Skocz do zawartości
marcinL

Grupowe chipowanie G-LAB Łódź ZAPRASZAM CHĘTNYCH

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam że organizowanie czego kolwiek nie ma sensu kto chce niech dzwoni czekanie na "cokolwiek" na forum trwa wieczność więc dajmy spobie spokój ja u Sebastiana byłem już wiele razy i jak bym czekał na jakieś organizacje forumowe chyba bym wyszedł z siebie i stanął obok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
He, he. Marcin proszę Cię...

No widzisz... W sumie to ludzie dzwonią do mnie i się pytają. Roberto, byłeś jeden, teraz się kilka osób odezwało :)

o co mnie prosisz :D

w sumie to o bezsensowny pewnie post :lol

zobaczymy, może Ci co dzwonią się zdecydują... może :)

 

ps.czy ty przypadkiem na kurczakach nie przebywasz?

 

---------- Dodano o 22:31 ---------- Poprzednia wiadomość o 22:29 ----------

 

Uważam że organizowanie czego kolwiek nie ma sensu kto chce niech dzwoni czekanie na "cokolwiek" na forum trwa wieczność więc dajmy spobie spokój ja u Sebastiana byłem już wiele razy i jak bym czekał na jakieś organizacje forumowe chyba bym wyszedł z siebie i stanął obok

 

grupowo sie tam nie zbierzemy ale ostatnim razem chyba 8 czy więcej osób się zjawiło. nasze forum plus a6club i znajomy :D

wyłudziliśmy ten rabat :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No widzisz... W sumie to ludzie dzwonią do mnie i się pytają. Roberto, byłeś jeden, teraz się kilka osób odezwało

o co mnie prosisz

w sumie to o bezsensowny pewnie post

zobaczymy, może Ci co dzwonią się zdecydują... może

 

ps.czy ty przypadkiem na kurczakach nie przebywasz?

Jak ja byłem U Sebastiana opowiedział co nie co o ''grupowych ustawkach'' - przyjeżdża 5 aut z których 4 na początek kwalifikują się do naprawy (turbo, wtryski itd), a ten który zostaje myślał że cenę zrobi mu jak za grupę i po chwili rezygnuje. Pod koniec marca coś tu razem pisaliśmy - ktoś niby chciał ale później się nie odezwał i tak się to rozmyło. Jak bym miał czekać na pozostałych to do tej pory był bym w d....

Odnośnie kurczaków to od czasu do czasu jestem tam na cmentarzu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego tym razem Seba powiedział, że na początku chce znać dokładnie jakie auta, wtedy podaje cenę. Później kiedy już lista jest sporządzona to jadą po kolei bądź razem :D i sprawdzane są podzespoły :)

 

Co do ludzi to jak piszesz... :)

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tabunyyyy...

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, w końcu się zdecydowałem. Poniżej wykres.co wy na to?

Edytowane przez shark690

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek jaki koszt?

i jaki masz przebieg?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć. 1000 zł,a przebieg mam 260 tys.a co przymierzasz się na chipa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę trochę o chipie ale mam sporo większy przebieg i boję się ze zabije tym silnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez nie wiem dokładnie mam, bo w tamtym roku był sprowadzony z Niemiec.zadzwoń do Seby pogadaj z nimi, jak on to widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak chyba będzie najlepiej.

Dzięki za info;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myśle, że najlepiej udać sie na hamownie i sprawdzić autko.. to tuner powinien wypowiedzieć się na temat stanu silnika czy się nie wysypie po chipie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności