Skocz do zawartości
flinkston86

Maglownica Passat b5 AFN/Audi b6 AWX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moje pytanie jest takie czy maglownica od Audi A4 b6 (AWX silnik)2002r bedzie pasowała do mojego Passata 1999 AFN????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktoś coś na ten temat??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do passata pasuje z audi a4 b5(1994-2001), oraz z audi a6 (1997-2002)

z audi a4 z 2002 roku raczej nie podejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzeje trochę temat. posiadam Passata b5 1997r 1.9TDI AHU 90KM. mam cieknącą maglownice i chciałbym ją wymienić na drugą używaną. Mam na wymianę drugą maglownice z Audi A4 prawdopodobnie 97rok. lub 98r. Będzie ona pasowała do mojego auta ?? oto nr maglownicy z Audi: 8d1422066d. Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli ktoś mógłby sprawdzić czy podejdzie w miejsce starej. Nie posiadam nr mojej obecnej maglownicy w aucie oraz nie mam jak tego sprawdzić. Jeżeli to cos mogło by pomóc to podam nr VIN mojego Paska:WVWZZZ3BZWP054718 Bede bardzo wdzieczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej.

Poczytaj w tym temacie

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/84370-Przekładnia-kierownicza-od-Audi

post#4 i #6.

 

Ta którą podałeś jest od silników benzynowych, więc nie wiem czy podejdzie.

 

A od A6 nie pasuje do Passata(sprawdzałem na sobie i wiem).

Pozdrawiam.

Edytowane przez kac222

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta maglownica byla w audi z silnikiem diesla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dziwne, bo sprawdzałem i wychodziło ,że od benzyny.

Nie wiem, być może są zamienne benzyna<->diesel.

Ale nie wiesz czy Twoja była cała aluminiowa, czy może środkowa część ze stali pomalowanej na czarno.

Jeśli miałbyś jak to sprawdź te numery o których pisałem.

Są od strony kierowcy, ale potrzebne jest lusterko aby je odczytać.

A i pamiętaj, że samochody z automatyczną skrzynią miały inny typ maglownic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasuje na pewno od A4. Sam na takiej jeżdzę. Ta co założyłem ciekła jak głupia płyn w dwa dni, ta co zdjalem miala luzy. Tradycyjnie wlałem uszczelniacz za 10 zł z lukoila. Wytrzymalo tydzień. Kurację kontynuowałem. Na tę chwilę robię dolewkę raz na kilka miesięcy, i się uspokaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odgrzeje trochę temat. posiadam Passata b5 1997r 1.9TDI AHU 90KM. mam cieknącą maglownice i chciałbym ją wymienić na drugą używaną. Mam na wymianę drugą maglownice z Audi A4 prawdopodobnie 97rok. lub 98r. Będzie ona pasowała do mojego auta ?? oto nr maglownicy z Audi: 8d1422066d. Byłbym bardzo wdzięczny jeżeli ktoś mógłby sprawdzić czy podejdzie w miejsce starej. Nie posiadam nr mojej obecnej maglownicy w aucie oraz nie mam jak tego sprawdzić. Jeżeli to cos mogło by pomóc to podam nr VIN mojego Paska:WVWZZZ3BZWP054718 Bede bardzo wdzieczny za pomoc.

 

Będzie pasowało

Kolega do Audi A4 TDI rok97 wsadził maglowice od passata TDI rok 99

Plug & play :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem zmuszony odgrzać kotleta.

 

A wiec padła mi maglownica tzn. cieknie jak z wiadra dolewam zbiorniczek na 10km :) lałem rożne uszczelniacze obecnie leje co mam pod ręką :)

 

znalazłem na allegro magiel z Passata b5 2.8 v6 wszystko niby fajnie ale na załączonym zdjęciu jest jakiś amortyzator przy maglownicy u mnie tego niema. czy zamontuje to plug&play czy raczej szukać do tdi . Dziękuje pozdrawia

 

oto fota magiel.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku regenerowałem swoją. Cena 500 zł z gwarancją na rok. A używana to nie wiadomo kiedy padnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cena 500 zł z gwarancją na rok

 

hehe, a po roku cieknie...robiłem regenerację w poprzednim aucie. Kwestia uszkodzenia wałka i fachowości zakładu.

 

Chyba najlepiej szukać z polifta, z ostatnich lat produkcji 2003-2005.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam jestem zmuszony odgrzać kotleta.

 

A wiec padła mi maglownica tzn. cieknie jak z wiadra dolewam zbiorniczek na 10km :) lałem rożne uszczelniacze obecnie leje co mam pod ręką :)

 

znalazłem na allegro magiel z Passata b5 2.8 v6 wszystko niby fajnie ale na załączonym zdjęciu jest jakiś amortyzator przy maglownicy u mnie tego niema. czy zamontuje to plug&play czy raczej szukać do tdi . Dziękuje pozdrawia

 

oto fota [ATTACH=CONFIG]93401[/ATTACH]

 

 

Ta maglownica nie będzie pasować do twojego samochodu.

 

Szukaj od Audi A4 (taką mam u siebie) lub od Passatów po lifcie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a właśnie kolego to ten magiel będzie pasować, a ten amortyzator to tłumik drgań drążki i końcówki są takie same. wszystko pasi i hula tak jak trzeba zmieniałem u kumpla w a4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy to znaczy, że maglownice/przekładnie w Passatach B5/B5FL/Audi A4B5 są zamienne bez względu na rodzaj silnika ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzieś mi sie o uszy obiło ze inne otwory montażowe są ile w tym prawdy nie wiem. Generalnie magiel jest z b5 powinno pasić aha i zauważyłem ze diesle 2,5 tez mają ten amortyzator..

 

ktoś potwierdzi 100% pasowoćś :) na pewno z a4 pasuje do b5 1.6 i 1.8 i 1,9 a co z V6steczkami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od V6 pasi i ten amortyzator to fajny bajer, śmiga aż miło pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od V6 pasi i ten amortyzator to fajny bajer, śmiga aż miło pozdrawiam

bardzo dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne się i odgrzeje temacik.

 

Muszę kupić nową (lub zregenerować starą) i mam tanio do dostania sprawny magiel z A6 C5 1999r V6, przypasi ten magiel do mojego Passata - 1.8t 1998 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności