Skocz do zawartości
marcinL

Grupowe chipowanie G-LAB Łódź ZAPRASZAM CHĘTNYCH

Rekomendowane odpowiedzi

ktos sie orientuje do ilu Nm mozna bezpiecznie podciagnac 1.9 130 KM jesli skrzynia to tiptronic ? i czy nadal w g-labie jest jaks znizka dla forumowiczow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzwoń do sebastiana, na pewno odpowie na Twoje pytania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

a są jeszcze jakieś grupowe chipowanie w g-lab?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

a są jeszcze jakieś grupowe chipowanie w g-lab?

Ta właśnie.Tez jestem ciekawy,zainteresowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze raz ponowie pytanie.Czy ktoś pasuje na wirusa w G-LAB? W grupie taniej.:cool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym był chętny, tylko jaka kasa teraz za zmianę map?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze ludzie wystarczy poświęcić chwilę na telefon do Sebastiana i na wszelkie odpowiedzi dostaniecie z miejsca odpowiedz

 

 

o jaka kasa teraz za zmianę map?

 

jeśli miałeś robiony program u kogoś innego i chcesz zrobić poprawkę to raczej nie wchodzi w grę Sebastian zrobi ci nowy program i zapłacisz po prostu za nowy program koszt ustal z Sebastianem wiem że dla stałych klientów są zniżki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie miałem robionego programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa tego grupowego chipowania? Są chętni? Może sporządzimy jakąś listę i skontaktuję się z Sebastianem i zapytam o cenę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym był chętny na chip do mojego 1.9 TDI AVF 130KM. Tylko jeszcze się zastanawiam... bo może będzie okazja na inne autko. Jak passat zostanie to zrobie tuning myślę, że na 163KM powinno być bezpiecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem u Sebastiana niedawno, :) rozmawiałem z nim odnośnie kolejnych osób z naszego forum i powiedział, że pomyśli jak to cenowo z tego wynika, że będzie :ok :D

w związku z tym, zapraszam do kontaktu z Sebastianem. (od razu piszę, że Sebastian teraz krąży Łódź- Wrocław i ciężko go złapać)

 

Nr telefonu jest podany w pierwszym poście :) w razie kontaktu powoływać się oczywiście na forum

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

dawno tu nie zaglądałem, bo urlopik był. ale oczywiście podtrzymuje moje słowo, i też piszę się na chipka. pozdro:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1.9 AVB.jpgWitam, byłem trochę przed wami u Sebastiana ze swoim paszczakiem 1.9 TDi AVB i tak przypadkiem wpadłem na formu. Mój wykres podobny do marcina L :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć,

Ryger z ilu na ile Ci wzrosła moc i moment? i spalanie spadło w mieście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze 105,5KM i moment 270Nm na 138,4KM i moment 318Nm. Jak jeżdzę ekonomicznie, to można powiedzieć, że minimalnie spadło - ok 0.5L w jeździe mieszanej (miasto/trasa), jak dam w pi*** to wiadomo - coś za coś 7-8L. Minęło już ponad 2 lata od CHIPowania i nic się nie dziejea różnica między tym co było a tym co jest - jest wielkaaa. Ktoś, kto się wacha na robienie CHIP-tuningu u SEBASTIANA, mogę rozwiać wszystkie wątpliwości - poprostu POLECAM!! Planuje teraz zmianę na Audi A4 w TDi i też napewno zawitam na CHIPa do SEBASTIANA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć. to niezłe osiągi.Fakt warto było.:)

ja mam obawy czy aby po zwiększeniu mu mocy (bo jest starszy od Twojego o 4 lata), coś się nie będzie pie....w silniku?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżę trochę temat. Może ktoś jest chętny na wirusa. Zamierzam zrobić u siebie, a wiadomo im nas więcej tym chyba taniej :) Może jutro albo w piątek mam zamiar podjechać do Sebastiana i wszystkiego się dowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego skrzypek1975 ja pytałem się w Glab jaka cena to mi śpiewnął 1000 zł EDC15 do mojego passata. Ty masz EDC16 więc pewnie jeszcze drożej. Osobiście polecam chip w Pabianicach http://www.chiptuning.com.pl/kontakt.html Cena chyba za twój 900zł. Weź zadzwoń i zobacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego skrzypek1975 ja pytałem się w Glab jaka cena to mi śpiewnął 1000 zł EDC15 do mojego passata. Ty masz EDC16 więc pewnie jeszcze drożej. Osobiście polecam chip w Pabianicach http://www.chiptuning.com.pl/kontakt.html Cena chyba za twój 900zł. Weź zadzwoń i zobacz.

kolego, to nie ta liga...

Edytowane przez misiek 528

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności