Skocz do zawartości
itor

Lusterko do passata B5 FL

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj rano odpadlo mi po drodze i potluko sie lusterko a zasadniczo sam wklad szklany, czy taki wklad mozna dokupic oddzielnie i ewentualnie gdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak można kupic sam wkład bez problemu, i w normalnym sklepie motoryzacyjnym gdzie maja czesci do vw, możesz zadzwonic tez do servisu vw bo nie raz cenowo jest to samo a nie raz nawet taniej niż w sklepie

Edytowane przez bolo02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kilka dni temu wymieniałem u siebie. To za lewe lustergo z podgrzewaniem dalem 30zł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

juz mam 27 zl:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy macie doświadczenia z całym kompletnym zamiennikiem lusterka takim za 100 - 150 zł ? Mam ochotę wymienić lusterko bo już jestem niemal pewien, że to od niego słyszę świt. Jest już takie rozklekotane i jak kupię używkę to pewnie też będzie zmęczone. Ktoś miał w rękach kompletne zamienniki? Materiały, spasowanie, ogólna jakość - jak tam z tym jest ?

 

Przykładowo coś takiego http://www.iparts.pl/czesc/lusterko-zewnetrzne-alkar-6135116,vw,passat-3b3-2000-11-2005-05,1-9-tdi-101km,121-4736-15415-100566-0-362-6135116.html Warto czy strata czasu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pasuje z Audi A4 :) ok 50 zł podgrzewane :) Zdecydowanie polecam używany oryginał, niz nowy zamiennik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mówisz to z doświadczenia ? Chętnie wysłucham każdej opinii od posiadacza zamiennika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zamienniki w B5fl lustra z kierunkami. Ogólnie jakość słaba, przy prędkościach autostradowych drgały i nic nie mogłem z tym zrobić. Po kilku miesiącach wymieniłem na ori używki i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja rozbiłem niestety oryginalne lusterko przy wyjeżdżaniu z garażu (+błotnik poharowałem), kupiłem zamiennik i niestety drży mi przy jeździe. Ponadto na zwierciadle nie ma tego szlaczka, linii przerywanej. Nie mogę nigdzie znaleźć oryginalnego lusterka ze szlaczkiem na zwierciadle, 7 pinów, kierunkowskaz, LC9Z. Wszędzie wersja angielska lub zamienniki. Może któryś z kolegów na forum by miał opylić to czego szukam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawe potrzebuje niestety. Słyszałem że w salonie Volkswagena są takie lusterka ale ich koszt to 1000 złotych. Podróbkę można poznać po tym że m. in. jak się stuka w obudowę to plastik dźwięczy. W oryginalnym lusterku wszystko jest stłumione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy można w ostateczności założyć angielską wersje lusterka? Czym ono się różni od europejskiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
prawe potrzebuje niestety. Słyszałem że w salonie volkswagena są takie lusterka ale ich koszt to 1000 złotych. Podróbkę można poznać po tym że m. In. Jak się stuka w obudowę to plastik dźwięczy. W oryginalnym lusterku wszystko jest stłumione.

 

wnioskuje ze chodzilo ci o lewe - szlaczek jest tylko na lewym lusterku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem i na prawym przed roztrzaskaniem o ścianę garażu. O czym to może świadczyć? W środku znalazłem datę lipiec 2004 zbieżną z produkcją samochodu. Tak czy siak dokupiłem już prawe lusterko ze szlaczkiem na Alledrogo ale niestety wersja angielska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno angielskie nie nadaje się na prawą stronę bo będzie pole widzenia do kitu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lusterko Anglika ma inną stopę, ten trójkąt co się przykręca do drzwi. Dokładnie chodzi o kąt. Trzeba przełożyć oryginalny dół i będzię gitara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIektórzy szklarzy potrafią dorobić lusterko ale jest wtedy normalne nie pomniejszające - to w ostateczności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

Szukałem, nie znalazłem a temat troche pokrewny, więc nie będę zakładał nowego. Czy lewe lusterko(zywkłe bez migacza) z b5 fl - będzie pasować do przedlifta? Mocowanie, kostki i te sprawy.

Edytowane przez deluxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może te bajeranckie lusterka z Jetty z podświetleniem będą pasować do Passka po lifcie co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy lakierowana obudowa lusterka zewnętrznego (wersja z kierunkowskazem) w zamienniku jest dobrej jakości i pasuje czy raczej odpuścić temat i szukać używki?

Edytowane przez MichalSWD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności