Skocz do zawartości
Gość Primera

Lampy w Passacie na fotce.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Primera

Gdzie mozna kupić takie lampy soczewkwe jak ma ten Passek? I za ile?

//Tu była fotka passka z soczewkami - Kubelt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Primera

:) Serio myślicie ze na pomysł sprawdzenia na allegro nie wpadłem? ;-) ;-) ;-) Problem jest taki ze tam są różne wynalazki BMW-podobne "angel" i "ring" (w tym te z podanych linków) a mnie interesują zwykłe soczewki bez udziwnień. Dokładnie takie jak na fotce. No i jak na złość tych zwykłych nie idzie znaleźć! Sa tylko z ringami albo w wersji xenon. Dla H7/H1 nie ma :(

Seryjne to niestety jakieś kpina jest. Równie "dobrze" mogli by świeczki zastosować - skuteczność taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Primera, te na zdjęciu to chyba tez ringi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wachowicz_domel

ciekawe jak to świeci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primera, szukaj lamp DEPO.

W Polsce jest też przedstawiciel który je sprzedaje. Szukaj na internecie.

Wersja zwykłe soczewki to koszt ok 800 zł. Może troszkę więcej.

Xenon jest tańszy ale to same lampy bez uzbrojenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DEPO, lecz zwykle soczewki. To co na zdjeciu to sa Angel Eyes (jak juz powiedzieli koledzy), sa troche drozsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy te angel eyes sa z kierunkami?czy trzeba do tego jakies dokladki,typu przetwornica? :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy - czasem sprzedawane sa w komplecie, czasem same reflektory - najlepiej sie zorientowac u sprzedawcy. Lampy sa na zasadzie plug&play - wyjmujesz stare i wkladasz nowe. Zadnych przetwornic, tam siedza zwykle zarowki H1 AFAIR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi oto czy one sa zintegrowane,jadna calosc :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sposob mocowania lamp raczej na to nie pozwala. Nie widzialem doi 3B zintegrowanych lamp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Vini

Witam dzwoniłem do gościa ww lampy są w komplecie z kierunkami, nie trzeba żadnej przetwornicy, wyjmujesz stare i montujesz nowe idealnie pasują, brak tylko halogenów. Cena to ok1050 PLN

Chłopaki możecie doradzić czy warto je kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz kasę to kup. Ja tam bym kupił. Ale nie jestem fachowcem , poprostu mi się podobają. Jak będę miał stłuczkę to mi PZU postawi :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrona

Vini, to też są ringi. Ciężko jest dorwać zwykłe soczewki. IMHO lepiej i taniej jest dorwać używkę xenon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Primera

Tak Macie racje. Te na fotce to i ringi i xenoen. Wiec "troche" nie to co chciałem LOL.

Depo? To które ma Kuba? Chyba wiem jakie, cena to 380/sztuke. Ale słyszałem opinie ze w Depo matowieja odbłyśniki, nie wiem czy w wersjach do Passata tez, a moze marudzący wkładali zarówki "rally" 100W?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mpmode

Hi!

Podobnie jak Primera od jakiegoś czasu zastanawiam się na wymianą reflektorów przednich bo obecne sa już tak mleczne, że pewnie żadna polerka nie pomoże, do tego jeszcze kierunek się porządnie rozkleił więc przy tej okazji:

 

http://www.allegro.pl/item143030557_reflektor_vw_passat_b5_clear_.html

 

To raczej nie są wersje xenonowe, do tego sa przejrzyste czyli chyba takie jak Primera mówił..

Cena myślę nie jest wygórowana - 400 za komplet do tego 100 za podobne kierunki..

Widziałem poprzednio tez nieco tańsze (po 190zł) wystarczy wpisać w wyszukiwanie na allegro passat clear ;)

 

do tego pare zł na porądne żarówki..

 

Jedyny problem to brak homologacji ;(

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności