Skocz do zawartości
Taperson

Klima-puszcza bąki:) dziwna usterka

Rekomendowane odpowiedzi

Na jedno wyjdzie, prościej z diodą. Ale nie w każdym sklepie dostaniesz od ręki taką mocną. musi mieć spory amperaż min. 30A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ormowiec nie wiedziałem że masz taki talent plastyczny/artystyczny kwiatuszki vel wentylatorki mnie powaliły :D

Wentylatory nie są takie drogie na alle..o niech sobie może wymieni , bo głośno będzie po załączeniu AC.

 

Ormo będziesz kiedyś w okolicach Radomia , Wawy ? bo Ci obecałem jakiś czas temu zupę chmielową a nie ma się jak styknąć nawet żeby Ci to wrzucić do kufra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wentylatory nie są takie drogie na alle..o niech sobie może wymieni , bo głośno będzie po załączeniu AC.

pewnie ze chętnie bym wymienił, nawet mam juz silnik ,ale przed urlopem nie zdążę sie zabrać do tego bo jednak pare h będzie potrzebne na demontaż tego ustrojstwa - jak nie zapomnę to wrzucę dzis fotki jak to u mnie jest.

a po urlopie auto będzie szukać nowego wlasciciela

Edytowane przez Taperson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ormowiec nie wiedziałem że masz taki talent plastyczny/artystyczny kwiatuszki vel wentylatorki mnie powaliły
Dzięki, starałem się :D
Ormo będziesz kiedyś w okolicach Radomia , Wawy ? bo Ci obecałem jakiś czas temu zupę chmielową a nie ma się jak styknąć nawet żeby Ci to wrzucić do kufra
Jeszcze chyba nigdy w życiu nie byłem w Warszawie, w Radomiu też nie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatraki podłączone hulaja az miło.

temperatura silnika waha sie miedzy 80 a 90st wiec jest oki.

Klima chłodzi bardzo ładnie, kompresor chodzi w miare cicho (jak na swoje możliwości wiekowe:P) i włącza/wyłącza sie bez problemowo.

a no i nie czuc takiego obciążenia na silniku jak poprzednio.

Uważam ze problem został zażegnany

thx wszytkim za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chyba nigdy w życiu nie byłem w Warszawie, w Radomiu też nie

 

A ja przejeżdżałem przez Pozanań już kilka razy ostatnio (dużo ludków z tamtego regionu ma problem z jakością wody - a ja im ją uzdatniam :D ) nawet przejeżdżałem jak się fajczyła u was ta hurtownia (ale był syf ) i doszedłem do wniosku że takiej sikawki jak wojak nie ma żaden strażak :D. Tak czy inaczej daj jakieś gg albo coś w tym stylu na priva.

 

Do autora - sorry za OT , fajnie że wszystko śmiga jak należy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie widziałeś pożar magazynu z przeterminowaną chemią "dramers" (przypadkowy oczywiście :D )

Namiary aktualne znajdziesz na stronce w podpisie - następnym razem kiedy będziesz w rejonie - daj znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności