Skocz do zawartości
karol27

VI Ogólnopolski Zlot vw-passat.pl - zapisy na sobotę

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się jeszcze zapisać na zlot na całą sobotę, przyjechałbym ja i moja panna. Czy jest taka możliwość i jaka cena- 60zł czy 120 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taka mozliwosc,koszt jak pisalem 60zl od osoby,czyli za dwie 120zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chciałbym się zapisać na całą sobotę - byłbym ja i moja partnerka. Jako iż formularz zgłoszeniowy nie działa prosiłbym o podanie danych do przelewu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to chciałbym się zapisać na całą sobotę - byłbym ja i moja partnerka. Jako iż formularz zgłoszeniowy nie działa prosiłbym o podanie danych do przelewu.
Poleciało na PW i jesteście ostatnimi osobami wpisanymi na sobotę, lista oficjalnie została przedstawiona w Ośrodku i nie ma możliwości już jakichkolwiek zmian:)

Do zobaczenia na zlocie :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ma możliwości już jakichkolwiek zmian

gdyby sie jednak zwolnilo jakies miejsce z jakichs powodow prosze o PW... Chcialbym sie zjawic w sobote z zona i dzieciatkiem... Co do pieniazkow to jak cos to na miejscu bysmy sie rozliczyli...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, kto będzie jechał w sobotę przez Bieżuń,Żuromin a może Płock.Jeżeli tak to dajcie znać o której, może się spotkamy po drodze.

Będzie miodowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema, kto będzie jechał w sobotę przez Bieżuń,Żuromin a może Płock.Jeżeli tak to dajcie znać o której, może się spotkamy po drodze.

Będzie miodowo.

Nasza ekipa tamtędy jedzie.Tu masz wątek w którym więcej szczegółów http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=105182&page=2 :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze mam takie pytanie odnośnie soboty- czy jest mozliwość zakupienia śniadania czy obiadu właśnie w sobotę czy to tylko przywilej dla tych, którzy będą przez cały okres zlotu?Jeśli jest możliwość zakupienia śniadania bądź obiadu to jaka jest cena? Taka jak na stronie ośrodka:

Wyżywienie :

/s/ śniadanie - 20zł

/o/ obiad - 25zł

/k/ kolacja - 20zł

czy np obiad w tej cenie:

Dodatkowo możliwość wykupienia obiadu:

Obiad: 18,00zł ( zupa z możliwością dokładki, drugie danie: schabowy, ziemniaki, zestaw surówek)

No bo szczerze mówiąc lubię dobrze zjeść i trzeba się jakoś przygotować :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jest możliwość wykupienia obiadu zarówno teraz jak i na miejscu. Niestety ceny na miejscu będą pewnie zbliżone do tych ze strony ośrodka. Dodatkowo cały czas będzie czynny bar z jedzonkiem na ciepło i piwkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:) ja pierwszy raz chcialem sie wybrac na zlot, i czy jak ktoś chce tylko wjechać i pooglądać to też trzeba płacić i zapisywać sie? nie bede bral udzialu w żadnych konkurencjach:) bo czym 110km nic nie wskóra heh;) i poważnie teraz moje pytanie , nie mogę wpaść z kobietą i pooglądać samochodów sobie po prostu;>? nie można tak z "partyzanta" wejść zobaczyć co ciekawego w świecie passków sie dzieje i jechac do domu:) ? i czy wogole mozna jeszcze jechac;) bo napaliłem sie a tu dowiaduje sie jeszcze takich rzeczy ze nie ma miejsc czy cos;P prosze o odp bo sobota sie zbliza;)) pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz. Zapraszamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli mogę z grupą z okolic Warszawy śmiało ruszać w sobote :) Ok to do zobaczenia na miejscu i wielkie dzieki Łysy :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam ja pierwszy raz chcialem sie wybrac na zlot, i czy jak ktoś chce tylko wjechać i pooglądać to też trzeba płacić i zapisywać sie? nie bede bral udzialu w żadnych konkurencjach bo czym 110km nic nie wskóra heh i poważnie teraz moje pytanie , nie mogę wpaść z kobietą i pooglądać samochodów sobie po prostu;>? nie można tak z "partyzanta" wejść zobaczyć co ciekawego w świecie passków sie dzieje i jechac do domu ? i czy wogole mozna jeszcze jechac bo napaliłem sie a tu dowiaduje sie jeszcze takich rzeczy ze nie ma miejsc czy cos;P prosze o odp bo sobota sie zbliza) pozdrawiam
na sam plac możesz wpaść bez żadnych opłat, ale zastanów sie czy nie warto, skoro juz jedziesz tyle km, przyjechac na cały dzien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam duzo km wlasnie :) i zamiast siedziec pod domem i pic piwo w cieply dzien chcialem sie wybrac i zobaczyc jak tam u Was to wszystko wyglada;)) wiec jak pojade to tylko na plac manewrowy bede mogl zajrzeć a na plac na ktoreym beda wszystkie samochody nie da rady wejsc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że wejdę między waszą dyskusję ale chciałbym bardzo pochwalić i podziękować Asi za okazałą mi pomoc względem zapisu na zlot i innymi czynnościami. Bardzo miło się współpracuje i mam nadzieję że sam zlot też będzie tak udany jak nasza współpraca jak nie lepszy :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Plac manewrowy to nie wyścigi na 1/4 mili kolego:/

 

Już tacy dwaj byli ostatnio, czym oni jechali, hmmmm........ jakimś aude eS Łosiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mam duzo km wlasnie i zamiast siedziec pod domem i pic piwo w cieply dzien chcialem sie wybrac i zobaczyc jak tam u Was to wszystko wyglada) wiec jak pojade to tylko na plac manewrowy bede mogl zajrzeć a na plac na ktoreym beda wszystkie samochody nie da rady wejsc?
Na plac manewrowy wjazd wolny, będziemy tam w sobote 02.07.2011 od 15.00 do ok. 18.00. Plac ten znajduje sie w Lidzbarku na rogu ulic Targowa i Poświętna. Ręsztę zlotowego czasu spędzamy natomiast na terenie Ośrodka Parkowy-Hotel ul. Leśniczówka 5 i tam wejście tylko po uiszczeniu opłaty.
Sorry że wejdę między waszą dyskusję ale chciałbym bardzo pochwalić i podziękować Asi za okazałą mi pomoc względem zapisu na zlot i innymi czynnościami. Bardzo miło się współpracuje i mam nadzieję że sam zlot też będzie tak udany jak nasza współpraca jak nie lepszy .
Dziękuję :) a o atmosferę na zlocie to nie ma sie co martwić, będzie super :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga
jakimś aude eS Łosiem

 

i jeszcze taki jeden co jazda wychodzi mu tylko na wprost :P jakiś taki chyba obrażony na skręty bo mu jakoś wogóle zakręcanie nie idzie ;)........ ronda tez bieże po najkrótszym promieniu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ośrodka na plac jest 2000 m tak sobie myślę że gdy pierwsze autko będzie wjezdzać na plac ostatnie będzie jeszcze w ośrodku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności