Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie użyłem naszej super wyszukiwarki ale nic nie znalazłem :lol Pytanie mam do wgrania najnowszą automapę, na jednym mio mam wersje 5.0.5 na drugim 6.5.0. Pytanie czy jak zainstaluje nową to stara się automatycznie wywali czy jakoś zdubluje. A jeśli znacie sposób żeby stare wywalić to bardzo bym prosił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam pytanie gdzie masz automapę na karcie czy w pamięci urządzenia jak na karcie to dajesz format karty i instalujesz tam gdzie masz 5.0.5 a tam gdzie masz6.5.0 wkładasz kartę do czytnika i pod kompa dajesz instaluj i resztę wykonujesz wg poleceń ja tak zrobiłem i mam teraz 6.8.0 eu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie na karcie tak an 99% obstawiam. Pytanie jak w mio robi się format karty :P Można instrukcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie na karcie tak an 99% obstawiam. Pytanie jak w mio robi się format karty :P Można instrukcje.
karte pamięci wyciągasz i wkładasz do czytnika i format jak usb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim zrobisz format zrób pełną kopie karty , możliwe że oprócz Automapy masz jeszcze na niej pliki odblokuwujące urządzenie -nowsze modele Mio tak mają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zanim zrobisz format zrób pełną kopie karty , możliwe że oprócz Automapy masz jeszcze na niej pliki odblokuwujące urządzenie -nowsze modele Mio tak mają
takie pliki powinny być w pamięci wbudowanej mio ale mogą być na karcie też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to odpada panowie bo nie mam czytnika karty :( Myślałem że jakimś domowym sposobem da się to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na starym Mio 701 mam wszystko na karcie. Kupiłem drugą kartę zainstalowałem program na karcie i tylko zamieniłem karty. Jak program działał sformatowałem starą kartę i zainstalowałem na niej automapę którą używam w nowym radyjku samochodowym. Nie wiem jak jest z urządzeniami typowymi do nawigacji, myślę że zabawa z drugą kartą jest jedną z najbezpieczniejszych metod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to odpada panowie bo nie mam czytnika karty :( Myślałem że jakimś domowym sposobem da się to zrobić.
czytnik kart na usb to koszt koło 30zł a posłuży do 4 rodzajów kart mam taki i często z niego korzystam http://allegro.pl/ibox-czytnik-kart-pamieci-62w1-usb-wewnetrzny-i1602706998.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kutfa mielke miażdżysz :P ja nie mam czasu na zakupy, pytałem co mogę to zrobić - now, teraz w domu a nie podajesz linka do zakupów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kutfa mielke miażdżysz :P ja nie mam czasu na zakupy, pytałem co mogę to zrobić - now, teraz w domu a nie podajesz linka do zakupów :P
mozesz połączyć się z nawi jako usb jeśli masz kabel do navi i wtedy spróbować sformatować kartę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak chcesz z kompa na kartę przerzucić pliki automapy bez tych rzeczy :D chyba ze mio ma blutu/wifi i komp ma blutu/wifi to przez to też możesz ale to długo będzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra rozgryzłeś mnie :D Kolega będzie jutro instalował na dwóch mio tą najnowszą wersje AM. Myślałem że zanim to zrobi to ja wyczyszczę stare. Stąd pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra rozgryzłeś mnie :D Kolega będzie jutro instalował na dwóch mio tą najnowszą wersje AM. Myślałem że zanim to zrobi to ja wyczyszczę stare. Stąd pytanie.
wyczyścisz jeśli masz jak połączyć navi z kompem jeśli nie to musisz zaufać koledze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano to się sprawa wyjaśniła.Myślałem że z pozycji samej mio to zrobię, ale widzę że to był błędny tok myślenia. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ano to się sprawa wyjaśniła.Myślałem że z pozycji samej mio to zrobię, ale widzę że to był błędny tok myślenia. Dzięki.
a takie pytanie masz możliwość wejścia w system urządzenia ? Jeśli tak to możesz spróbować usunąć pliki automapy ale nie gwarantuje ze to sie uda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał zapodaj z kąd sciągnąć tą 6.8 eu bo ja zatrzymałem się na 6.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapoda gdyż tu piractwa nie tolerujemy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodał:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności