Skocz do zawartości
zejnowski

Propozycje dużych spotów... gdzie, kiedy itd. itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Michał to że jest nowy go nie tłumaczy. Wystarczy troszkę jak napisał Jacek zerknąć na inne wątki spotów a wszystkiego można się dowiedzieć.

 

Nie no oczywiście można zerknąć na wątki spotów, ale może ostatnie zmiany trochę pogmatwały sprawę :) Miał być spot, potem nagle się wszystko pozmieniało, a w końcu wątek został zamknięty. Można się w tym pogubić :P Ale nie o tym mowa i nie tłumaczę kolegi - Jacek na pewno miał rację, jak się chce to można dojść do wszystkiego poprzez poprzednie wątki.

 

Chcesz się założyć że w przypadku kolegi będzie jak napisałem ?? ;)

Ja mam za mały staż na forum żeby się z Tobą zakładać :lol Rozumiem, że skoro tak mówisz to po prostu takie przypadki miały miejsce - ja nie wiem, bo się jeszcze z tym nie spotkałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miał być spot, potem nagle się wszystko pozmieniało, a w końcu wątek został zamknięty.

Pozmieniało się, pozmieniało a jak już był konkret to żadnego odzewu czyli brak chętnych na spota nurkowego, ciekaw jestem jak Kłodkowo wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozmieniało się, pozmieniało a jak już był konkret to żadnego odzewu czyli brak chętnych na spota nurkowego

 

Ja w ogóle nie brałem udziału w tej dyskusji, bo nie chcę uczestniczyć w jakiś dziwnych awanturach, a też w temacie nurkowania mam najmniej do powiedzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co wyście się tak na chłopaka uwzięli? Mieliśmy proponować miejsca to zaproponował, a to, że nie wie jakie tutaj panują zasady to już inna sprawa - przecież jest nowy to i się przyzwyczaić musi
Nie, no może troszku przesadziłem. Masz rację Michał. Kolega rzucił propozycję i chciał dobrze ale tak wyszło. Myślę że Dominik powinien edytować pierwszy post zatytułować temat np. "Propozycje spotów" i napisać jakieś warunki dzięki którym można wrzucać swoje propozycje. Np. propozycje na spot wrzucamy po odbytym spocie. W propozycji powinno znajdować się miejsce, zdjęcie, opis i jakie atrakcje nas czekają. Bądź co proponujemy w ramach rozrywki. Wówczas taki temat ma sens. Bo jak ktoś wpadnie raz do wątku zachodniopomorskiego i klepnie że u niego za oknem to jest super miejsce bo on ma blisko i w ogóle jak zaleje pyszczydło to będzie mógł się zwalić do łoża, a jest super bo go paliwo nic nie kosztuje na dojazd, a drewno można podwędzić sąsiadce i ona nic nie ma do gadania bo ojciec jej zięcia zapitolił nam w latach 70-tych ubiegłego stulecia szpadel. No wybaczcie ale coś tu nie tak. I tu dałem przykład takiego oszołoma który wpada i wali propozycję bez sensu. Trzeba uporządkować jakoś wątek i wprowadzić jakieś zasady bo utoniemy w nawale propozycji typu polana za stodołą albo jezioro w Pasikurowicach. Musi być jakieś foto albo odnośnik do mapy, opisane miejsce, rodzaj atrakcji jakie zaopatrzenie w pobliżu. Czy używamy grilli czy palimy ognisko czy siedzimy o suchym pysku czy walimy kupsztyla do pobliskiego zbiornika czy na widoku publicznym. Czy jest bieżąca woda, czy jest gdzie uwalić kości w razie braku możliwości wyłapania prawidłowego azymutu i przede wszystkim ile to nas to będzie kosztowało. Myślę że to jest minimum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko czarne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lotnisko czarne?

 

podobno sprzedane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chryste, ale żeście sie spieli, mało co wam żyłki pierdzące nie pękły :D Napisał mi ktoś jakiś czas temu jak chciałem sie poznać z ekipą z mojego miasta, że to tak nie działa i żebym rzucił jakiś pomysł, gdzie wszyscy mogli by się zjechać, bo nie dzielimy się na regiony. No to naskrobałem, a gdyby społeczność wyraziła aprobatę to wtedy można dogadaywać się co do szczegółów itp..., przecież nie będę załatwiał wszystkiego w ciemno na gotowo, żeby potem uszłyszeć nie :) Temat nie był uściślony i (chyba, że źle zrozumiałem) nie tyczył się tylko Kłodkowa, do którego z chęcią bym pojechał. Tak na marginesie, chodź to sprawa już przegrana Orawka nad j.Wierzchowem jest naprawdę świetnym miejscem na regionalne spoty, nie jednym klubem już się tam spotykaliśmy. Poza tym, docinki kolegi J@cq uważam za nie na miejscu... Kolega Łysy nie lepszy, a moderator, w zarządzie siedzi, to przykład powinien ludziom dawać a nie gasić ich na dziń dybry.

I jeszcze jedno, jak każdego nowego człowieka, który próbuje się powoli odnaleźć w nowym forum i w jego nowych zasadach będziecie zaraz mieszali z błotem, to nie gwarantuje wam świetlanej przyszłości.

 

Za wszystkie swoje błędy przepraszam, oraz proszę o wybaczenie, bo nie jestem żadną alfą ani omegą, a regulamin forum, który przeczytałem nie uściśla jak ma wyglądać schemat propozycji spotów/zlotów.

Edytowane przez audiostereo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym, docinki kolegi J@cq uważam za nie na miejscu...
Już napisałem powyżej
Nie, no może troszku przesadziłem. Masz rację Michał. Kolega rzucił propozycję i chciał dobrze ale tak wyszło
Rzeczywiście Marcin troszkę przesadziłem ale rozumiesz, organizacja spota nie polega na rzuceniu pomysłem. Jak zauważyłeś powyżej z przekąsem napisałem na temat tego typu pomysłów. Ja mam ich tysiące ale nie na tym polega spot że spotykamy się i już to wszystko. Jest tu grupa ludzi i starszych i młodszych, ludzie z rodzinami z małymi dziećmi i niemowlakami. Każdy ma jakieś priorytety. Propozycja musi mieć jeszcze coś co zainteresuje i młodszych i starszych do jazdy autem ponad 100 km. Jest temat na spotkania szybkie i tzw. ustawki gdzie nie potrzeba specjalnych przygotowań są to tzw. spontaniczne spotkania naszej grupy, ale spot całej grupy musi mieć to coś. Jak starzy sobie poradzą otwierając kolejne butelczyny tak młodsi wymagają rodzicielskiej opieki. Gdzie przebrać takiego bobasa jak narobi w pieluchy, co zrobimy jak zacznie lać? To wszystko musi mieć jakieś odzwierciedlenie. Jak ktoś ci zada takie pytanie to odpowiadasz na terenie plaży jest zadaszona budka z piwem i tam się chowamy przed deszczem. A jak się skończą flaszki to mamy co i gdzie uzupełnić (dla forumowiczów zniżki). I już masz większość grupy za sobą ;) Na plaży jest boisko do kosza, siatki albo nogi i możemy pograć w kosza albo w nogę żeby rozruszać stare kości (nie gwarantuję że będziemy z tego korzystać ale to jest na+). :D Poza tym widok na pobliską plażę dla naturystów gdzie możemy zawiesić oko. :D Albo na piękne góry lub morze roztaczające się naokoło jeziora. ;) Atrakcje typu tresowany delfin albo rekin, pobliskie ruiny zamku, kościoła albo siedziby PGR lub PIS. A tak nawiasem mówiąc popatrz jak spędzaliśmy dotychczasowe spoty, wszystkie są udokumentowane fotkami i dawaj swoje propozycje. Nawiasem mówiąc byliśmy w twoich rejonach na paintballu (okolice Jarosławca) i świetnie się bawiliśmy. ;)

Jak się na mnie gniewasz to najszczerzej cię przepraszam.

 

---------- Post added at 14:10 ---------- Previous post was at 14:04 ----------

 

Lotnisko czarne?
Chętnie bym jeszcze raz tam pojechał ale jak Bartosz zauważył
podobno sprzedane
Kupił je jakiś przedsiębiorca z Podkarpacia czy jakoś tak i chce tam uruchomić prywatne lotnisko z infrastrukturą typu wypożyczalnia aut, hotel, korty tenisowe i inne cuda na kiju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupił je jakiś przedsiębiorca z Podkarpacia czy jakoś tak i chce tam uruchomić prywatne lotnisko z infrastrukturą

 

Nie wiem skąd masz Jacku takie wieści ale tam ma powstać gryficki park przemysłowy coś na styl goleniowskiego a wkupiła to jakaś firma ze Śląska. Co do wjazdu tam to są możliwości. Jestem na gryfickim forum samochodowym i chłopaki tam potrafią zorganizować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd masz Jacku takie wieści
Ktoś kiedyś wklejał artykuł z wiadomości Gryfickich (a to nie ty?).

 

---------- Post added at 16:20 ---------- Previous post was at 16:15 ----------

 

tam ma powstać gryficki park przemysłowy coś na styl goleniowskiego a wkupiła to jakaś firma ze Śląska.
A widzisz to się zmieniło
Co do wjazdu tam to są możliwości.
Z tego co pamiętam było zastawione betonami i była rozmowa na temat jak się tam dostać w inny sposób
Jestem na gryfickim forum samochodowym i chłopaki tam potrafią zorganizować
Qrwna to czemu nic nie piszesz? Przecież wiesz że wszystkim tam się podobało, i nikt nie narzekał że nie ma bieżącej wody i zadaszenia. ;) Spoty na lotnisku należały do najbardziej obsadzonych spotów. Damian dowiedz się czegoś więcej i cóś wymotamy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witojcie , Dominik tak przeczytałem sobie te wypowiedzi kolegów , i doszłem do wniosku ze jest kilka propozycji , ale kazdy ma inne terminy ,a mam taką propozycje Dominik najwiecej wiesz gdzie są naprawde fajne miejsca w regionie ,a moze zrobic sobie z innym województwem takie wspólne biesiadowanie, to tylko propzycja moze zrobić taki ala kalendarz ,wypisać fajne miejsca podac jakieś zblizone terminy , i niech kazdy sie tam by wpisał co by termin pasował i miejsce , wiesz Ja mam prace zmianową takze terminy u mnie sa rózne i nieraz nie moge sie dopasowac do spotkań , a tak gro kolegów by sobie moze zaplanowało naprzód, i z terminem sie zgrał niewiem, ale to tylko jest propozycja moze to cos da , niewiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Qrwna to czemu nic nie piszesz? Przecież wiesz że wszystkim tam się podobało, i nikt nie narzekał że nie ma bieżącej wody i zadaszenia. Spoty na lotnisku należały do najbardziej obsadzonych spotów. Damian dowiedz się czegoś więcej i cóś wymotamy.

 

Koledzy jak lotnisko to może Kluczewo,tylko że tam to wogóle już wszystkiego brak,jakieś zadaszenie może by się znalazło,pozatym to tylko płyty i kawałek lasku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem skąd masz Jacku takie wieści

jeśli lotnisko w czarnym będzie punktem spotu - mogę zabrac dynomet ze sobą ... może być ciekawie ;) - pytanie tylko czy płyty lotniska nadają się jeszcze do jazdy pomiarowej :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadaje nadaje Leo jest taka jak była.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mogę zabrac dynomet ze sobą ... może być ciekawie

 

No to już inne atrakcje nie będą konieczne ;) podejrzewam że dwa dni może być mało :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jeśli lotnisko w czarnym będzie punktem spotu - mogę zabrac dynomet ze sobą ... może być ciekawie
Powiedziałbym bardzo ciekawie. :D

Damian co do twojego pytania

Nie wiem skąd masz Jacku takie wieści ale tam ma powstać gryficki park przemysłowy coś na styl goleniowskiego a wkupiła to jakaś firma ze Śląska.
Znalazłem artykuł o którym pisał shaft to jest strona do archiwum PDF gazety KLIK Ale dla pewności sam artykuł

 

lotniskom.th.jpg

 

A tutaj troszku dyskutowaliśmy o tym KLIK

Edytowane przez J@ceq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie, Kłodkowo, pogadamy tam o kolejnych spotach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może łowimy ryby albo plujemy i łapiemy.
właśnie oplułem monitor...hehehe dobre,dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na razie, Kłodkowo, pogadamy tam o kolejnych spotach...

 

No to jak będzie ze spotem?

Chciał bym Was w końcu poznać i pokazać moją zdobycz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad końcem sierpnia, początkiem września... 10.09 wyjeżdżam więc do tego czasu wypadało by się spotkać o ile macie taką chęć...

 

Może tym razem paintball?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności