Skocz do zawartości
zejnowski

Propozycje dużych spotów... gdzie, kiedy itd. itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Słucham propozycji... gdzie macie ochotę się spotkać.

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a że tak zapytam,Dominik a w tym roku będziecie nad jeziorem w Drawsku?? pamiętam że było tam zajebiście,miejsce na auta też jest.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być... jeżeli reszta zechce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drawsko może byc, tak jak pisze Grzesiek, miejsce jest, jest gdzie zjesc i wypic.

No i tu jak wcześniej pisałem http://www.bajkoland.eu/ , miejsca na auta masz od groma i ciut ciut więcej, byłem już tam i z miejscem na kręgle też nie bedzie problemu, jest restauracja, bar - może i nie sprawdzone ale można to zrobic, dzieciaki też tam bedą miały co robic. 1 i 2 opcja mi sie podoba. Pozdrawiam

p.s jeżeli wejdzie w gre jakas data to u mnie podpada 11,12,13,14 Czerwca ponieważ mam konsultacje i egzamin państwowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiążę jeszcze do tej niespecjalnie przyjemnie zakończonej dyskusji z wątku nurkowego:

Wielokrotnie o tym gadaliśmy i tak nawet wyjaśniałem chłopakom z innych województw, że opiekun to nie osoba od robienia kilometrów po regionie w poszukiwaniu fajnych miejscówek, tylko człowiek od ogarniania propozycji od ludzi z grupy, z nim włącznie. Ogarnianie polega na utworzeniu wątku z sondą, propozycjami terminów, miejsc itp. i końcowym podsumowaniu. Jak swego czasu proponowałem bieganie po parku linowym w Koszalinie to oczywiste było, że z racji odległości nie ganiałem Łysego, tylko sam byłem na rekonesansie.

Z nurkowaniem wyszła kiszka, bo był termin i miejsce, a nagle - dobra jest spoto-nurkowanie, ale w innym terminie i 100 km dalej (dla niektórych). To tak jakby chętni nastawieni byli na linki w Koszalinie, a ja nagle wyskakuję, że wszystko dogadane, ale Szczecin musi dołożyć jeszcze stówkę, bo spocik jest TU (zajebiste miejsce zresztą, może się kiedyś wybierzemy grupą ;) ).

Poza tym aktywne ruchowo spoty to nie jakiś przymus, a widzę starania Zejniego w tym kierunku właśnie. Mi tam samo grillowanko i spotkanie z ekipą w zupełności wystarcza. Będzie spot aktywny - dobrze, nie będzie - też dobrze.

No i racji tego, że Glinna to żabi skok od Szczecina i wschodnia część grupy musi pedałować ponad 100 km, nie mam ciśnienia żeby teraz robić coś pod Koszalinem, bo tym razem mogę przyjść na piechotę. Nie o to chodzi.

No i w końcu wracając do tematu - myślę, że Kłodkowo to będzie dobra opcja. Termin - niech będzie ten 12.06. Chociaż robienie spotu na kilka dni przed ZLOTEM wg mnie sensu nie ma - już lepiej po, żeby tym co nie byli poopowiadać.

A kręgle pod Koszalinem zostawiłbym na jesień-zimę. Teraz, póki pogoda, to na świeżym powietrzu posiedźmy.

Uuufff, klawiatura się topi... ;)

Edytowane przez Duży
zmiana terminu :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam panowie i panie wszędzie muszę pędzlować z narzutem kilometrowym , ale powiem szczerze że nie robi mi to różnicy , bo jak mam czas i chęci to wsiadam i jadę pooglądać te radosne gęby ;)

a co powiecie na propozycję paitballa ??

tam gdzie byliśmy na jesieni

spoko miejscówka , ładny teren , grillowisko , konie , noclegownia

i jak dla mnie termin pasowałby 12 czerwiec

Edytowane przez KUDLATY2009

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do Dużego wypowiedzi, faktycznie wolę aktywne ruchowo spoty, no ale też nie tylko, biorę pod uwagę również stare sprawdzone propozycję i robię a raczej staram się wszystko na zmianę zrobić. Była Glinna, grill i ucztowanie, teraz myślałem o ruchu a dla tych co nie mogą czy nie chcą byłby też grill tyle, że na plaży... Panowie sądząc po tym wszystkim co napisałem u większości mających do powiedzenia tylko wtedy kiedy im się chce to są te kilometry a cyt.:

Wielokrotnie o tym gadaliśmy i tak nawet wyjaśniałem chłopakom z innych województw, że opiekun to nie osoba od robienia kilometrów po regionie w poszukiwaniu fajnych miejscówek, tylko człowiek od ogarniania propozycji od ludzi z grupy, z nim włącznie.

Mówi wszystko...

 

Panowie, którzy krzyczą bo coś im nie pasi a nawet nie są w stanie się integrować ściemniając, ze czasu nie ma... ogarnijcie się.

 

Kłodkowo to dobra propozycja, jeżeli wyrażą wszyscy taką chęć... słucham dalej.

 

Co do nurkowania i zamknięcia tematu, ostatecznie zmieniła się tylko miejscówka i tylko z tego względu, że jest ona bardziej przyjazna początkującym nurkom, bardziej przyjazna plażowaniu i grillowaniu... tyle w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł nie będę cię cytował ale mądrego to aż się chce słuchać. :D Co do Drawska o ile pamiętam to powoli robi się spot cykliczny (2 razy się odbył w mniej więcej podobnym terminie) i można go powtórzyć. O ile dobrze pamiętam jest związany z urodzinami Dominika. Nie byłem ani razu terminy mi nie pasowały. Niestety okres letni dla uczących się to wolny czas i czas urlopów, ja mam wówczas kupę wyjazdów z młodzieżą. Co do Doliny Charlotty miejsce super, wiem że tam są koncerty znanych zespołów. A już doczytałem (w tym roku szykuje się festiwal gwiazd starego rocka).

 

---------- Post added at 13:03 ---------- Previous post was at 13:00 ----------

 

a co powiecie na propozycję paitballa ??

tam gdzie byliśmy na jesieni

spoko miejscówka , ładny teren , grillowisko , konie , noclegownia

i jak dla mnie termin pasowałby 12 czerwiec

Jak najbardziej tylko z mundurkami były kłopoty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłodkowo Ok. Tyle ze termin mi nie pasuje ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paintballa też już mam super miejsce bo byłem ostatnio i tanio po 60 zł od łebka ;) tyle, że miejsce... blisko Gryfina! Ale moim zdaniem warto jechać... bunkry są a w sierpniu będą kolejne 2 miejscówki las i mieszany...

http://www.oskarpaintball.pl

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra panowie bo my tu pierdu pierdu a nic konkretnego nie ma. Na razie padły propozycje Drawska i Kładkowa czyli mniej więcej pośrodku naszego województwa co z pewnością ułatwia przybycie większości. Tak więc Dominik dawaj sondę z dwiema lub trzema datami bo tak to do lipca się nie spotkamy.Moja propozycja 28-29.05, 4-5.06, 11,12.06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od bardziej pewnych w takim razie spotów niezależnych tak bardzo od pogody.

Także Kłodkowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pod koniec tygodnia wracam do pracy, jak załatwię wolne na 12.06 (bo termin zostaje mam rozumieć?) to się piszę. Dla mnie może być Kłodkowo nie robi mi to dużej różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja pod koniec tygodnia wracam do pracy, jak załatwię wolne na 12.06 (bo termin zostaje mam rozumieć?) to się piszę. Dla mnie może być Kłodkowo nie robi mi to dużej różnicy
Albo 1) 29.05

2) 05.06

Takie 2 terminy są podane do głosowania. Miejsce Kłodkowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo 1) 29.05

2) 05.06

Takie 2 terminy są podane do głosowania. Miejsce Kłodkowo

Juz wiem Jacek właśnie zagłosowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kłodkowo moziu być :) Ale mi ani 29 maj (urodziny babci) ani 5 czerwiec (urodziny moje, kuzynki i ciotki) nie pasuje :( No chyba, że jakimś cudem będe w stanie jechać :D A może Orawka nad jeziorem Wierzchowo? Nie raz tam byłem, genialny sposób na obcowanie z naturą a i spot był by fajny, bo miejsca na auta sporo, świetna plaża, ciepła woda, piękna polana, lasy i wsio za darmo :D Dojazd też jest OK!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kłodkowo moziu być Ale mi ani 29 maj (urodziny babci) ani 5 czerwiec (urodziny moje, kuzynki i ciotki) nie pasuje No chyba, że jakimś cudem będe w stanie jechać A może Orawka nad jeziorem Wierzchowo?
Ja pitole a może na polance za stodołą u nadleśniczego Boruchy. Ale nie bo właśnie jego pies ma przyjęcie a żona w tym terminie rodzi. Marcin czytasz cały wątek? Przecież jest termin i miejsce. Poza tym gdzie to Jezioro, gdzie ta plaża? Kiedy jaki termin, może daj nam znać już po zlocie ogólnopolskim. Zorganizuj jakieś drewno do ogniska, dowiedz się czy jakiś opiekun przyrody nie zechce nam wpieprzyć mandatu za deptanie trawników. Obcowanie z przyrodą to czasami równa się opłatom za wjazd na jakiś teren. Nie wystarczy rzucić pomysł ale trzeba coś na ten temat wiedzieć. Bo ja też mogę strzelić. Jedźmy do Rewala staniemy na osuwisku i porobimy furom fotki, zanim się obsypie klif z naszymi autami albo zanim skasują za auta mandaty. Cały spot to jest organizacja i troszkę informacji dla grupy. Np. czy są kibelki czy jest gdzie posadzić klocka, albo kupić brakujące napoje. Część z nas to już rodzinni ludzie i lubią jako takie wygody, albo wiedzą gdzie będą ze swoimi pociechami. Czy grillujemy czy palimy ogień. A może łowimy ryby albo plujemy i łapiemy. Marcin poczytaj troszkę jak się odbywają spoty w zachodniopomorskim, obejrzyj foty a potem organizuj ale z głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a potem organizuj ale z głową.

 

Do tego to jeszcze daleko. Uwielbiam takie posty ludzi znikąd. Jebnąć posta i zapomnieć o spotach co najmniej na pól roku a może i więcej. Bez komentarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wyście się tak na chłopaka uwzięli? :P Mieliśmy proponować miejsca to zaproponował, a to, że nie wie jakie tutaj panują zasady to już inna sprawa - przecież jest nowy to i się przyzwyczaić musi :P

 

żegnaj forum, zaraz dostanę bana :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał to że jest nowy go nie tłumaczy. Wystarczy troszkę jak napisał Jacek zerknąć na inne wątki spotów a wszystkiego można się dowiedzieć. Chcesz się założyć że w przypadku kolegi będzie jak napisałem ?? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności