Skocz do zawartości
pobs

Moderator Grupy Zagranicznej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was wszystkich po raz kolejny z nowym, trudnym tematem!!!

 

Jak już niektórzy słyszeli chciałbym wyznaczyć drugiego Moderatora Regionalnego Naszej Grupy.

 

Jest to spowodowane głównie tym, iż powiększyła mi się rodzina o dwie sztuki i nie jestem w 100% aktywny jak to było kiedyś w Naszej Grupie. Dzieciaki potrzebują "troszkę" więcej uwagi niż mi się to wydawało wcześniej.

 

Jak już większość zauważyła, jest nas coraz więcej i grono nasze potrzebuje osoby, która będzie się troszczyła o wszystkich forumowiczów jednakowo, bez wywyższeń i na tym samym poziomie. Osoby zaradnej, zaufanej i odpowiedzialnej. Takiego "rodzynka" Grupy UK.

 

Nie mówię, że ja osobiście odchodzę, bo tego nie chcę, a znamy juz przypadek przejęcia pałeczki w przeszłości oraz skutki powstałe z tego zdarzenia. Nie mówię też, że jestem niezastąpiony - i dlatego potrzebuję osoby, która w chwilach mojej nieobecności potrafiła czynnie pełnić rolę Moderatora Grupy, nie tylko na Forum ale również i podczas spotów Grupowych.

Dlatego też zwracam się z proźbą do Was wszystkich. Nie chcę podejmować tej decyzji osobiście. Chciałbym, aby cała Grupa podjęła decyzję wspólnie.

 

Do końca tygodnia czekam na nominację osoby, która waszym zdaniem byłaby odpowiednia na to stanowisko.

Osobiście mam kilka typów, ale wcześniej chciałbym usłyszeć wasze zdanie. Znajdźmy 2-3 osoby godne tego stanowiska i przeprowadzimy ankietę/głosowanie (tajne), a później osoba ta dostanie belką i uprawnienia moderatora Regionalnego.

 

Przed podjęciem tej decyzji rozmawiałem z "górą" która wyraziła juz zgodę na Nowego Moderatora w Naszej Grupie.

 

Pozdrawiam i czekam na wasze opinie.

pobs :roza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawie jak oddanie dowództwa na Czerwonym Październiku:)

Edytowane przez jacenty02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To prawie jak oddanie dowództwa na Czerwonym Październiku
a co ma piernik do wiatraka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic niema choć może (nie jestem specjalistą) mąka.

ale tak na poważnie to nie miałem niczego złego na myśli i doskonale Cię rozumiem.sam jestem ojcem a na dniach moge być po raz drugi i wiem że rodzina jest najważniejsza.sorki bez urazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł, a może lepiej odrazu anonimową ankietę - lista najbardziej aktywnych forumowiczów z której powinniśmy wyłonić vice-opiekuna?

Oczywiście trzeba by się tylko upewnić czy owe osoby na to się zgadzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rodzina jest najważniejsza.sorki bez urazy
;) no offence nie biorę tego pod uwagę w takich kategoriach

 

anonimową ankietę
aby była ankieta to muszą być osoby nominowane - taka kolej rzeczy ;) .

 

Jeśli ktoś nie chce pisać "nominowanych" osób na forum, zapraszam na PW. Anonimowość gwarantowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój typ: Luke :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój typ: Luke

mój też

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki panowie za nominacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dwóch "typków": Luke, Arekmalisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej moje typy to Luke i Adam75pl (choc ten drugi zdradza nas z BMW ale ja Mu wybaczam) :dobrze :dobrze :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak jesli juz to osoba ktora posiada VW a nie jakies przyklejone bo nie maja co robic i sie nudza wiec jada na firum i pisza po to zeby pisac.Jak juz kiedys wspomnialem to bylo fajne forum ale pare lat do tylu ,a teraz to sie zrobilo forum o *******ach!!!!!!! PUDELEK !!! wiec dlatego frekwencja jest taka, a nie inna.

Jak dla mnie to Luke bedzie odpowiednia osoba i nie widze zadnej innej.Co niektozy nie dorosli zeby dostac troszke wladzy co bylo widoczne ostatnim razem kiedy nasz Admin sie zmienil :PP.

Powiem krotko

przed wyborem zastanowcie sie 3 razy !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja powiem tak jesli juz to osoba ktora posiada VW a nie jakies przyklejone bo nie maja co robic i sie nudza wiec jada na firum i pisza po to zeby pisac.Jak juz kiedys wspomnialem to bylo fajne forum ale pare lat do tylu ,a teraz to sie zrobilo forum o *******ach!!!!!!! PUDELEK !!! wiec dlatego frekwencja jest taka, a nie inna.

Jak dla mnie to Luke bedzie odpowiednia osoba i nie widze zadnej innej.Co niektozy nie dorosli zeby dostac troszke wladzy co bylo widoczne ostatnim razem kiedy nasz Admin sie zmienil :PP.

Powiem krotko

przed wyborem zastanowcie sie 3 razy !!!!!!!!!!!!!!!!!

bez urazy ale do pudelka to jeszcze galaktyka. Nie ma idealow i ja uwazam ze to forum jest bardzo dobre. pewne wady, ale cos sie dzieje w celu poprawienia ( gielda ). To forum ma duzą zalete, jest bardzo aktywne.

Edytowane przez pobs
////Wojtek jak nie poprawisz pisowni to dostaniesz krechę/////

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niewiem co ja wam obiecalem na ostatnim zlocie, ale to juz nie aktualne - jestem biedny :P wiec jeszcze mozecie zmienic wasze decyzje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke jest aktywny organizuje zlot zajmuje się gadgetami pomaga jak tylko może nie widze nikogo innego do pomocy pobsowi i wydaje mi się że jakie kolwiek inne nominacje i głosowanie są zbędne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tym samym się kierowałem :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam na luke-a ale moge byc troche stronniczy ze wzgledu na pozaforumowe kontakty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke, widzę że zdobyłeś zaufanie Forumowiczów i nie ma chyba sensu przeprowadzania głosowania skoro ogól jest zgodny.

 

 

Zlot jest tuż tuż, więc nie zapomnij - duuuuuuuuużżżżooooo przepojki :P .

Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem za Luke!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Luke, widzę że zdobyłeś zaufanie Forumowiczów i nie ma chyba sensu przeprowadzania głosowania skoro ogól jest zgodny.

 

dzieki wielkie :ok
duuuuuuuuużżżżooooo przepojki .
postaram sie nie zapomniec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności