg aluminiowych

Rekomendowane odpowiedzi

mam wrazenie ze troche mgliste jest dbice w rantach (proponuje paste AutoMax) ale moze to tylko zludzenie;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mgiełki troszke jeszcze jest . troszeczke winy jest w tych zmatowanych ramionach ale jak malniesz srodki na czarno to nabierze to wszystko kontrastu i bedzie wygladalo calkiem oka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adam1985

mgielki juz nie ma tylko takie zludzenie bo na zdjeciach felg sa troszke brudne a ramiona to faktycznie jeszcze przed malowaniem, jak zostanie polozona czarna perla to bedzie git :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość inuit

Papier dociskacie do felgi palcami czy uzywacie np gąbki itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Papier dociskacie do felgi palcami czy uzywacie np gąbki itp
ja śmigałem palcami ze względu na kształt powierzchni (3 X zmiaeniałem opuszki palców), ale w zależności od kształtu felgi można stosować kostki lakiernicze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu jest efekt mojej polerki już z opnką 16579156yw7.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry za slabe zdjecie ale jest z telefonu....

fellgi006np5.th.jpg

 

wieczorem dodam kilka nastepnych fotek - bo dziś eksperytmentuje z polerka felg stalowych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:ok: wygląda to dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to tak jak obiecalem rzucam kilka fotek z mojej polerki.[/fade]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roMan_f1, :padam::ok: pełny respekt :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest tylko częsc galeri. Gratuluje cierpliwosci wszytskim tym którzy sami podjeli się polerki swoich felg wiem ile opuszkow palcow to kosztuje ale jednoczesnie zachecam do korzystania z moich usług :D

 

nastepne w kolejce sa u mnie borbety bs i borbet A efekty napewno pokarze na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adam1985

To i ja wrzucam swoje juz skonczone i na furaku, sory ze w nocy ale innych narazie nie mam, troche brudne sa ale cos tam zawsze widac. :vw:

c947b7e713c2e6ccmed.jpg a123e32e13684affmed.jpg b6d2312885dd5439med.jpg a66d6aca3e4ba3a1med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość schak

:padam::vw::ok::padam: tylko pozazdrościć efektów i zacięcia przy pracy.

 

A czy ja dobrze widze że stalowe też można do takiego stanu doprowadzić?

Czy je się poleruje w identyczny sposób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adam1985

schak, z tego co sie orientuje to stalowe tez mozna wypolerowac tyle ze wymaga to wiecej pracy i napewno dyrastyczniejszych srodkow na poczatku pracy :evil: . masz racje troche sie na polerowalem tych felg ale mysle ze efekt byl warty poswiecenia, tym bardziej ze wczesniej byly bardzo zniszczone :| a szkoda ich mi bylo bo wg mnie nawet fajny wzor maja jezeli je sie do takieo stanu doprowadzi. :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no stalowki tak jak widac tez sie da spolerowac . oczywiscie 2 razy wiecej pracu a efekt srednio ciekawy blyszczy sie ale jednak nie da sie uzyskac idealnego efektu no moze przy calkiem nowych stalowkach to by szlo (bez rdzy). Ten mattig jest tylko na zapas jako pokazowka w bagazniku u kumpla wiec raczej sie mu tam nic zlego nie stanie ale przy normalnym uzytkowaniu rdzawy nalot to jest tylko kwesta czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ernest_b3

witam. kupiłem prawie w cenie stalaków felgi firmy EXIP (foty na samochodzie w moim temacie) i są strasznie chropowate pokryte g*wnianym lakierem bez podkładu i w ogóle fuszerka. jaki jest najlepszy sposób żeby je uczynić "gładkimi" przed polerką?

 

no i czy jest sposób na zabezpieczenie ich po polerce przed czynnikami atmosferycznymi?

 

pozdraVWiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ernest_b3, zajzyj na poczatek tematu masz tam moja droge do dopolerowania BBS-ów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności