Skocz do zawartości
Gość Primera

Lampy w Passacie na fotce.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tymon

Lampy na zdjęciu są firmy FK. Jak już było napisane kierunkowskazy są osobno, ale można je dostać w kąplecie z lampami jak się dobrze poszuka. Cena była niecałe 1000zł, są też z czarnym tłem wtedy są o 100zł droższe. Są w nich 4x żarówki H7 plus te w kierunkach. W ringach jest po 4 albo 5 żarówki (nie diody na ring). Reflektory dobrze pasują, jedyne col to trzeba przełożyć elektryczną regulacje ze starych lamp.

Co do jakości wykonania to już w dotyku czuć różnice między Seryjnymi Hella i FK. FK są z bardziej miękkiego plastiku, szybka jest plastikowa. Wymiana żarówek sprawia troche problemu, bo nie jest już tak dobrze przemyślana jak w Helli (odbłyśniki są na tyle delikatnie zamontowane, że przy wymianie żarówki czasem się boje że się zaraz coś urwie).

Samo światło jest o wiele lepsze niż seryjne światła. Snop jest bardziej skupiony i jaskrawy, niestety jak to w soczewkach od pewnej wysokości światło jest odcięte i są problemy z rozczytaniem niektorych drogowskazów po ciemku.

Jeżeli ktoś ma tysiąc za dużo i chce sobie odmienić auto a przy okazji polepszyć widoczność na drodze to jak najbardziej polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skoro Tymon poruszył sprawę... Kubelt DEPO mają szyby czy to tez plastik?

 

W Yarisie też co prawda są plastiki ale jak zauważyłem bardzo wytrzymałe i nie rysują się jak to plastik :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie...

nie mają żarówek i przetwornic

 

Jaką kwotą się zamknie po zakupieniu powyższych?

Poniżej 1600 chyba nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żarniki 100-150zł szt i przetwornice 200zł szt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kubelt DEPO mają szyby czy to tez plastik?

 

Plastik. Minelo 1,5 roku i jeszcze nie udalo mi sie ich porysowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktoś miał lampy zespolone z kierunkami ? Chodza takie po około 600zł na allegro w wersji soczewkowej ? Ktoś moze coś o nich napisać... Co do angel aysów ;) to mozna je wyłaczyć ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Grucha

Witam!

Widziałem takie Angel Eyse, właśnie z zespolonymi kierunkami, na samochodzie i efekt był super. Te lampy są z chromowanym środkiem i z czarnym. Ja mam białego Passata dlatego zamierzam sobie kupić z czrnym środkiem i zgadzam się z niektórymi przedmówcami, że jeżeli ma ktoś na zbyciu ok 1000 zł to warto kupić sobie takie lampy, bardzo wpływają, moim zdaniem, na wygląd auta.

 

Pzdr

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość derg

Ja tez własnie sie nad tym zastanawiam (nad zespolonymi) tylko nie wiedzialem czy to bedzie dobrze spasowane. Tak na marginesie tez mam bialego passata i znowu ja mam dylemat ktore beda lepsze czarne czy chromy :looka:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak na marginesie tez mam bialego passata i znowu ja mam dylemat ktore beda lepsze czarne czy chromy

Ja na twoim miejscu kupiłbym czarne, ponieważ widziałem niedawno nie pamiętam na jakim samochodzie lampy z chromowanym środkiem lampy i czarnym. :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A skoro Tymon poruszył sprawę... Kubelt DEPO mają szyby czy to tez plastik?

 

W Yarisie też co prawda są plastiki ale jak zauważyłem bardzo wytrzymałe i nie rysują się jak to plastik :-)

A ja sie zastanawiam cz sa jeszcze reflektory szklane ,ostatnio pod moja ciezarowke wjechal passat i szybka reflektoru byla plastikowa .zauwazylem to zbierajac te czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz pytanko do wszystkich :)

Jak już zaopatrzymy się w te świecące cuda to jak je zamontować??? :mur:

Wszędzie na forum można przeczytać o lampach,soczewkach i xenonach,ale nigdzie nie jest napisane jak je zdemontować i zamontować nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby wyjąć stare lampy trzeba:

wyjać kierunki ( robisz to pociągają za takie ustrojstwa od środka ze sprezynkami )

potem masz z góry pod kapturkami 2 śróbki... i jedna z boku ( obok taki biały plasticzek jest )

wyjmujesz lekko do góry potem na lewo/prawo ( lewa lampa lewo p, prawo...) i pod kątem ... :)

 

xenony czy inne soczewiki montujesz w odwrotnej kolejności do rególacji wysokości reflektora względem zderzaka mozna posłózyć sie bialym plasticzkiem który siedzi z boku lampy tam jest torx... a potem rególuje sie śrobami z góry...

 

do zespolonych ponoć są jakies dodatkowe mocowania :( jak kupic to napisze :/ Ma ktoś wogle jakieś fotki tych zespolonych ? Bo sie motam czy kupic zespolone czy oddać moje do ubixenonowienia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda efektownie :padam: ale pod BMW mi to podchodzi :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym odrazu te ringi wymontował... albo nie podłączał :) Bo i taka opcja istnieje... Ale sam krztałt mi się podoba i to że nie są łączone :) z kierunkiem tylko taka jedna całość...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MrWho, Tak do zespolonych dołączony jest kątownik mocujący!

Jak zwykłem robić dodaje zdjątko,jak się zdecydujesz będziesz miał prostszy montaż

dodaje fotke

dsc00044ur3.jpg

Mam to szczęście mieszkać w Krakowie i mam pod nosem dwa sklepy oferujące lampy do pasacika.

Obejżałem 3 modele takich lamp. Modele z osobnym kierunkiem tylko na zdjęciach sprzedawców wyglądają super.Na żywo są poprostu odpustowe i tandetne.(poza tym droższe 850zł)Za dużo w nich jest chromu który jak widać z bliska (na nowych)zaczyna odchodzić.Wykonanie porażka.Poza tym Ring w środku jest charmonijkowaty i wygląda okropnie!!!

Mój wybór padł na zespolone po założeniu jestem pod wielkim wrażeniem wyglądają rewelacyjnie.

zresztą oceńcie sami!!!

dsc00048rf0.jpg

Oczywiście świecą rewelacyjnie!Widoczność praktycznie odrazu się poprawiła o 100%

Jestem zachwycony z wyboru i polecam innym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sopel

Witam!Luknij lampy na zdjeciu to sa standardowe lampy ktore oferuje hella!Sa to soczewki i koszt takiej ztuki to 310zł Odemnie ze sklepu po nizszej cenie a jlsi komus sie jszcze wiecej wymarzy to do tego dokupujesz przetwornice i masz jako xenony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odemnie ze sklepu

No to łatw do B4, kupców będzie co niemiara. Z tego co wiem to sprowadzają z Hong-Kongu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności