Skocz do zawartości
michal_cobra

Lusterko fotochromatyczne schemat

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z kolegów może powiedzieć, czy ten zestaw jest odpowiedni, oraz czy macie jakiś opis co dokładnie wymienić i jak to podpiąć? ( niektóre zdjęcia wygasły )

Zestaw jest z Golfa IV/Seata Leona lub A3 ale czytałem, że podejdzie do Passeratti. Czujnik deszczu przymocowałbym pod lusterkiem lekko.

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez Mcrash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z kolegów może powiedzieć, czy ten zestaw jest odpowiedni, oraz czy macie jakiś opis co dokładnie wymienić i jak to podpiąć? ( niektóre zdjęcia wygasły )

Zestaw jest z Golfa IV/Seata Leona lub A3 ale czytałem, że podejdzie do Passeratti. Czujnik deszczu przymocowałbym pod lusterkiem lekko.

[ATTACH=CONFIG]145013[/ATTACH]

 

Nie jest to zestaw od a3 ale do passata i golfa jest oki :)

jeżeli chcesz aby czujnik działał proponuję obok z lewej lub prawej strony oem uchwytu. Wtedy ładnie ci się schowają przewody od instalacji elektrycznej w obudowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiązkę jak podłączyć i jak ją puścić najwygodniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zdecydowałam zmienić lusterko na fotochromatyczne. Podobno wymiana jest dosyć tania. Podobno teraz nowe auta już maja takie lusterka montowane. Polecam przeczytać ten artykuł o zaletach takich lusterek. Moim zdaniem największą zaleta jest to, że odbija mniej światła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Koledzy posiada ktoś wiedzę czy do lusterka fotochromatycznego co posiada instalację 3 przewodową uda podpiąć się lusterka fotochromatyczne zewnętrzne czy należy szukać lusterka z 6 pinami podłączonymi jeśli tak to może wie ktoś z jakiego auta podejdzie takie lusterko

dzięki za każdą podpowiedź w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem niedawno z golfa V. Nie wiele rzeźbienia i działa rewelacja. Kosztowało mnie to 40zl z wysyłką. Lustro i obudowa w stanie idealnym.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

b7cd5fdeb970f9d718f9590252fe3fab.jpg

 

281e3e78513c49c85e56f70236b5eca8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie a czy ktoś podejmował się zadania przełażenia tej stopy lusterka co zakłada się na szybę chodzi mi np o to aby przełożyć stopę z ori lusterka do innego lusterka z grupy VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy powieźcie czy ktoś podejmował się tego zadania?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy mam problem zmieniłem lusterko na nowe w dobrym stanie ale nie dochodzi prąd na kablach bezpiecznik nr.5 w porządku i kostka przy lampce od podsufutki .gdzie mogę jeszcze szukać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto jak w opisie.

Mam pytanie...

Od czego pasują lusterka fotochrom do tego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności