Skocz do zawartości
Gość Primera

Lampy w Passacie na fotce.

Rekomendowane odpowiedzi

Sopel, Ale te lampy to xenon a nie zwykłe soczewy.Jak masz zwykłe zoczewki to daj znać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebekk
Sopel, Ale te lampy to xenon a nie zwykłe soczewy.Jak masz zwykłe zoczewki to daj znać.
Sa to soczewki i koszt takiej ztuki to 310zł Odemnie ze sklepu po nizszej cenie a jlsi komus sie jszcze wiecej wymarzy to do tego dokupujesz przetwornice i masz jako xenony!
czytanie ze zrozumieniem sie kłania :fuckyou2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to znaczy że żarówki halogenowe i ksenonowe mają takie same gniazda? Tak Sebekk, ? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciekGT

Mam pytanko czy ktoś może kupił sobie tą wersję clear? Bo patrząc na fotkę czarnego auta to wydaje mi sie że do ciemnych kolorów to raczej bardziej by pasowały niż te black. Na jasnym błekitnym (auto Piotrmag1) wyglądają fajnie ale na moim ciemno zielonym może być paskudnie jak w studni...

Jęsli ktos ma fotki z wersją clear to niech zamieści w tym wątku albo podeśle mi na maila, będę z góry wdzięczny! :ok:

 

Aż sie prosi dokupić na tył podoby design.. tylko to kolejne 400zł... :zalamany:

 

Zresztą sami powiedzcie, czy czarne lampy nie wyglądały by jak dwie dziury po haubicy?

 

pasek31ei.jpg

pasek14qt.jpg

pasek20li.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaciekGT, Jak już wcześniej pisałem mamy na terenie Krakowa 2 duże(najwięcej produktów na allegro)sklepy oferujące lampy do naszych autek.

Oglądałem inne lampy i naprawde zalatują odpustem(hrom na plastiku bleeeeeee)

Odnośnie twojego autka te angele'e też będą wyglądały super!Pasaciki mają czarne dodatki(listwy,atrapy,itp...).Lampy mają dymione szkła i myśle że do każdego koloru będą pasowały.

RAMA, Weszły do produkcji żarówki z mocowaniem na H1,H7 itp.Można je wkładać do wszystkich lamp(oczywiście razem z przetwornicami) tu masz przykład http://www.allegro.pl/item151840082_xenon_h7_6000k_bez_przer_lamp.html i chyba o to chodziło Sopel,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciekGT

Piotrek ale Twoim zdaniem ta wersja clear wygląda równie dobrze jak black?

Jeżeli już bym się zdecydował na którąś to czy są pasujące do tego designu tylne lampy? Bo black widziałem ale clear to juz nie bardzo... Miałeś okazje oglądać też tylne lampy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie finanse mi nie pozwalały na oglądanie.Ale są tylne pasujące do moich.

np:

http://moto.allegro.pl/item150808278_super_lampy_vw_passat_b5_96.html

Ps.Co rozumiesz pod pojęciem clear?Jeżeli chodzi Ci o chrom,to tak jak pisałem naprawde wygląda to obleśnie,a jeżeli chodzi ci o szkło(nie dymione)to wygląda dużo gorzej.Nie powala na kolana :dobani:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciekGT

Wersja clear w linku:

http://moto.allegro.pl/item149835458_lampy_nowe_vw_passat_b5_97_01_clear_angel_eyes_.html

 

 

Miałem nadzieję że skoro black jest ok to clear też ale rozumiem że chromy nie wyglądają dobrze... a szkoda.. :zalamany:

 

Tylko nie rozumiem gdzie są stosowane dymione szyby w reflektorach? Tylko w black czy też są inne wersje, bo na allegro trudno się połapać...

 

Piotrek zamieść więcej fotek zrobionych za dnia, z profilu z przodu jak Ci sie uda. Bo wacham się czy czarne będą dobrze wyglądały w moim zieleniaku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sopel, Ale te lampy to xenon a nie zwykłe soczewy.Jak masz zwykłe zoczewki to daj znać.
Sa to soczewki i koszt takiej ztuki to 310zł Odemnie ze sklepu po nizszej cenie a jlsi komus sie jszcze wiecej wymarzy to do tego dokupujesz przetwornice i masz jako xenony!
czytanie ze zrozumieniem sie kłania :fuckyou2:

Dla mnie to jest xenon a nie standardowa lampa.a sama przetwornica to nie wszystko aby to było takie standardowe.Przynajmniej mi tak się wydaje :fuckyou2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaciekGT, dokładam jeszcze 2 fotki

dsc00047rd2.jpg

 

 

dsc00049sr6.jpg

 

I zauważ jedną rzecz.Czrny w lampach nie przedewszystkim pasuje do dodatków(atrapa i listwy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrmag1 możesz mi zmierzyć mniej wiecej jakiego rozmiaru są soczewki ? I jakiego rozmiaru tak po obwodzie ( ale jeszcze przed ringiem ) jest odbłyśnik od długich ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość MaciekGT

Dzięki Piotrek! :padam:

 

Rozumiem że do kierunków trzeba kupić pomarańczową żarówkę? Bo w komplecie są chyba tylko żarówki do świateł?

 

Powiedz jeszcze ile Ci zajęła operacja zmiany świateł? Bo jeżeli wymiana żarówki trwa kilkanaście minut to wyjęcie i włożenie to pewnie z godzinka palcówki.. :zalamany:

A tak przy okazji to po prawej stronie mam komputer od gazu któy skytecznie blokuje mi dostęp do reflektora, coś mi się widzi że demontaż będzie znaczny... :zdegustowany:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaciekGT, wiem ile czasu zajmie Ci wykręcenie 3 śrub i wkręcenie 5 ;) bo tyle trzeba zrobić.U ciebie w związku z tym kompem może potrwać to chwilke

Odnośnie kierunków kupiłem sobie takie chromowane,mieli na miejscu.Do naszych autek są symetryczne,tak więc jak będą pytali to będziesz już wiedział(koszt 16zł za 2szt.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrmag1 możesz mi zmierzyć ile ma dłogie ? Średnicy ? Bo chcem tam przełożyć soczewke bixenon :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaciekGT, Do twojego auta pasują tylko lampy w czarnych barwach,wybij z głowy lexy i chromy w lampachb będzie wieśniacko i przesadzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MrWho, nie bardzo :/ są już założone,a jak chcesz założyć inną soczewke to pewnie chciałbyś znać dokładny rozmiar co do mm.Zapytam na allegro sprzedawcy.Dam Ci znać jak coś odpowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrmag1, No chociaz mniej wiecej ;) Zastanawiam się czy tam wejdą jak coś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok,jutro zobacze,ile mniej więcej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć :) wczoraj montowałem w moim B5 Clear angel eyes czyli chromy z zespolonym kierunkowskazem montaz z robieniem zdieć i popijaniem browaru zajął mi około 4 godzin z tym ze przecierałem je szmatka (rekawem) i wzdychałem z zachwytu około godziny:))))nie wspominajac o tym ze widoczność sie znacznie poprawiła, to samochodzik wyglada przecudnie :) niektórzy pisza ze chromy wygladaja wieśniacko no i ze ringi to kicz z bmw ale to rzecz gustu poza tym ja jestem wiesniakiem wiec mnie sie tak podoba ze biegałem do garazu jeszcze ze cztery razy zeby sobie popatrzeć :)))) pozdrawiam i zyczę wesołych świat :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwie fotki :P przed i po oczywiscie wkleiły mi sie na odwrót ale to chyba nie problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności