Skocz do zawartości
Gość Primera

Lampy w Passacie na fotce.

Rekomendowane odpowiedzi

PASEK?????, co do sharana, nie ma nic takiego, nawet depo zamienników nie robi do sharana,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do mnie tez dotarly wczoraj Sonary Chrom. Chcialem zalozyc xenon .. ehh kupilem jakiegos HID'a otwieram 'komore'(z soczewka) w ktorej chcialem zamienic zwykla zarowke na xenonowa a tu LIPA :zdziwko: zarnik xenonowy nie wchodzi :looka: ten 'drucik' co jest kolo zarnika nie moze przejsc bo to miejsce gdzie powinien wejsc przy koncu jest jakby zaspawany :zdziwko::zdziwko::zdziwko: ... czy to normalne ? cos trzeba z tym zrobic ?

 

Poza wykonaniem lampy sa super ... maja kilka pierdol do ktorych mozna sie przyczepic .. w koncu to nie oryginaly :looka:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacza, dobrze by było gdybys strzelił fotkę tego gniazda. A wyciąć delikatnie się tam nie da??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kacza, też mam sonary chrom i xenon h1 wszedl bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nakonr, mógłbyś zapodać jakieś fotki jak te lampy wyglądają na twoim aucie? bo ciekawy jestem jak to na srebrnym wygląda i jak to świeci, będę wdzięczny :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kacza, też mam sonary chrom i xenon h1 wszedl bez problemu

 

Znam dwa przypadki takie jak moje ... nie wiem moze masz jakiejs innej produkcji ?

Bo u mnie trzeba wypilowac ta zaslepke/blaszke zeby wsadzic xenon...blokuje ten taki hmm '' drucik''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrek991, wrzuce fotki w sobote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PASEK?????, czekamy na foty
Witam i przepraszam piotrek 991, nie mam możliwości teraz zrobić fotek dziewczyna pojechała do Austrii z aparatem będzie na święta to wrzucę.Wiem że, późno ale nie da rade inaczej.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość WIKTORKA2000

no wporzo wyglada-wiela takie cacko???O lampy pytam,i czy sa dostepne jakies przyciemniane???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem okazję za 370zł kupić używane 3 misiące. Nówki na allegro chodzą po ok. 600zł. Są dostępne również bez chromu z czarnym środkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nakonr, a jak z jakością? czy nie parują? jak to świeci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do jakości nie mam zastrzeżeń spasowane są dobrze. Po deszczu nie parują. Raz mi zaparowały po myjce ciśnieniowej. Jest kilka zaślepek odpowierzających, które można zdjąć. Świecą lepiej niż fabryczne reflektory H1 H7. Ja swoje fabryczne regenerowałem i mi świeciły dobrze, soczewki w angel eyes świecą dalej od fabrycznych jest mniej rozproszonego światła i wyrażne odcięta linia światło cień. Bezpośrednio przed autem jest mniej światła. Drogowe są trochę gorsze od fabryki. Od tygodnia mam wstawione ksenony i teraz jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności